Search results

+
  1. MrRepek

    Scoia'tael Faction Week is here!

    Played 15 games with ST yesterday (I was trying all the ST decks from TA meta snapshot #4, covering all leaders). I encountered 1 Francesca and 3 Eithne. Not that bad.
  2. MrRepek

    Why the person above you should be banned

    ^Ban for TW1>TW3
  3. MrRepek

    Trailer Analysis

    Analysis ofc. Good read. Points from CDPR will come right after. :)
  4. MrRepek

    Trailer Analysis

    More when? :)
  5. MrRepek

    Is ST the Weakest Faction (Every Season)?

    You should specify: at what rank? I am playing at 13-14 and ST are cool. I win, I lose, I have a lot of fun. :)
  6. MrRepek

    Your most stupid misplays

    I am filling two rows. Opponent moves some of my units so every one of them is in a single row. I play Blue Mountain Commando to that row. Lacerate. :facepalm:
  7. MrRepek

    Happy 1st Year!

    Harpy Birthday: I am stealing that one. :)
  8. MrRepek

    Drugi turniej Gwinta Onlina w Hexie 18 grudnia

    Drugi turniej Gwinta Onlina w Hexie 18 grudnia Masz dostęp do zamkniętej bety i testujesz Gwinta Online? Nie możesz się doczekać, aż ruszy ranking i sankcjonowane turnieje? W oczekiwaniu na ten moment, zapraszamy do Hexa w niedzielę, 18 grudnia, na drugi NIEOFICJALNY turniej wiedźmińskiej...
  9. MrRepek

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Gracze mieli do tego prawo, turniej był testowo/casualowy. Choć przyszło na niego co najmniej parę osób, które prezentują wysoki poziom [znane ze sceny mtg czy hs]. Pasquda pisała o tym, że jeden z meczów zajął więcej niż reszta [gracze musieli czekać]. Normalnie bym na to nie pozwolił - pewnie...
  10. MrRepek

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Hej, spróbuję dać linka do tego wątku naszym finalistom. Grane było bo3 Conquest, więc zawsze trzeba było wygrać dwoma różnymi frakcjami. Pozdrawiam
  11. MrRepek

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Hunt prosił mnie, żebym napisał parę słów po turnieju. Tutaj rozpiska: http://challonge.com/gwintonlinehex1 Zagralismy 5 rund swissa i top4. W każdym pojedynku trzeba było wygrać 2 różnymi frakcjami. Po wygranej wybraną talią trzeba było ją zmienić (jak format Conquest w HS). Jeśli się...
  12. MrRepek

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Turniej oczywiście jest nieoficjalny, ale możecie liczyć na fajną zabawę. Mamy spore doświadczenie w organizowaniu takich eventów - od 2,5 roku zajmujemy się organizacją turniejów HearthStone. Pozdrawiam!
  13. MrRepek

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    [Pierwszy w Polsce?] Turniej Gwinta Online w krakowskim Hexie 20 listopada Nie wiem, czy to będzie pierwszy turniej Gwinta Online - jeśli nie, to mnie poprawcie... Jak by nie było, to... Znasz Gwinta? Masz dostęp do zamkniętej bety Gwinta Online? Zapraszamy do Hexa w niedzielę 20 listopada na...
  14. MrRepek

    Brak możliwości gry z przyjacielem

    Czy coś drgnęło w tym temacie? Też próbujemy grać 1 na 1 i jest problem z "wyzwaniem" rywala z przyjaciół. Pozdrawiam
  15. MrRepek

    Polska wersja językowa

    Sugestia. Może jednak zmienić "Oponent" na bardziej swojskie/rodzime Przeciwnik/Rywal? :) Pozdrawiam
  16. MrRepek

    Co nam wolno ujawniać z bety

    Dzięki za info!
  17. MrRepek

    Co nam wolno ujawniać z bety

    Co nam wolno ujawniać z bety Mam takie małe pytanko, bo nigdzie nie mogę znaleźć informaciji. Co z closed bety mamy prawo "wynosić na zewnątrz"? Możemy zamieszczać screeny, pisać o zawartości czy nawet streamować? Proszę o info. Pozdrawiam
  18. MrRepek

    BETA - Napotkane błędy

    U mnie ten pop-up jest biały i w ogóle praktycznie nic na nim nie widac.
  19. MrRepek

    BETA - Napotkane błędy

    Sugestia/prośba/apel, które bhyba pojawiały się już po sierpniowej becie - poprawić ekran mulligana. W tej chwii nie widzimy od razu swoich wszystkich kart, trzeba przewijać w prawo. Partia i tak nie jest krótka, a każde takie zamulanie to strata czasu. Zwłaszcza, że w Gwincie ma się na ręce...
  20. MrRepek

    BETA - Napotkane błędy

    Nieopatrznie wcisnąłem "gra z przyjacielem". Wyskoczyło okno "Invites". Nic nie da się wybrać, nikogo zaprosić, nawet okna nie d się zamknąć. Musiałem zresetować grę.
Top Bottom