Search results

+
  1. Y

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Czysty dziki gon to jest mem ale wersja z ogroidami czy z nekkerami w statki + triss można już pograć i nawet coś wygrać. Generalnie dzikiemu gonowi brakuje małych jednostek z tagiem 'dziki gon' które generują inne jednostki tak żeby statki miały szanse zrobić jakieś punkty coś a'la elfi skaut...
  2. Y

    Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

    smykPL nie wyzywaja. Limit goldów do np 8 dużo by dał w kontekście balansu, a mało odjął z zabawy. Pozatym jeszcze bardziej liczyłyby się umiejętności szukania synergii w brązach czy silverach, a nie ślepe nawalanie punktów goldami. Narazie arena wydaje się fajną odskocznią, ale na dłuższą metę...
  3. Y

    Publiczny Serwer Testowy już działa!

    Fomfik na redicie widziałem pomysł, żeby nithlar zadawał 7 i jak zabij jednostkę to spawnuje mróz na tym rzędzie, to już mogłoby być grywalne. Póki co to jest gorszy wiedźmin z alchemii, więc muszą coś z nim zrobić. Co do rogu, ja bym go nie zmieniał i wrzucił po prostu tylko do KP. Tematycznie...
  4. Y

    Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze

    Nilfgaard wg mnie na ten moment jest najlepiej zaprojektowaną i przemyślaną frakcją w grze, mimo że pojawił się z poślizgiem w stosunku do innych frakcji. Można grać szpiegów, alchemie, odkrywke, różne typy żołnierzy, czy mill. Archetypy są wyraźnie zarysowane i zróżnicowane, mają odpowiedni...
  5. Y

    Oglądajcie GWENT Open #3 w ten weekend!

    Reunion33 koszty przelotu i akomodacji pokrywa organizator
  6. Y

    Sprawdźcie co kryje Świąteczna Paka Trolla Sklepa!

    slow_cheeetah weź cichaj człowieku! naprawdę dziwne ,że chcą zarobić na swojej grze? nikomu nie wciskają beczek, poza tym mówisz o najbardziej free to play grze karcianej na rynku, hipokryzja level hard Każdy poprzedni update też był na tym forum krytykowany, po czasie okazywało się zawsze, że...
  7. Y

    Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017

    burza1982 po półfinałach, najwcześniej pewnie koło 19
  8. Y

    Informacja o dacie premiery Wojny Krwi oraz planach związanych z Publiczną Betą GWINTA

    Siwulecdako mówili, że tylko za prawdziwe pieniądze. To nie będą przygody a'la hearthstone tylko kampania na 15h z prawdziwego zdarzenia. Po zakupie dostajesz od razu set kart (na razie mówili o 20), a po przejściu kampani przemieniają się one w premium. Pewnie karty jeżeli nie kupisz kampanii...
  9. Y

    HOTFIX DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNY!

    Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale zmiana merigold hailstorm na 5 przyległych jednostek jest palącą koniecznością, której zdaje się tylko cdpr nie widzieć. I nie piszcie że wystarczy nie stakować rzędu, potwory z utopcami, przerazą, carantirm i scoia z zoltanem i innymi przesuwaczami się nie...
  10. Y

    HOTFIX DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNY!

    Mogę pójść o zakład, że trollo i kawaleria wcześniej czy później też dostaną nerfa i jest to niepotrzebne przedłużanie zmian przez cdpr. Trollo nie skontrowany może sam wygrać gre, chyba nie o to chodzi żeby jedna karta decydowała o obliczu pojedynku. Kawaleria może dobijać do 30 pkt nieraz...
  11. Y

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Oj luidżi mówiłeś na streamie, że grałeś dużo scoia na PTR i nie zauważyłeś zupełnego braku balansu niektórych kart? Odpuszczam sobie gwinta do hotfixa. Tak źle z balansem to chyba było tylko na początku CB.
  12. Y

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Która frakcja oprócz scoia ma pułapki? Która frakcja oprócz nilfgaardu ma brązowych szpiegów i wgl jakiekolwiek synergie ze szpiegami? Nie wiesz o czym piszesz za bardzo. Za dużo gogola za mało samodzielnego myślenia, nie wiem czy akurat w Twoim przypadku ale tak ogólnie pisze.
  13. Y

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA

    01.09 startuje proladder, patch najpewniej będzie 1-2 dni po omówieniu, raz że tak było ostatnimi czasy, a dwa Burza mówił 'the following days after the season end', co by wskazywało, że nie ze startem proladdera bo wtedy by tak nie mówił tylko podał konkretnie piątek.
  14. Y

    Rozwój w złą stronę.

    Zapominasz o punktach pancerza, które imo idealnie pasują villena i ciri w tej sytuacji.
  15. Y

    GWINT: Wojna Krwi nadchodzi!

    20 kart z kampanii trafi do multika, pojawią się w kolekcji zaraz po zakupie tak gdzieś czytałem
  16. Y

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Targetowanie goldów pociągnie za sobą znaczne zmiany w większości kart, więc nie piszcie że villen, ciri itp. niegrywalne bo nie wiadomo jak te karty teraz wyglądają. Może dostały pancerz, buffa czy redesign nie wiadomo. Generalnie trafia do mnie to co napisał rethaz na reddicie, że chcą w ten...
  17. Y

    Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

    Mam pytanie, jeżeli powiedzmy po podzieleniu punktów będę rozpoczynał kolejny sezon z 1300 mmr i konkretną rangą czy dostane wszystkie nagrody możliwe do zdobycia po drodze na tę rangę, tak jak bym awansował na tę rangę od zera?
  18. Y

    Talia do oceny (Movran Voorhis)

    Z gldów pod odkrywke to tibor, vilgenfortz, avallach może też być dobry. Pozbyłbym się też cahira z Twojej talii bo nie robi wybitnego value imo. O szpiegach i o tym jak są ważne napisano wiele na tym forum, jak trochę poszperasz to znajdziesz. Ważne żebyś zagrywał cantarelle po tym jak...
  19. Y

    Talia do oceny (Movran Voorhis)

    http://www.gwentdb.com/decks/19840-old-good-question-mark-reveal Polecam cos takiego, w zależności na co grasz na swoich rangach można ewentualnie potechować dodając np. rozdarcie na potwory, grzybki też są spoko na jakiegoś nekkera, spotera czy pirata ale jest też peter w razie co. Operator...
  20. Y

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Janek daje z przeciwnika decku (w CB chyba było że z obu decków może) - janek kopiuje golda Sara z Twojego - sara zastępuje golda
Top Bottom