Search results

+
  1. E

    Tracekry - dobre czy nie?

    Tracekry - dobre czy nie? Nie widziałem tego tematu nigdzie indziej, a jest on, przynajmniej w moim odczuciu, ostatnimi czasy dosyć powszechny i kontrowersyjny. Chodzi o używanie programów zewnętrznych pomagających w grze, tzw. trackerów. Chciałem zapytać, co o tym sądzicie? Jedni bowiem je...
  2. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Z tym że, do tej pory to co zrobić chcą twórcy, jest bez sensu. Robienie modyfikacji polegającej głównie na dialogach, bez dubbingu, jest jak pieczenie chleba bez drożdży. Po za tym, argumentowali to tylko i wyłącznie tym, że jest to nie osiągalne dla moderów. Innych argumentów nie widziałem, a...
  3. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Pozwolę sobie znowu poruszyć temat dubbingu. Ponieważ na prawdę strasznie mnie zadziwia, że w takiej modyfikacji będzie jego brak. Argumenty mówiące o kosztach profesjonalnego dubbingu mnie nie przekonują, ponieważ są tacy co do swoich modyfikacji dodają głosy znanych i renomowanych dubbingerów...
  4. E

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    No Title I jeszcze jedna sprawa, to karta Filippy. Jak dla mnie jest ona za mocna i powinno się ją trochę ogarnąć. Dla przykładu, spustoszenie jakie ta karta potrafi zrobić:
  5. E

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Grając bardzo dużo meczy i osiągając 30 poziom, doszedłem do następujących wniosków: Ogólnie gra bardzo fajna i rozbudowana. Wiewiórki i Skellige nie są już tak beznadziejne jak kiedyś tylko na prawdę są silnymi taliami. Da się też zauważyć, że zostały dodane nowe mechaniki, na podobieństwo HS...
  6. E

    [TYLKO LINKI] GWINT w mediach

    Natrafiłem na taki filmik w necie. Jak dla mnie, ciekawe porównanie, no i oczywiście Gwint najlepszy :D
  7. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    To Twoje zdanie. Ja, jak większość innych osób ma inne. Z resztą bądźmy szczerzy. Gdyby dubbing w modyfikacji nie był ważny, to ludzie by się go tak bardzo nie domagali.
  8. E

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Oglądałem sobie Live, właśnie z początków bety. Koleś na prawdę gra bardzo dobrze, bo prawie wszystko wygrał. I pokazał wszystko, co trzeba, więc jeśli ktoś się nie dostał do BETY, albo tak jak ja czka jeszcze na kod, to polecam :D
  9. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Nie przeczę że to był dobre dodatki, no ale po prostu nie mogłem. Musiał bym się zmusić, a to odbiera 50% przyjemności z grania.
  10. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Myślę, że modyfikacji, która głównie polega na rozmowach, lepszy byłby Roch w roli Geralta, niż nikt. :) Takie jest moje zdanie a i nie tylko moje. I nie traktuj proszę tego jako krytykę, a bardziej jako diatrybę. Od siebie dodam, że najlepszym przykładem są tu fabularne dodatki do wiedźmina 1...
  11. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Tak właśnie myślałem :D ---------- Zaktualizowano 19:37 ---------- No proszę, a moderzy moda "Dzieje Khorinis: do Gothica II, jakoś są w stanie nająć prawdziwych aktorów dubbingowych. A ich mod nie opiera się przede wszystkim, na rozmowach. ;)
  12. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    No przecież! :D ---------- Zaktualizowano 12:14 ---------- Mam do Was takie pytanie, bo może ktoś się orientuję... Z tego co wiem, to prawo do nazwy (marki) Wiedźmin, ma na chwilę obecną CD Projekt RED. Jednak, każdy ma prawo do utworzenia jakiejś strony (fanpage na Facebooku, albo kanału na...
  13. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Podałeś dokładnie ten sam link, więc nie wiem czy się pomyliłeś, czy specjalnie to zrobiłeś. :D
  14. E

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Natknąłem się na taki filmik na YT. Co o nim sądzicie? Mówi w miarę rzetelnie? Poza tym, że nie potrafi 'R' wymówić :D
  15. E

    Moril

    Rozumiem... :) Trochę szkoda, bo zawsze lubię minimalizować śmierci w grach tego typu. No cóż, nie na wszytko mamy wpływ. :)
  16. E

    Moril

    Moril Sprawdzałem, czy jest jakiś temat, gdzie mogę o tym napisać, ale nie znalazłem. Jednak jeśli jednak gdzieś jest, to po prostu przenieście. :D Chodzi o Moril. Czy jest jakiś scenariusz, w którym możliwe jest to żeby nie popełniła samobójstwa? Czy za każdym razem musi umrzeć? Tak pytam...
  17. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    W porządku, rozumiem. :) Tylko zastanawiam się, po co rozbijać to na dwa tematy. Nie może być jeden, dostępny przez 24? :)
  18. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Tak z ciekawości... Dlaczego ten temat ma, że tak powiem, ograniczenia czasowe i można się tu wypowiadać tylko w określonych godzinach? Jaki jest tego sens? :)
  19. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Właśnie. A to my mamy powód do gniewu... Jak sobie myślę ile ja dostaję za utopca a ile oni.... Eh, odmiency zawsze mieli ciężko
  20. E

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Noo... Powiem Ci tak. Z tym to jest różnie. Ja składam i nagrywam różne sceny, bo taka jest moja praca. I z doświadczenia wiem, że czasami poprawienie jednego zdania, wymaga niekiedy wymany połowy tekstu, a to dlatego, że podczas nagrywania całe otoczenie ma znaczenie (he he, jakie rymy :D ). I...
Top Bottom