Search results

+
  1. Q

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Tak jak jakiś kolega wyżej napisał tylko ,że pozwolę sobie rozszerzyć. w Hearthstone otwieramy paczkę kart i dostajemy losowe karty ( nie mamy wpływu na to np : wydropiła ci legenda Alexstraza a niestety mamy ją już w kolekcji i idzie ona na pył). Skoro w Gwincie dropia nam 4losowe karty ( jak w...
  2. Q

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    On raczej dobrze działa tylko ma niejasne tłumaczenie :) Ja raz go zagrałem na pusty stół i też nie wywołał żadnego efektu. On działa tak, że jak masz brązową jednostkę na polu bitwy to wybierasz ją i przyzywasz jej dokładną kopię z talii. Ale trzeba pamiętać że na pewno masz przynajmniej 2...
  3. Q

    BETA - Napotkane błędy

    Witam. Ja również mam błąd z nie dostawaniem nagród po wbiciu lvl3. Kolejny to taki, że gdy tworzyłem nowa talię(albo edytowałem już istniejącą) to po kliknięciu ,,zapisz i powróć" wyskakuje komunikat że połączenie się zerwało. Sprawdzałem lecz internet chodził, a błąd ten wystąpił już parę razy.
  4. Q

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana -- Pierwszy Zwiastun

    Co do wersji mobilnej to ją raczej zrobią ale muszą najpierw zobaczyć jak Gwint się przyjmie i czy będzie na niego duże wzięcie. Byłoby głupotą robić Gwinta na wszystko co możliwe nie widząc, że jest to rzeczywiście potrzebne. Musi być przede wszystkim duża grupa zainteresowanych ;]
  5. Q

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana -- Pierwszy Zwiastun

    Tylko ,że w trailerze do Gwinta ilu ludzi się zaangażowało, zrobili cosplay tylu postaci z Wiedźmina, a w The last of us tylko gość stoi i twarz mu się zmienia. To tylko pokazuje, że CDPR to prawdziwa profeska i nie robią nic na odpierdziel. :threaten:
Top Bottom