Search results

+
  1. D

    Nilfgaard Homecoming PTR - Wredna talia Uzurpatora

    Witam wszystkich po dłuuugiej przerwie. Właśnie testuję bardzo wredną talię na Uzurpatorze. Polega ona na utrudnianiu życia przeciwnikowi nie poprzez popularne w PTR zadawanie obrażeń z różnych dziwnych kombinacji, a poprzez blokowanie zdolności, mulligana, przeciąganie przeciwników na swoją...
  2. D

    Problem z kartą "Czart"

    Problem z kartą "Czart" Witam. Chciałbym zasugerować zmianę opisu fluffowego znajdującego się na karcie "Czart" (chodzi o tekst: Członek Bydlęcych Sił Zbrojnych. "Semper fi"!) Moim zdaniem ten tekst choć wynika z Twórczości A.S. jest "troszkę" nie na miejscu. A.S pisał o wiedźminie z...
  3. D

    Błędy związane z kartą Krwawy Baron

    Błędy związane z kartą Krwawy Baron Witam Od kilku dni gram talią w skład której wchodzi złota karta "Krwawy Baron" (Bloody Baron). W czasie gier napotkałem dwa dość poważne błędy związane z tą kartą: 1. Zniszczenie (na przykład za pomocą pogody, Pioruna Alzura czy Pożogi) Morkvarga nie dodaje...
  4. D

    Talie Nilfgaardu - Open beta

    Talie Nilfgaardu - Open beta Witam wszystkich. Na koniec pierwszego dnia otwartych beta testów udało mi się złożyć zalążek jednej z głównych tali jakie będzie miała ta frakcja. Oczywiście talia będzie jeszcze ulegała ulepszeniom, ale ogólnie działa na razie aż za dobrze. Rzadko się zdarza w...
  5. D

    "Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

    "Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów "Coś się kończy, coś się zaczyna". Zamknięte Beta Testy dobiegły końca. Spędziliśmy razem wiele godzin zarówno w Gwincie jak i na forum. Zawarliśmy nowe znajomości i jak to naszemu narodowi przynależne...
  6. D

    Sprawa forum na premierę wersji open beta Gwinta.

    Sprawa forum na premierę wersji open beta Gwinta. Witam. Z dniem premiery open bety jak już wiemy, Gwint przejdzie gruntowny rework. Co za tym idzie sporo postów i tematów przestanie być aktualne. Czy w związku z tym planowane są jakieś prace przebudowujące, archiwizujące lub zmieniające forum?
  7. D

    Ciekawe zagrania Nifgaardu

    Ciekawe zagrania Nifgaardu Ponieważ Nilfgaard jest mocno efektowną, ale niekoniecznie efektywną (na razie) talią proponuję ten temat w którym możemy się dzielić mniej popularnymi, ale ciekawymi zagraniami odkrytymi w tej frakcji (Operator+Cantarella oraz Vilgeforz+płotka są zbyt oklepane do...
  8. D

    Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze

    Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze Witam wszystkich co z gwinta w... przepraszam... Witam wszystkich Gwintowników i innych zapalonych karciarzy ;) Długo zbierałem się z opisem swoich doświadczeń i wrażeń z gry Nilfgaardem. Po części dlatego, że czekałem na jakiś ciekawy temat od...
  9. D

    TOP 10 najczęściej i najrzadziej używanych kart

    TOP 10 najczęściej i najrzadziej używanych kart Przedstawiam wam dwie listy kart - najczęściej i najrzadziej używane karty w taliach w ciągu 30 ostatnich dni. Wpierw jednak małe wyjaśnienia: 1. Dane pochodzą z http://www.gwentdb.com przy czym nie wiem czy są to dane tali zgłoszonych na tym...
  10. D

    Subiektywne przemyślenia na temat jakości i rzadkości występowania kart

    Subiektywne przemyślenia na temat jakości i rzadkości występowania kart Witam wszystkich. Tak jak wielu z Was łapczywie wyglądam najbliższej aktualizacji oraz analizuję wszelkie związane z nią informacje. Części z Was nie podobają się zmiany w kartach czy mechanikach jakie wprowadzi...
  11. D

    Etyka w Gwincie

    Etyka w Gwincie Od czasu startu CBT już troszkę czasu mineło, graczy jest coraz więcej i choć w grze akcji socjalnych jest raczej niewiele (na razie - REDsi coś już szykują w tym temacie) to jednak można już się pokusić o pierwszą wersję kodeksu zachowania w grze. Jest to o tyle istotne gdyż w...
  12. D

    Zagadki z Gwinta

    Zagadki z Gwinta Proponuję Wam wspólną zabawę na wymyślanie najróżniejszych zagadek związanych z Gwintem. Każdy może swoją zagadkę zapodać. A oto coś na rozgrzewkę: Przeciwnik ma na ręku Hjalmara oraz Piorun Alzura (w sumie dwie karty), jego przywódca już nie ma swojej zdolności. Ty masz do...
  13. D

    Prośba o pomoc w zweryfikowaniu bugów

    Prośba o pomoc w zweryfikowaniu bugów Zanim zgłoszę ticketem ewentualne bugi chciałbym je wpierw potwierdzić u innych testerów. Na chwile obecną mam dwa potencjalne bugi: 1. karta Potworów "Lodowy Gigant" - karty tej nie posiadam w swojej kolekcji, ale dwukrotnie widziałem następującą...
Top Bottom