Search results

+
  1. Mr0ldBoy

    WINTRADING - ciąg dalszy nastąpi(ł)

    Cześć, Jakiś czas temu za wintrading zbanowany pewien gracz - i słusznie. Zero tolerancji dla oszustów. Dziś znalazłem filmik prezentujący kolejne, podobne wydarzenia. Pewnie niedługo pojawią się napisy z tłumaczeniem na angielski, szczególnie jak sprawa nabierze tempa / rozgłosu. Niemniej...
  2. Mr0ldBoy

    Żelazna Wola - Gwint 4.0 - znalezione błędy

    Cześć, Proponuję wątek zbiorczy dotyczący znalezionych błędów po aktualizacji 4.0 (Żelazna Woia). Nie można wybrać odblokowanych w księdze nagród, standardowych skinów dla liderów, np. default'owy Morvran, Ardal, czy też łysy z Brazzers: Po kliknięciu w "ODBLOKUJ W KSIĘDZE NAGRÓD": Zatem...
  3. Mr0ldBoy

    [Pół żartem, pół serio] GIF KALENDARIUM GWINTA '19

    Hej Gwinciarze / Gwintownicy! Temat - w zamyśle - jak najbardziej humorystyczny -> nie mający na celu nikogo "grillowanie". I żeby nie wracać już do tego co było, bo przecież "kiedyś to było lepiej", proponuję rozpocząć Nasze kalendarium od 2019 roku. Liczę na Waszą pomoc :howdy: 1. Nowy rok...
  4. Mr0ldBoy

    Brak konsekwencji w działaniu kart (Jaskier: Poeta vs. Isbel)

    Hej! Wrzucam do działu Rozgrywka - chociaż nie wiem, czy nie powinienem zgłosić tego jako bug (dział techniczny)? Sytuacja z wczoraj: mój przeciwnik nie ma już kart w decku (jednak czasem NG Mill zadziała :p ), zagrywa kartę Jaskier: Poeta (PL: Dobierz kartę, a następnie zagraj kartę / ENG...
  5. Mr0ldBoy

    Srebrny szpieg z Janka

    Srebrny szpieg z Janka Heja! Krąg przywołań, runy, a ostatnio już nawet sam papcio chmiel Brouver nie dadzą Wam tego, co dać Wam może Janek... :confused: https://www.twitch.tv/videos/268058132 Czy to bug - przeoczenie w porządkowaniu kart, które mogą wyciągać / tworzyć CA szpiegów? Czy...
  6. Mr0ldBoy

    LUBIĘ GWINTA!

    LUBIĘ GWINTA! Hej, Powiedzmy sobie szczerze: w obliczu wydarzeń z ostatniego półrocza + w obliczu nadchodzącego półrocznego oczekiwania na finalizację projektu Homecomming, Gwint ostatnio nie ma lekko. Wszędzie dużo negatywnej energii, pesymizmu, „nosemkrętactwa”. Czasem wręcz da się odnieść...
  7. Mr0ldBoy

    GWINT ARENA

    GWINT ARENA Hej, Wczoraj wieczorem "CeDeP" zaprezentował Nam wreszcie długo wyczekiwany, nowy tryb gry: ARENA!!! Oczywiście kilkukrotnie Pawko & Luigi powtarzali, iż to jest jedynie wersja robocza, że różne rzeczy mogą się jeszcze zmienić... Oczywista oczywistość :) Niemniej jest już co...
  8. Mr0ldBoy

    [Błąd] Mulligan kart - koniec po 2 kartach

    [Błąd] Mulligan kart - koniec po 2 kartach Sytuacja wystąpiła już 3 razy: Rozpoczęcie rozgrywki, ekran mulligau kart. Zaznaczam pierwszą kartę do wymiany, zaznaczam drugą. Nagle ekran mulliganu się zamyka i rozpoczyna się gra. Podobny bug miałem kiedyś z Saskią, gdzie jej umiejętność została...
  9. Mr0ldBoy

    Maksymalny zysk MMR vs. maksymalna strata MMR

    Maksymalny zysk MMR vs. maksymalna strata MMR Hej, Sezon zbliża się ku końcowi, więc bawię się różnymi taliami. Przyszła kolej na Wiewiórki, a że krasnoludy mam w głębokiej rzyci, to postawiłem na (tak tak, wiem...) netdeck: Ele'Nova Swap. BTW - bardzo fajnie się tym gra, no ale nie o tym...
  10. Mr0ldBoy

    OPISY KART DO POPRAWY - spis uwag / ułatwmy REDom pracę ;)

    OPISY KART DO POPRAWY - spis uwag / ułatwmy REDom pracę ;) Hej! Ostatnio Wszyscy - i Gracze i Redzi - przełknęliśmy dość bolesną pigułkę podczas ulepszania Gwinta. Nie wracajmy już jednak do tego. Zamiast koncentrować się na przeszłości, "paczajmy" w przyszłość ;) To może pomóżmy REDom i...
  11. Mr0ldBoy

    Najnowszy fix: 11.01.2018

    Najnowszy fix: 11.01.2018 Właśnie się zalogowałem i przeczytałem dostępne patchnotes'y (wersja: 0.9.19.2.380) - wow! Wreszcie są z poprawną datą ;) Super - wygląda na to, że wszelkie irytujące błędy zostały usunięte. Ale o co kaman z nowym liderem Nilfgardu?! Vreemde awansował z bardzo...
  12. Mr0ldBoy

    Gamescom 2017 - wywiad z Pawłem Burzą

    Gamescom 2017 - wywiad z Pawłem Burzą Jeśli jeszcze ktoś nie słyszał/widział, to podrzucam link do wywiadu z Pawłem Burzą na Gamescom 2017: http://www.ign.com/videos/2017/08/23...-gamescom-2017 Mamy tu garść informacji na temat przyszłości Gwinta - a dla leniwych, poniżej krótkie podsumowanie...
  13. Mr0ldBoy

    "Atrapa na Janka" !!!

    "Atrapa na Janka" !!! Joł! Wpadł mi do głowy pomysł wątku czysto 4fun, w którym można by uprawiać nieskrępowany theorycrafting sytuacji na stole - np. bazując na aktualnych umiejętnościach kart + zapowiedzi zbliżających się zmian. Wiecie, taki zduping Gwintowy :) Kiedyś śmialiśmy się...
  14. Mr0ldBoy

    ***

    *** Jak w temacie - bez zbędnej filozofii - macie ochotę się wyładować? Bo ja mam!!! Wiem, że patch już niedługo, że będą zmiany w kartach i wgle... srutututu, ble ble ble ble. *** mnie jasny strzela, jak odpalam teraz rankedy: Dagon, Dagon, Dagon, Dagon, Eredin, Ukryty, Ukryty, Ukryty, Brann...
Top Bottom