Search results

+
  1. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Bagiński jest znany m.in. z pracy przy wiedźminie ale on tam chyba tylko kawę podawał, takie marketingowe wyliczanki przy czym to wcześniej nie pracowała ekipa filmowa nie mają dużo sensu. Nie umniejszam niczego panu Sergio ale jego reżyserska filmografia to raczej serialowe przeciętniaki i taki...
  2. Y

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Mam to samo, po aktualizacji do 2.12 przy odpalaniu CP77 z goga wyskakuje ten launcher który informuje mnie że nie mam edycji ultimate chociaż mam podstawkę i dodatek kupione osobno więc zakup ultimate nie ma sensu. W ogóle po cholerę kolejny launcher sokro używamy goga?
  3. Y

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    jeszcze nie grałem w dodatek ale bardzo się cieszę że wszyscy chwalą nowe kontrakty. Nawet 3 lata temu jak wychodziła podstawka prowadzenie fabuły poprzez ściany tekstu w interaktywnym medium audiowizualnym to trochę smutny żart
  4. Y

    Przedstawiamy nową grę planszową — Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia

    Gdyby to były fizyczne karty z gwinta to rzucałbym w was pieniędzmi
  5. Y

    Co zmieni aktualizacja 2.0: jazda bojowa i pościgi samochodowe

    Tam jest napisane, że kończą wsparcie dla słabszych konfiguracji a nie że gra przestanie na nich działać. Oczywiście jak będzie w praktyce to się okaże ale jeśli gra po aktualizacji przestanie działać tysiącom graczy to będzie strzał nawet nie w kolano tylko w czoło. GOG ma chyba opcję...
  6. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    znam osoby nie trawiące fantasy ale które zakochały się w GoT bo na pierwszym miejscu były tam intrygi polityczne i rodowe waśnie, może coś w tym jest że nie było żadnej luki - ludzie po prostu potrzebowali nowego dobrego serialu. To nie zmienia faktu, że GoT pokazała jak sprzedać fantasy masom...
  7. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie zawsze zatrudnienie prawdziwych fanów do produkcji wychodzi jej na dobre. Książka i film/serial to inne media i to co działa w książce nie zawsze zadziała w serialu i vice versa. Potrzebni są ludzie, którzy rozumieją materiał wyjściowy i wiedzą co można wyciąć, co zmienić a co zostawić żeby...
  8. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ogień i Krew czyli książka na której bazuje Ród smoka to kronika historyczna. W zasadzie nie ma typowej fabuły ani dialogów, to jest dosłownie streszczenie dziejów Targaryenów spisanym przez jakiegoś septona. Mimo to twórcom serialu udało się napisać od zera dialogi które są interesujące i...
  9. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jak to obejrzysz jeszcze raz tylko uważnie to się zorientujesz, że już za pierwszym razem opowiedzieli sobie wszystkie rozmowy w których brali udział, w powtórkach opowiadają o tych samych rozmowach tylko pokazują ich dłuższe fragmenty. To nie zmienia zupełnie nic w wymowie tych scen. Dla mnie...
  10. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Mi też się to spodobało dopóki się nie zorientowałem, że w zasadzie puścili mi 3x ten sam odcinek pokazując mi za każdym razem te same wydarzenia z perspektywy tych samych bohaterów a jedyna zmiana to kąt kamery i trochę dłuższy - ale ten sam - dialog. To jest takie "mamy Guya Ritchiego w domu"
  11. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Najlepszym przykładem tokenizmu jest czarnoskóra postać o imieniu Token z South Parku ;) no ale oni tam robią sobie jaja z korporacji takich jak Netflix. Reprezentacja LGBT odhaczona z listy, reprezentacja rasowa odhaczona, niskorośli? Proszę bardzo - są, co z tego że nic tu nie ma sensu, nic...
  12. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    ja się z Marcinem z nagałęzi zgadzam w 100%, walki na miecze to najlepsza część tego serialu i w sumie jest tak od 1 sezonu. Jeszcze wracając do wyglądu czarodziejek w serialu to castingowo Sabrina i Filippa są super. Szkoda tylko że Filippę stylizują ciągle jakby się urwała z karnawału w Rio...
  13. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja nie ukrywam że w sezonie 3 uprawiam hatewatching ale jednak zauważam jakieś pozytywy. Z negatywów to nadal są teatralne wnętrza, plastikowe dekoracje i jasełkowe kostiumy (poprawili mosznozbroje ale dalej nie są jakieś wybitne). Przywykłem do wyglądu krasnoludów chyba dlatego, że są grane...
  14. Y

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Po pierwszych 2 odcinkach 2 rzeczy zaskoczyły mnie pozytywnie - nienachalny humor oraz naprawdę fajna muzyka (chyba robił ją Percival, tak?). Humor zawarty w dialogach i wynikający z gry niektórych aktorów (zwłaszcza Geralta, Jaskra, Dijkstry) to coś odświeżającego chociaż nie ma tego dużo...
  15. Y

    Dark Souls

    DS1 nawet zremasterowane to chyba najgorszy punkt wejścia w serię mimo że wielu fanów uważa tę część za najlepszą. Jednak nie sposób nie zauwazyć, że gra się mocno zestarzała. Na twoim miejscu spróbowałbym DS3 albo Eldena. W Eldena jeszcze nie grałem ale dużo osób twierdzi że to najbardziej...
  16. Y

    Gry komputerowe

    Nie, lore LOLa jest zupełnie oderwane od rozgrywki a serial stoi na własnych nogach.
  17. Y

    Cyberpunk 2077 - wasze wrażenia

    akurat na dzień dziecka CP77 osiągnął akceptowalną dla mnie cenę - przed 1 czerwca pudełko z wersją na PC kosztowało w RTV Euro AGD 79 zł, przecenione ze 129 zł jeśli kupowało się z linka afiliacyjnego z pewnego portalu technologicznego z web w nazwie (teraz już nie pamiętam z którego)
  18. Y

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Dzięki za taką wyczerpującą odpowiedź :) w sumie to się cieszę, że większości graczy wasze teksty się podobają bo za całość pracy należy się wam wielkie uznanie. Może coś ze mną jest nie tak bo nie podoba mi się też powszechnie uwielbiany styl Neila Gaimana, nie jestem w stanie czytać jego...
  19. Y

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    A ja będę panem marudą pogromcą uśmiechów dzieci... Pograłem z godzinkę, do i odpadłem przez dialogi - no do ASa albo do pisarzy zatrudnionych przez Redów Wam trochę brakuje. Nie chodzi mi o to co mówią postacie - bo tu wszystko jest ok i wiarygodnie - tylko o to jak mówią. Może nie jest to...
  20. Y

    Darkest Dungeon

    Gracz wciela się w dziedzica, który wynajmuje najemników i wysyła ich do lochów po skarby. Z zysków musisz opłacić nowych najemników, ulepszać starych, leczyć tych na których ci zależy i ulepszyć miasteczko co daje kolejne profity. W tle jest fabuła wyjaśniająca kim jest dziedzic i co...
Top Bottom