Search results

+
  1. B

    Connection Issues: Public Beta

    i have no firewall and it dont works good
  2. B

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Czy CDProjekt zamierza coś z tym zrobić? Od północy przez DC straciłem 400 MMR... ciekawe kto mi odda za to pieniążki. Chociaż byście coś napisali...
  3. B

    Mahakamski Festiwal Trunków już się rozpoczął!

    Mam dwie sugestie Pierwsza: Możliwość wyłączenia dialogów. Jeżeli podchodzi się do bójki któryś raz z kolei robi się to męczące. Druga: Więcej zagadek logicznych jak zadanie nr 5. Sprawiło mi najwięcej frajdy. Ogólnie świetnie się ubawiłem przez te parę godzin. Dobra robota.
  4. B

    Niesportowe i chamskie zachowanie.

    Niesportowe i chamskie zachowanie. Ja rozumiem, że można się wkurzyć kiedy się przegrywa, wiem to aż za dobrze, ale zachowanie z którym się dzisiaj spotkałem jest poniżej krytyki. Opowiem od początku. Grałem na potwory. Sytuacja pod koniec wyglądała następująco: przeciwnik miał na stole...
  5. B

    Najbrzydsze, najgorzej zaprojektowane, najsmutniejsze karty

    najbrzydsza to jest czcionka cyferek z boku planszy, przed betą bardziej mi się podobała. i tyle w temacie "ładności" gwinta mam do powiedzenia :p
  6. B

    Błąd z grą, randomowe wywalanie z gry mnie lub przeciwnika.

    mam przez ostatnia godzine to samo. 4x rozłączenie w tym 3x z mojej winy. internet hula jak ta lala.
  7. B

    Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

    czemu mam dialogi po ęgielsku zamiast po polskiemu?
  8. B

    Ostatnia szansa, by zapisać się do zamkniętej bety GWINTA!

    Powyższa odpowiedź nie wnosi nic do dyskusji, ani nie jest odpowiedzią na moje stwierdzenie. Ewidentnie chciałeś się po prostu wymądrzyć, kiedy ja piszę o tym, że po prostu odnioslem wrażenie, że nie zasługuję na uczciwą odpowiedź. Po co takie personalne wycieczki o skromności która tu nie m nic...
  9. B

    Ostatnia szansa, by zapisać się do zamkniętej bety GWINTA!

    Napisałem dziś do CDPred czy mi dadzą dostęp do ptr na te 1-2 dni, bo bez gwinta jak bez ręki, to mi napisali że nie, bo są wyłączone serwery... i pytam: jak w takim razie graja ludzie na twitchu?... na to już nic mi nie odpisali. Ja nie wiem, zawsze słyszę tyle dobrego o supporcie, a czuję się...
  10. B

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    Ja się cieszę ze wszystkich zmian, ale to już znowu nie gwint, za tydzień zagramy w gwinta 2, nastepce hearthstone'a
  11. B

    Gra się zawiesza

    Podepnę się i przypomnę o bugu, który zawiesza grę kiedy po zakończeniu pojedynku przechodzę na zakładkę Ranga, gratuluję przeciwnikowi i pojawia się przycisk następna strona. Po jego naciśnięciu w tej sytuacji gra się zacina.
  12. B

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    I tak po streamie nie będzie wiadomo kiedy patch wyjdzie..
  13. B

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    No właśnie, nie czuję się słabym graczem, ale gram 3-4 frakcjami i zawsze wygląda to tak jak opisałem wcześniej. Spadłem w tydzień o 2k MMR i teraz jestem na jakimś zadupiu ELO z którego nie mogę się wydostać. Wygrane +30 przegrane -70. Warto pomyśleć nad czymś w postaci niemożności trafienia na...
  14. B

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy w Gwincie stosowane są algorytmy dopasowywania danych klas do siebie w jakikolwiek sposób przy wyszukiwaniu pojedynków? Jak to jest możliwe, że na 50% gier Eredinem trafiam na królestwa północy, na 50% gier Nilfgaarden na elfy. I to na tym samym poziomie MMR, przełącze się na eredina ->...
  15. B

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy w Gwincie stosowane są algorytmy dopasowywania danych klas do siebie w jakikolwiek sposób przy wyszukiwaniu pojedynków? Jak to jest możliwe, że na 50% gier Eredinem trafiam na królestwa północy, na 50% gier Nilfgaarden na elfy. I to na tym samym poziomie MMR, przełącze się na eredina ->...
  16. B

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Chciałbym się dopytać, bo chodzą różne plotki na ten temat. Czy za zamknięcie sezonu będą dodatkowe nagrody za aktualną pozycję? Pytam bo ja np byłem przez jakiś czas w top 1000, nawet w top 200, obecnie testując różne rozwiązania jestem na miejscu ok. 10k i nie wyobrażam sobie, żeby ktoś kto...
  17. B

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Problem z elfami. Chciałem zauważyć, że robienie sobie przewagi kart z pasywki i za pomocą 5 innych kart, do tego sześć pożóg i boostowanie jednostki na ręce która jest najczęściej pułapką i której nie da się skontrować inną klasą niż elfy jest przesadzone i psuje grę. Nikt tak nie boostuje...
  18. B

    Rozgrywki Rankingowe i Rankingi

    ja od tygodnia trafiam na te same osoby w rankingu, mimo że niektóre z nich są różne od mojego o kilka tysięcy pozycji. najczęściej jest to dailyhalian, wiolettamakowska2, reginthebox, mistrzzagadek (z 30 gier rankingowych z nim rozebrałem w tym tygodniu), z 7x trafiłem na swima... nie zapisuje...
  19. B

    Błąd CAHIR i nieuczciwy gracz

    tez nic nie czaje z tego posta, o co chodzi z tym cahirem?
  20. B

    Gwint na telefonie (rozwiązanie tymczasowe - trochę się wiesza)

    Ale po co robić coś czyimś kosztem. Pewnie na xBox'a po prostu łatwiej zoptymalizować grę z Windowsa, bo to w końcu microsoft. I czy gimnazjaliści powinni być grupą docelową? No nie jestem o tym przekonany patrząc na gimnazjalistów. Ale wersja mobilna na pewno przyniesie w przyszłości mnóstwo...
Top Bottom