Search results

+
  1. P

    Triss jako karta legendarna

    Dobra panowie zwracam honor , ostatnio zacząłem używać Triss i jest bardzo mocną kartą to samo tyczy się Iorwetha i Vernona Rosha - dzięki za wypowiedzi i wyprowadzenie mnie z błędu. Temat do zamknięcia.
  2. P

    Triss jako karta legendarna

    Triss jest neutralną kartą ZŁOTĄ legendarną - dla porównania umiejętnośći Yennefer czy Geralta-igni czy nawet Zoltana są dużo lepsze niż aktualna umiejętność Triss. I mowa tu o kartach legendarnych ZŁOTYCH , na które są tylko 4 miejsca w decku więc gro graczy wybierze te mocniejsze/bardziej...
  3. P

    Triss jako karta legendarna

    Triss jako karta legendarna Mianowicie jak na kartę legendarną Triss wydaje się być na ten moment zdecydowanie słabsza od każdej innej legendy (w dodatku złotej). Zmniejsz siłę jednostki o 4pkt - działa na złote . Minimalnie słabszą wersję ma Sheala de Tancarville a jest słabsza tylko o...
  4. P

    Niekonczące się "Wyszukiwanie przeciwnika"

    Witam. Od wczoraj mam ten sam problem , aktualnie mam 10 lvl.
  5. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Kolejną taką kartą jest przypływ adrenaliny , w żadnym wypadku ta karta nie powinna być brązowa - powinna być srebrna tak aby ograniczyć jej ilość w decku. A często spotykam się z sytuacją , że przeciwnik boostuje sobie kreatury na 20+ (jaskółką itd.) po czym używa przypływu i jest to GG. W...
Top Bottom