Search results

+
  1. M

    Gangi Novigradu - zadanie nieukończone?

    czyli autorzy gry z góry narzucili że ten sposób ma być sukcesem a inny porażką, to trochę lipa :(
  2. M

    problem z babą cmentarną

    taki sam problem mam kiedy walczę z cyklopem obok wieży z ukrytym skarbem, też nie można go zabić bo nie ma paska zdrowia
  3. M

    Gangi Novigradu - zadanie nieukończone?

    ale to w takim wypadku powinna być opcja ze nie pomagam mu i zadanie się kończy powodzeniem, a tutaj nic nie mogę zrobić i jak zakończę rozmowę w Radowidem to automatycznie jest ze gangi novigradu zakończone niepowodzeniem.
  4. M

    Gangi Novigradu - zadanie nieukończone?

    rozmowa z Tasakiem Podczas rozmowy z Tasakiem w zadaniu gangi Novigradu nie ma opcji dialogowej w której zgadzam się pomóc krasnoludowi złapać skurwiela juniora, za każdym razem jest dialog nie interesują mnie wasze sprawy.
  5. M

    problem z babą cmentarną

    nie mam aktywnych opcji weryfikacji ani w gogu ani w stream (nie mam kodu - gra pożyczona) skąd można pobrać brakujące biblioteki? aktualizowałem grę poprzez pobieranie patchy teraz mam wersje 1.30
  6. M

    problem z babą cmentarną

    ok dzieki spróbuje ---------- Zaktualizowano 09:45 ---------- niestety nie pomogło, zamieszczę zdjęcia, być może ktoś miał tak już kiedyś?
  7. M

    problem z babą cmentarną

    problem z babą cmentarną Po zabawie z dziećmi w sierocińcu na bagnach w Velen mam znaleźć Janka, na samym początku poszukiwań atakuje mnie baba cmentarna która jest nie do zabicia (pasek zdrowia wynosi 0 ) kiedy ją powalę znakiem Aard a następnie dobiję, dalej jest aktywna na mapie jako do...
Top Bottom