Search results

+
  1. A

    ZWINNE JEDNOSTKI — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    A ja uwielbiam grać przeciw Nilfgaardowi z Avallachem. Serio. Raz, że najsłabszą stroną mojego Hufa Mahakamskiego jest słabiutka przewijalność, więc miło, gdy przeciwnik pomaga. A dwa, że gdy w ostatniej rundzie mam wystawionych prawie wszystkich Krasnoludów, niektórych zdublowanych, w dodatku...
  2. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ze dwie aktualizacje temu, kiedy jeszcze złote karty mogły być niszczone przez inne złote karty, "problematyczne" było właśnie to - bo przecież nie powinno się dać tak łatwo zniszczyć złota... ​​​​Nie mówiąc o blokowaniu brązowymi Kajdanami. Moim zdaniem, obecny status złota jest w porządku...
  3. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Marlees To ewidentnie błąd. Z tym to do działu technicznego.
  4. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Cahir nie "przenosi" Dowódcy, tylko przywołuje jego efekt (pozwala odsłonić karty, zagrać jedną z trzech kart lub cofnąć jednostkę do ręki - w zależności od tego, kto dowodzi - gdy Dowódcą jest Emhyr, faktycznie może działać jak Atrapa). Owszem, nie jest neutralny, ale istnieją karty - Janek i...
  5. A

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    No ja właśnie po kilku meczach z Nilfgaardem dorzuciłam do talii Bombę...
  6. A

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Nawet nie przyszło mi do głowy coś innego :) . To ja chciałam się pochwalić, że też się bawię z Krasnoludami. :) I czuję, że Uzdrowienie będzie moją pierwszą stworzoną złotą kartą. ;)
  7. A

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Hekwit Tyle, że i u mnie i u Ramalian (zwłaszcza) kart specjalnych jak na lekarstwo. ;) U mnie dodatkowo dochodzi argument krasnoludzkiego nacjonalizmu :P (właśnie sobie myślę, że jeśli wyrzucę wiedźmina z czarodziejką, a wezmę Dekret i Uzdrowienie, otrzymam talię czystą rasowo ;) )
  8. A

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Ramalian Mój deck różni się od Twojego tym, że zamiast Saskii, Uzdrowienia i Aglais mam Zoltana Trenera, G:Igni i Y:Klątwy, zamiast Płotki BD, i w miejsce jednego Brzasku Piorun Alzura. Muszę przemyśleć Uzdrowienie, faktycznie może namieszać. :) Brouverem wyciągam Yarpena lub Barclaya. (Ach...
  9. A

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Ja zaczęłam bardziej klasycznie. :) Brouver Hoog Geralt, Geralt Igni, Yen: Klątwy i Dekret (rano wbiłam trzeci poziom, więc wieczorem Geralta i Dekret powinien zastąpić Zoltan-w-dwóch-osobach ;) ) Barclay Els (startowy), Tasak (z beczki), Dennis, Sheldon i Yarpen (ze skrawków, akurat...
  10. A

    Problem z zalogowaniem się do Open Bety

    Ja bym przeinstalowała. Regularnie po patchach mi się wysypywała gra, i reinstalacja jak dotąd zawsze pomagała.
  11. A

    Publiczna Beta GWINTA startuje 24 maja!

    Aktualizuje się. :D
  12. A

    "Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

    No i wzruszyłam się. Dziękuję i dziękuję wzajemnie. :) I mam nadzieję, że jednak bardziej się zaczyna niż kończy.
  13. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Na Gwint24.pl napisali, że w ciągu kilku godzin powinna dotrzeć do wszystkich.
  14. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Odebraliście dodatkową nagrodę niespodziankę? :D (Nie to, żeby ktoś jeszcze potrzebował, ale zawsze miło. ;) )
  15. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Ja będę mieć trochę więcej, też z nastawieniem na Krasnoludy. :) Oby tylko okazały się grywalne.... (chociaż Dziki Gon też kusi... ;) )
  16. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    No Title Chyba tak będzie zaznaczony pancerz.
  17. A

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Najlepiej używać jej z: kartami zablokowanymi, kartami o dużej sile bazowej mocno osłabionymi, Krowim Truchłem, Wielorybem, Iris, szpiegami, Sidrgrifą / Nenneke, Żywiołakiem Ziemi...
  18. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Najlepsze w tym jest to, że już całkiem niedługo się przekonamy. :)
  19. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Jednak nie neutralne. "Talie startowe wszystkich frakcji zostały wzmocnione — każda z nich posiada 4 złote i 6 srebrnych kart, dzięki czemu gracze mają więcej możliwości taktycznych."
  20. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    No i jeszcze darmowi liderzy. Jedyna szansa, że te srebrne i złote to będą faktycznie neutralne. I znów będziemy wszyscy zaczynać z Czempionką. ;)
Top Bottom