Search results

+
  1. Balanced_MindPL

    Gry planszowe

    Na jakich grach planszowych poświęcacie najwięcej czasu?
  2. Balanced_MindPL

    Błąd w aplikacji gogu.

    Gdy wchodzimy otwórz sklep Gwinta to pokazuje się nam zmieszane pliki nazw oraz przedstawienie kegu z 15 na ostatnie wart 70 zł. Czy ktoś też tak ma?
  3. Balanced_MindPL

    Życzenia świąteczne

    Życzenia świąteczne Cześć! Jako, że powoli zbliżają się święta bożego narodzenia życzę Wszystkim 12 potraw wigilijnych i ciepłych chwil razem spędzonych z rodziną tak, aby rodzinny ogień nigdy nie zgasł nawet gdy się pokłóciliście się, masz żal do kogoś lub po prostu rodzinna się pokłóciła i te...
  4. Balanced_MindPL

    Pavetta

    Pavetta Co myślicie o tej karcie i czy ona się opłaca lub zostawić ją w spokoju?
  5. Balanced_MindPL

    Gracie w partyjkę!

    Gracie w partyjkę! Cześć, Chciałbym żeby pracownicy i moderatorzy mieli czas wolny, aby zagrać choć jedną partyjkę nawet społeczność. Jednego moderatora ograłem :P " Nie chwale się, ale go podziwiam i nawet dobrze zagrał! "
  6. Balanced_MindPL

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody.

    Czy warto sprawdzać i zwiedzać, czyli ukryte nagrody. Cześć, Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pierwszym W1! Więc, tak! Wasze ukryte questy, nagrody i ludzie sterowane przez silnik?
  7. Balanced_MindPL

    Czy istnieje DLC dla W2?

    Czy istnieje DLC dla W2? Cześć, Czy w Wiedźminie 2 istnieją DLC takie jak,i czy istnieje "patch" : - Dodatkowe Finishery - Zestaw Miecznika - Zestaw Maga - Zestaw Alchemika - Kurtka Niebieskich Pasów - Tajemniczy Kupiec - Samouczek, nowa lokacja i misja - Wór pełen piór - Kłopoty z...
  8. Balanced_MindPL

    Czy ja śnie.

    Czy ja śnie. Patrze na grę Gwinta i były tam dwie karty CIri i Geralt Igni czyli kup teraz no to wchodzę a tam darmowa gra Wiedźmina 1 :o P.S Jeśli to jest prawda bardzo Dziękuje/ Dziękujemy?
  9. Balanced_MindPL

    Luzacka zabawa.

    Luzacka zabawa. Cześć, Zapraszam do zabawy! Napisz kartę od tyłu np TLAREG i odgadnij kto to! " Napisz kartę od tyłu i ktoś inny musi odgadnąć kto to jest, więc gdy odgadniesz napisz swoją kartę od tyłu "
  10. Balanced_MindPL

    Ulubione karty

    Ulubione karty Cześć, Nie wiem czy wątek był taki sam a jeśli był to przepraszam. Jaką kartę lubisz?! Podaj jedną i powiedz dlaczego ją lubisz.
  11. Balanced_MindPL

    Jaka jest historia tej frakcji?

    Jaka jest historia tej frakcji? Cześć, Zastanawia mnie poszczególna historia tej frakcji nie czytałem książek anie nie grałem Wiedźmina, czy ktoś mógłby się opowiedzieć z Królestw Północnych. . Myślę, że to jest właściwy temat ze względu na "Wszystko o taliach i poszczególnych frakcjach...
Top Bottom