Search results

+
  1. G

    Sesja nagraniowa do Gwinta - nowa frakcja czy kampania single player?

    W komentarzach pod filmem jest odpowiedź, że to muzyka z kampanii.
  2. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Z tym, że tak jak mówię: dobór graczy. Przy pięciu różnych rankingach, stworzenie systemu, który w sprawiedliwy sposób dobierałby graczy do rankedów jest niezwykle trudne. Co do dywersyfikacji talii to polecam zajrzeć na poprzednią stronę na post z moją propozycją - chodzi głównie o to żeby...
  3. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Z kolei losowanie po rankingu ogólnym uderza w graczy, którzy nie mają wystarczającej ilości kart na złożenie kilku frakcji. Dochodzi do sytuacji: albo grindujesz jednym deckiem albo zostajesz na low-rank. Ogólnie nie wiem coście się tak uparli na te rankingi frakcyjne, według mnie jest to...
  4. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Takie rozwiązanie daje możliwość zresetowania swojego MMR w dowolnym momencie aż cztery razy, czyniąc dobór graczy o podobnych umiejętnościach bardzo trudnym, o ile nie niemożliwym.
  5. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Ramalian Wszystko pięknie, tylko powiedz mi wedle jakich kryteriów mieliby być dobierani do siebie gracze? Edit: Widzę, że kolega kotwica407 również zwrócił na to uwagę ;) - przepraszam, najwidoczniej ja jeszcze czytałem gdy pisałeś swojego posta.
  6. G

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Powtórzę to, co pisałem już kiedyś w podobnej dyskusji: Aby rozruszać trochę metę i zachęcić ludzi do gry różnymi frakcjami na rankedach, proponuję wprowadzenie "boostera" do punktów MMR zdobywanych przez zwycięstwo daną frakcją. Działałby on na zasadzie: booster obejmuje dwie premiowane...
  7. G

    Nagrody sezonowe

    Zwłaszcza, że błąd występuje nie tylko w polskiej wersji językowej gry ;)
  8. G

    Nagrody sezonowe

    Hmm, faktycznie - wyglądają tak jak w nagrodach. Mój błąd. Wydaje mi się, że nieprawidłowość jest w bibelotach i wszystko będzie tak jak jest w nagrodach na koniec sezonu.
  9. G

    Nagrody sezonowe

    Ramki obecne w bibelotach były przyznawane na koniec sezonu po zamkniętej becie Gwinta. Ramki, które są w nagrodach będą przyznawane na zakończenie aktualnego sezonu. Być może CDPR uznało za stosowne zmianę przedziałów rankingowych dla poszczególnych ramek - stąd te różnice.
  10. G

    Jest coś nie tak z kolejnością run, czyli początkiem i końcem

    kloni Dlaczego nikt miałby tego nie pamiętać? W końcu przez te 3-4 rundy zarówno mróz jak i Vran były aktywne więc było widać, który odpala się pierwszy. Wymaga to tylko trochę większej uwagi przy grze i więcej taktyki przy zagrywaniu kart co jak dla mnie jest zaletą.
  11. G

    Jest coś nie tak z kolejnością run, czyli początkiem i końcem

    kloni Tu chodzi tylko o timery i efekty, które "nachodzą na siebie" i odpalają się w tym samym czasie.
  12. G

    Jest coś nie tak z kolejnością run, czyli początkiem i końcem

    Dlatego właśnie błędny jest opis karty, a nie sama mechanika działania. Gdyby efekty pogody tudzież wszelkie timery działały według kolejności zagrania na stół, nie byłoby problemów ze "zgadywaniem" co się odpali pierwsze. Ponadto pozwoli to graczom na jeszcze bardziej taktycznie zagrywanie...
  13. G

    Jest coś nie tak z kolejnością run, czyli początkiem i końcem

    Według mnie, wszelkie timery powinny się odpalać według kolejności wyłożenia kart na planszę, tzn. jeśli my najpierw wyłożyliśmy Vrana a potem przeciwnik zagrał mróz - Vran powinien odpalić się pierwszy.
  14. G

    Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze

    Prawdopodobnie stworzył kolejną pożogę kartą Schirru (frakcja: ST).
  15. G

    Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

    Chodziło o pierwsze 1000 MMR points.
  16. G

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    1. Pierwotnie sezony miały trwać po 2 miesiące, ale ostatni trwał jakieś pół roku, więc dokładnie nie wiadomo. 2. Pomarańczowe tytuły, jak np. "zbrojny" były nadawane za miejsce w top1000 bodajże na koniec pierwszego sezonu, czyli po zakończeniu zamkniętej bety. Dodatkowo dostawało się też...
  17. G

    Czyj cmentarz?

    Pełna zgoda - rozdzielenie cmentarzy, przy np. zjadaniu, powinno zostać dodane do gry.
  18. G

    Moje wrażenia / przemyślenia / sugestie

    Sama koncepcja bardzo mi się podoba, chociaż ja rozegrałbym to inaczej, mianowicie: Jeśli wygramy mecz rankingowy daną frakcją - uruchamia nam się "booster", dzięki któremu dostajemy więcej MMR przy kolejnym zwycięstwie przy użyciu talii z innej frakcji. Analogicznie jeśli wygramy mecz tą inną...
  19. G

    Mulligan w Gwincie, czy potrzebuje zmiany?

    To co napisałeś potwierdza, że tasowanie po mulliganie nie występuje (choć według mnie powinno).
  20. G

    Mulligan w Gwincie, czy potrzebuje zmiany?

    Seba88 A co z kartami takimi jak Kapłanka Frei czy Medyk z Vicovaro - nie chcesz ich w pierwszej rundzie, ale jeśli je wymienisz to prawdopodobnie nie dostaniesz ich już do końca gry.
Top Bottom