Search results

+
  1. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey! Na Wattpadzie jest już połowa mojej najnowszej książki. Być może kogoś zainteresuje :) Miłego czytania! wattpad.com/blazejwilczynski
  2. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey! Zacząłem pisać kolejną książkę i trzy rozdziały są już dostępne na Wattpadzie. wattpad.com/blazejwilczynski Opis książki: Gdańsk. Początek wakacji. Kiedy w niedługim czasie dochodzi do kolejnego zaginięcia mężczyzny z branży informatycznej, mieszkańcy zaczynają się niepokoić. Czy ofiary...
  3. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Trochę to trwało, ale wszystkie 12 rozdziałów "Skeleton" jest już dostępnych na Wattpadzie :) Miłego czytania! wattpad.com/blazejwilczynski Opis książki: "Gustav Drag jest handlarzem broni w metropolii Shadow Villens i początek 2143 roku nie zaczyna się dla niego zbyt dobrze. Na mieście...
  4. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey! Ósmy rozdział już na Wattpadzie! wattpad.com/blazejwilczynski Tym razem grafika to moje zabawy z AI (Midjourney). Chyba najbardziej cyberpunkowa rzecz z jaką miałem do czynienia w tym roku. Ostatnio budzi sporo kontrowersji, ja sam mam ambiwalentne uczucia, ale muszę przyznać, że...
  5. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey! 7 rodział już na Wattpadzie :) wattpad.com/blazejwilczynski
  6. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Rozdział nr 6 już na Wattpadzie :) wattpad.com/blazejwilczynski Na moim profilu znajdują się jeszcze dwie pozycje: książka "Rockstar" i opowiadanie "Krew słodko-kwaśna". Miłej lektury!
  7. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Rozdział nr 5 już na Wattpadzie :) wattpad.com/blazejwilczynski BTW oprócz pisania zajmuję się również grafiką 2D/3D. Jakby ktoś chciał obadać moje prace, zapraszam na swojego Behance'a. behance.net/blazejwilczynski Pozdrawiam!
  8. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Rozdział czwarty jest już na Wattpadzie :) wattpad.com/blazejwilczynski Poniżej inspiracje, które doprowadziły do powstania książki.
  9. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Pierwsze miejsce w kategorii "cyberpunk" na Wattpadzie. Super dzięki :) wattpad.com/blazejwilczynski
  10. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Trzeci rozdział jest już dostępny na Wattpadzie – wattpad.com/blazejwilczynski BTW. Na Wattpadzie znajduje się też moja pierwsza książka - "Rockstar". Jest to kryminał z czarnym humorem dziejący się w poznańskim akademiku. Może kogoś zainteresuje :) Książkę można również za darmo...
  11. bobek_nerd

    "Skeleton" - powieść w gatunku cyberpunk.

    Hey, Chciałbym podrzucić linka do swojej książki zatytułowanej "Skeleton". Jest to kryminał w gatunku cyberpunk, do którego wykonałem również okładkę. https://wattpad.com/blazejwilczynski Aktualnie na Wattpadzie są dwa rozdziały, ale w każdy piątek będę dodawać kolejny. (Wszystkich...
  12. bobek_nerd

    .

    .
  13. bobek_nerd

    .

    .
  14. bobek_nerd

    .

    .
  15. bobek_nerd

    WITCHER NERDY CLASSICS

    WITCHER NERDY CLASSICS Hey! I wanted to improve my skills in infographic illustrations, so i did my 'nerd' must have' , when I don't play Witcher :)
  16. bobek_nerd

    WITCHER NERDY CLASSICS

    WITCHER NERDY CLASSICS Hey! Chciałem poćwiczyć tworzenie infografik i wyszły mi rzeczy, których potrzebuje nerd (no, przynajmniej ja), kiedy nie gra w Wiedźmina :)
  17. bobek_nerd

    Cyberpunk graffiti fanart

    robert70r Super dzięki :) BTW. Teraz 'siedzę' nad kolejnym fanartem do Cyberpunka :) Tym razem dużo bardziej obszernym!
  18. bobek_nerd

    Cyberpunk graffiti fanart

    Cyberpunk graffiti fanart Hey, Fanart nad którym spędziłem kilka wieczorów. Chciałem połączyć 'sławetne' hasło "Punk is not dead" oraz graffiti :)
  19. bobek_nerd

    Cyberpunk graffiti fanart

    Cyberpunk graffiti fanart Hey, This is fanart I've been working for few days. I wanted to merge this cliché statement "Punk is not dead" with graffiti and stencil stuff :)
Top Bottom