Search results

+
  1. H

    Dobrowolny remis

    Dobrowolny remis Proponuję aby została wprowadzona możliwość ofiarowania remisu przeciwnikowi w przypadku gdy ten już spasuje w 3 rundzie, a my mamy przewagę. Żaden z graczy nie traciłby oraz nie zyskiwał punktów mrr w wyniku remisu. Od czasu do czasu spotykamy gracza z ciekawą autorską...
  2. H

    Brak możliwości zablokowania "okrzyków przeciwnika"

    Brak możliwości zablokowania "okrzyków przeciwnika" Wszystko działało idealnie przez kilka miesięcy do czasu ostatniej aktualizacji. Pomimo wyłączonej opcji emotek nadal jestem zmuszony do wysłuchiwania tego bezużytecznego dodatku. Ktoś ma podobny problem i rozwiązanie ...
  3. H

    Crash gry podczas meczu rankingowego.

    Crash gry podczas meczu rankingowego. Po ostatniej aktualizacji gra się strasznie przycina i potrafi się tak przywiesić, że po kilkunastu "zamrożenia" sekundach wyrzuca do pulpitu. Nigdy wcześniej nie było podobnych problemów. Coś znów radzi popsuli z optymalizacją ? Czy ktoś ma podobne...
  4. H

    Bonus za grę każdą frakcją

    Bonus za grę każdą frakcją Wspomniałem to tym jakiś czas temu w innym temacie, ale myślę, że warto przypomnieć o tym pomyśle. Pomysł dotyczy dodania nagród za grę wszystkimi frakcjami, a jest to głównie skierowane do graczy rozpoczynających rozgrywkę. Kto wie ? Może to powstrzyma ich od...
  5. H

    Problem po rozpoczęciu rundy. Pojawia się zapętlona animacja ekranu Gracz vs Gracz

    Problem po rozpoczęciu rundy. Pojawia się zapętlona animacja ekranu Gracz vs Gracz W potyczkach i walce z botem cały czas pojawia się ekran startowy (Gracz vs Gracz), nie mogę przez to wymienić kart ani żadnej zagrać. Jedna opcja to się poddać.
  6. H

    Dodatkowy sposób tworzenia kart premium

    Dodatkowy sposób tworzenia kart premium Proponuję aby została dodana możliwość wymiany kilku podstawowych kopii karty na 1 kartę premium tego samego rodzaju. Pozostaje jeszcze kwestia ceny takiej karty w kopiach aby nie doprowadzić do nadużyć. Np. koszt zwykłej karty w wersji premium wynosi...
  7. H

    Scoia vs Scoia - umiejętność frakcji

    Scoia vs Scoia - umiejętność frakcji Propozycja może wydawać się mało istotna, ale myślę, że dzięki niej mirrory grane w obrębie frakcji wiewiórek staną się trochę bardziej przyjemniejsze. :) Umiejętność frakcji w takich pojedynkach nie istnieje, proponuję zatem aby zamiast jednorazowego...
Top Bottom