Search results

+
  1. L

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Dobrze, problem już rozwiązany, za którymś wejściem w wiadomość kod się pojawił, więc temat można zamknąć. Dzięki wszystkim za pomoc!
  2. L

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    No Title No właśnie u mnie wygląda to nieco inaczej, nie wiem, czym może to być spowodowane.
  3. L

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    W tym rzecz, że nazwa maila się zgadza, tylko zamiast tego "graj w zamkniętą betę" mam "graj za darmo", a kodu nigdzie nie ma. Jeżeli mogę i nie będzie to żaden problem, to mogę do tego wstawić samo zdjęcie wiadomości, bo może po prostu coś źle zrozumiałem.
  4. L

    Nie mogę znaleźć klucza w mailu, który dostałem.

    Oh, sorry, I was sure that I posted this in Polish forum. Ok, I'll repost it there then.
  5. L

    Brak klucza w mailu

    Brak klucza w mailu Otóż sprawdzając skrzynkę pocztową natknąłem się na mail od GWENT ®Team, ale gdy go otworzyłem zawierał on jedynie informacje o tym, że dostałem klucz z dużymi przerwami między tekstem. I wtedy kliknąłem przycisk znajdujący się na górze maila, którym wybiera się język...
  6. L

    Nie mogę znaleźć klucza w mailu, który dostałem.

    Nie mogę znaleźć klucza w mailu, który dostałem. Otóż sprawdzając skrzynkę pocztową natknąłem się na mail od GWENT ® Team, ale gdy go otworzyłem zawierał on jedynie informacje o tym, że dostałem klucz z dużymi przerwami między tekstem. I wtedy kliknąłem przycisk znajdujący się na górze maila...
Top Bottom