Search results

+
  1. 2

    Nie ładuje Gwinta po aktualizacji GOGa

    Jak w temacie. Zrobiło mi standardową aktualizację GOGa i po tej aktualizacji nie mogę się zalogować do gwinta. Wczytuje, wczytuje i wczytuje...nie wiem czy to tylo mój problem, ale co mam z tym zrobić?
  2. 2

    Gry detektywistyczne jak The Beast Inside

    Witam. Ściągnąłem sobie demo gry "The Beast Inside" i spodobał mi się pomysł na grę, ale nie do końca klimat. Nie lubię horrorów. Czy zna ktoś podobne gry, ale w troche innym klimacie? Nie chciałbym też gry detektywistycznej, która jest w zasadzie filmem.
  3. 2

    Problem z wersja mobilna

    Witam. Mam problem z zalogowaniem się do wersji mobilnej gwinta. Zainstalowałem ta apple test flight mam tez gwinta , ale jak się chce zalogować to mam błąd już na starcie i taki tekst. Missing-title-pl-pl Missing-description-pl- pl Nie wiem czy coś nie tak z wersja czy ja coś nie tak zrobiłem?
  4. 2

    Posłuchajcie Frediego.

    Jakiś czas temu pomyślałem sobie, że strzałem w 10-kę dla gwinta może być system monet, przeniesiony na inne frakcje. Po głowie mi chodziło, że wiewiórki mogą mieć te swoje ogony, które coś by tam dawały, KP może noty dyplomacyjne i na tym skończyłem swoje rozważania. Chodzi o stworzenie w...
  5. 2

    Turnieje gwinta

    Witam. Mam prośbę. Czy ktoś obeznany z tematyką mógłby mi wyjasnić jak to wszystko działa? Jest strona"myesports" która od miesiąca jest chyba zawieszona, bo żadnych turniejów już tam nie ma. Dostaję jednak różnego rodzaju informacje o różnych innych eventach w inychy krajach. O projekcie...
  6. 2

    Pomoc w tworzeniu talii

    Mam mały problem. Chciałbym stworzyć talię, który nie tyle będzie super, co będzie w stanie pokonać dwie inne talie. Chodzi mi o talię "Big Monsters" i "Engine Overlord" z KP. Ta druga talia funkcjonuje tez w troszkę innych odmianach, no ale generalnie chciałbym stworzyć talię, która była by...
  7. 2

    [Talia] Foltest

    Wrzucam talię, która bazuje na pewnie dośc popularnych pomysłach, ale sam ją wymyśliłem:). Od rangi 12 do 6 mam bilans 33/40 https://gwentup.com/deckbuilder/IwIhISIbIW191v1z1z1V1V1f1cshGHGymk949g9g9696RiRiRTRT
  8. 2

    Sklep

    Sklep Czy jest ktoś kto wbił sklepem 20 albo 21 rangę? Robię sobie taki chalange i zastanawiam się jak daleko można zajść sklepem. Drugie pytanko to kwestia frakcji. Jaka frakcja jest najlepsza na sklep? Czy to bez różnicy?
  9. 2

    McDonaldyzacja Gwinta

    McDonaldyzacja Gwinta Witam. Niedawno wpadłem na ten termin stworzony przez G. Ritzera, zdaje się socjologa. Generalnie chodzi o to, że całe nasze życie zdaje się coraz bardziej przypominać słynne restauracje. Chodzi o intelektualne podejście do rozwiązywania problemów, zarządzania itd...Można...
  10. 2

    Co zmienić?

    Co zmienić? Witam....to moja talia. Nie moge wbić 20 rangi..byłem o krok ale zacząłem zmieniac i się posypało. Generalnie nie zrezygnuję z Shieli i Geralta. Do tego tarany i duma foltesta chyba też musi zostać...
  11. 2

    Problem z klientem

    Problem z klientem Witam. Zalogowałem się do gwinta i coś się stało z moim panelem. Mam jakieś dziwne info na początku "naciśnij "a" ab y rozpocząć" kiedy wcześniej wystarczyło nacisnąć jakikolwiek guzik. Nie mogę zupełnie używać do nawigacji myszki i w zasadzie to niczego nie moge używać...
  12. 2

    Succubus Real Value

    Succubus Real Value Guys. I have problem. How should i count sukkubus value? For example. Opponent have 12 point and i put sukkubus...i take this points. There is 12: 6 for me....so how much sukkubus is worth? 12*2-6=18 or (12-6)*2=12?
  13. 2

    Teksty na kartach

    Teksty na kartach Głupia, mała nieistotna sprawa. Wie....ae już któryś raz zwróciłem na to uwagę, więc piszę. Teksty typu " Ci jeżdzcy to dziki gon? Nie to jeźdzcy dywizji alba" , albo "To Eredin. Lepiej od razu się poddajmy" są tak słabe, że aż śmieszne. To samo jest z Branem i czymś tam...
  14. 2

    Letho+Zdrada/Calveit

    Letho+Zdrada/Calveit 1. Jak się można obecnie bronić przed tym zagraniem poza pogodą? To raz 2. Czy nie można by Letho zrobić nie szpiegiem po odzłoceniu? Bo trochę ten wałek wydaje mi się zbyt gruby. U mnie to czasem są swingi prawie 100 pkt i w zasadzie nie ma żadnych szans żeby to...
  15. 2

    Dział turniejowy

    Dział turniejowy Może można by wydzielić na forum jakieś miejsce gdzie ludzie mogliby organizować turnieje? Można by ogłosić godzinę ilość potrzebnych graczy sposób rozegrania....a chętni mogliby się wpisywać.
  16. 2

    Frakcyjne umiejętności pasywne

    Frakcyjne umiejętności pasywne Mam pytanko. Czy testerzy gry kiedyś tymi umiejętnościami żonglowali, żeby sprawdzić czy są w miarę równe? Bo moim skromnym zdaniem chyba nie są. Chodzi mi zwłaszcza o jedną frakcję która ma najsilniejszą umiejętność pasywną czyli o wiewiórki. Wiewiórki grają...
  17. 2

    Więcej kart typu Ocvist

    Więcej kart typu Ocvist Ja tam ogólnie chciałem tylko zasugerować że może lepiej by było dla rozgrywki gdyby był więcej kart typu Acvist, Kambi, złoty smok, grot itd.....Czyli kart działających pod jakimiś warunkami. Może można by wprowadzić karty typu:punkty zostają podwojone po osiągnięciu na...
  18. 2

    Liga pasjansowa

    Liga pasjansowa Chciałbym zaproponować ligę pasjansową. Działała by trochę jak czyściec, coś na kształt gwintowego klubu kokosa(mam nadzieję że niektórzy kojarzą)....Kiedyś takimi pasjansowiczami byli w największym stopniu gracze KP z piechotą.....Teraz widzę że niektórzy nilfgardczycy stawiają...
  19. 2

    Synergia a zależność

    Synergia a zależność Witam. chcę tak na gorąco napisać o czymś co mnie trochę gryzie....czyli o cienkiej linii między synergią, a zależnością. Generalnie synergia między kartami jest ok...ale ja mam wrażenie że synergia często jest zależnością.Jeśli dana karta na tle innych,czy w stos do kart...
  20. 2

    Czy gwint to dobra gra?

    Czy gwint to dobra gra? Pytanie do ludzi co są obeznani ze światem gier karcianych. Czy Gwint w obecnej formie to dobra gra? Zbalansowana itd...? Bo jest tyle opcji, tyle kart, kombosów, strategii i możliwości. A często się zdarza że ktoś ma strategię sztywną jak kij i jeśli nie masz jakiegoś...
Top Bottom