Search results

+
  1. W

    Duel mechanic ain't working as intended

    Duel mechanic ain't working as intended I played couple matches with Iorveth meditation now, and it doesn't make 2nd unit to damage by her full health. Lets say i target first unit 17 str and second unit 19 str in that order. While the 17 dmg is applied the second unit, 19 damage to the first...
  2. W

    Gwent open decks

    Gwent open decks Hey guys, where can i see the decks beeing used in gwent open?
  3. W

    Przerwa w meczach rankingowych?

    Przerwa w meczach rankingowych? Nie mogę grać meczy rankingowych? Pokazuje mi że mam pierwszą rangę, a na casualu grałem vs gość z rangą. Żadnego info nigdzie na stronach ani forum.
  4. W

    Kaedweni Siege Support

    Kaedweni Siege Support According to the latest hotfix changes, Kaedweni Siege Support should buff machines by 2 and add 1 armor to them. The tooltip of the card states that it's buffing mahines by 1 and add 1 armor. I don't know if it's just a tooltip mistake, and he works as intended, becuase...
  5. W

    punkty rankingowe przy stracie połączenia z serwerem (propozycja)

    punkty rankingowe przy stracie połączenia z serwerem (propozycja) Według mnie to rozwiązanie jest uczciwe i trafne, natomiast nie natrafiłem jeszcze na grę która by to implementowała. W momencie gdy przegrasz z powodu rozłączenia z serwerem gry, wygrany otrzymuje punkty rankingowe, a ja ich nie...
  6. W

    Znikające rozgrywki

    Znikające rozgrywki Czołem, Przed chwilą wygrałem rozgrywkę rankingową, dzięki której zyskałem zarówno rangę jak i poziom. Niestety nie dostałem ani punktów do rankingu, ani beczek, ani kawałków kart które mi się należały. Rozgrywka zwyczajnie zniknęła, tak jakbym nigdy tej gry nie zagrał...
  7. W

    Gaunter O'Dimm should also dust for increased value.

    Gaunter O'Dimm should also dust for increased value. Gaunter O'Dimm also recieved a change according to changelog. Since all the changed cards recieved a buffed mill value why not him? I was so happy i will get rid of him for 1600 scraps but it didn't happen :(
  8. W

    Couple of insights and bugs

    Couple of insights and bugs I'm not really into doin separate threads so i will just leave it here. Maybe someone wrote about those things already, just wanted to share with you guys. Nilfgard. When you play The Guardian it spawns 2 golems on top of opponent's deck. However when you use...
  9. W

    Jak bronić się przed nabuffowaną Toruviel?

    Jak bronić się przed nabuffowaną Toruviel? Krąży teraz taki deczek, w którym buffuje się toruviel wrihedami, po to by gdy spasujesz odpaliła się z siłą 26 i do tego zbuffowała pozostałe jednostki w rzędzie. Nawet gdy wymiotłem 3 jednostki aardem i zjadłem 3 inne łysym z Gulety to i tak sama...
  10. W

    Zastrzeżenia do kart potworów

    Zastrzeżenia do kart potworów Przeglądam właśnie karty w celu opracowania jakiegoś deczku i dwie kwestie zwróciły moją uwagę. Pierwsza, karta gryfa, która przenosi jednostkę z cmentarza rywala do naszego. Ta karta nie nadaje się do niczego. Raz, że potwory nie mają możliwości wskrzeszania ze...
  11. W

    Taki drop

    Taki drop Taki bonus za 2 wygrane rundy :)
  12. W

    Problem z dźwiękiem

    Problem z dźwiękiem Gdy puszczam jakąś muzykę z yt i włączam gwinta, to po pierwszym tracku muzyka milknie. Dopiero jak wyłączę grę, dźwięki z YT stają się słyszalne. Nie wiem co z tym zrobić, w mikserze chrome jest na 100% jak wszystko inne a mimo to nie da się. Jak puszczam muzykę z dysku...
  13. W

    Grze rankingowej zdarza się nie naliczyć punktów

    Grze rankingowej zdarza się nie naliczyć punktów Dwukrotnie miałem taką sytuację, że po wygranym meczu, nie pojawił się ekran przydzielający punkty rankingowe i w rankingu nie przyznano mi wygranej. Nie wiem czy to jakiś błąd w połączeniu z serwerem, czy ktoś exploituje, tak jak to miało...
  14. W

    Tendencyjność w doborze przeciwników?

    Tendencyjność w doborze przeciwników? Zauważyłem, że istnieją pewne prawidłowości w doborze przeciwników w zależności od tego jaką talią grasz. Przykładowo, grając talią krasnoludów, nigdy nie natknąłem się na talię pogodową Dagona. Gdy sam gram talią pogodową Dagona, bardzo często trafiam na...
  15. W

    Bug - Cerys

    Bug - Cerys Dość nietypowy bug, testowane, sprawdziłem 2 razy. Jeśli twój przeciwnik ma Cerys w ręce i wskrzesza jednostkę straży królowej, zagrywając straż królowej, widzisz jak karta Cerys podświetla się na zielono otrzymując +1 do siły bazowej :) W ten sposób wiesz czy przeciwnik ma Cerys w...
  16. W

    Pochwalcie sie lvlami :)

    Pochwalcie sie lvlami :) Jak wam idzie lvlowanie? Ja mam 16 lvl, jestem ciekaw jaki jest najwyższy :)
  17. W

    5 lvl

    5 lvl Mam 5 lvl i w momencie gdy wygrywam i na pasku postępu trafiam na znak zapytanie nie dostaję nagród. Czy jest to celowe, czy jakiś błąd gry pozbawia mnie nagród?
Top Bottom