Search results

+
  1. A

    Wymarzona frakcja do Gwinta

    Najprawdopodobniej nową frakcją będzie zakon Czerwonej Róży, kolor pasuje, a dowódca zdecydowanie był ruthless, dodajmy że nie ma póki co ani jednej karty zakonu czy salamandry.
  2. A

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (KRÓLESTWA PÓŁNOCY)

    Spawn teraz oznacza, że jest tworzona karta, a nie wyciągana z decku np gniazdo potworów w ang. będzie miało w opisie spawn. Create to wybór z 3.
  3. A

    Omówienie aktualizacji 8.12.2017

    Szczerze mówiąc jestem delikatnie przerażony faktem, że dwóch liderów dostało to rng, a zapowiada się że będzie ich więcej, dostajemy nowy archetyp w kp z takim dowódcą. O ile wcześniej bagatelizowałem sprawę, teraz jestem mocno na nie.
  4. A

    Omówienie aktualizacji 5.12.2017

    Tu się zgodzę, a zarazem nie zgodzę. Dobrze jest że w innych taliach powstają karty korzystające z cmentarza, ale mimo wszystko powinni wymyślić jakieś inne mechaniki poza wskrzeszaniem i pochłanianiem.
  5. A

    Omówienie aktualizacji 30.11.2017

    Zapewne będą odsłaniać po kilka kart co jakiś czas, przez cały grudzień. Mnie bardziej zastanawia czy dodanie trochę losowości wyjdzie Gwintowi na dobre.
  6. A

    Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

    czekać ponad rok na streama...
  7. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Co do dagona to przecież się zgodziłem więc o co chodzi? Nie nie wyzywałeś niczego od OP, ale czytając część tekstu dotyczącego pasywki potworów taki miałem odbiór. Może mylny, jeśli tak przepraszam. Pasywka potworów jest zbalansowana, zwłaszcza gdy teraz wiemy co przeciwnikowi przechodzi i mamy...
  8. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Sorry, za post pod postem, ale coś się popsuło i nie mogę edytować postu, chciałbym poprawić, bo cytaty źle oznaczyłem, wie ktoś czemu?
  9. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Niech zostanie czyste niebo i wywalić mu przełom, aktualnie jest to jedne z najbardziej uniwersalnych liderów. W igni w decku ot pan ma? Kolejne narzekanie na coś co jest OP, tak naprawdę jest zbalansowane, kontr na to jest masa i naprawdę cięzko mi jest uwierzyć że ktoś gra potoworami tak by...
  10. A

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Nie widzę problemu, kontr na takie zagrania jest multum, igni, villen, pożoga, DB, pogoda, grzyby. TO te kilka które w pierwszej chwili przyszły mi na myśl. Pasywka potworów jest zbalansowana.
  11. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ludzie przestańcie karmić tego trolla. Nie wiem czy po prostu tak bardzo nie rozumie podstaw gry, czy robi to specjalnie, ale po dawać mu pożywienie do trollowania? Olejcie go i troll zniknie.
  12. A

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    To jest karcianka, idealny balans nie istnieje, zawsze będzie sytuacja gdzie jedne dacki będą nieco lepsze od innych i to nimi ludzie będą grać, bo większość gra by wygrywać i wspinać się w rankigu. Nie CBT są by prowadzić konstruktywną krytykę, narzekanie doprowadziło do sprowadzenia do...
  13. A

    Meta decks patch 0.8.xxx

    Ten deck to jest badanie społeczne. Wrzucony słaby deck i lajkowanie go, by sprawdzić czy ludzie będą go bezmyślnie kopiować.
  14. A

    Pytania do twórców GWINTA

    Podpinam się pod pytanie. Około miesiąc wyszedł patch i zero nowych informacji, ani o nowym patchu, ani nic o końcu cbt które ma się skończyć jeszcze na wiosnę (podobno).
  15. A

    Pytania do twórców GWINTA

    Podpinam się pod pytanie. Około miesiąc wyszedł patch i zero nowych informacji, ani o nowym patchu, ani nic o końcu cbt które ma się skończyć jeszcze na wiosnę (podobno).
  16. A

    Zagrania-Rak

    Zrobić złotą atrapę? Nie unikatowość tej karty jest ok, powinna tylko działać przed wyskoczeniem płotki, ile razy miałem sytuację, że przez całą grę wywalczyłem przewagę karty, a w R3 przeciwnik rzuca Milvę i dzięki temu wygrywa. Zdobywanie CA powinno zawsze być kosztem czegoś. W przypadku tej...
  17. A

    Lore, czyli fabularne nieścisłości kart

    Wampiry, a trupojady. Chciałbym zwrócić uwagę na jeden fakt niezgodny z lore, a jednocześnie blokujący nowe mechaniki. Mianowicie obecnie istniejące wampiry są przypisane do kategorii trupojad (poza Regisem). Jest to po pierwsze niezgodne z tym co wiemy z uniwersum, wszak wampiry piły krew. a...
  18. A

    Jak bronić się przed nabuffowaną Toruviel?

    Sens jest tylko wtedy gdy chcemy rzucić palenie na trapera przeciwnika, a wiemy że nasz nie zdąży się odpalić, w takim wypadku rzucam pułapkę na przeczekanie.
  19. A

    Czy potrzebne są zmiany w mechanice pułapek?

    Grzyby muszą takie być, bo kajdany nie resetują do bazowej. Nie jest to dobra zmiana, ale wydaje mi się, że jest chwilowa i z nowymi kartami dojdzie jakaś resetująca, a grzyby wrócą do starej wersji. Villen dostał lekkiego nerfa, a w pewnych sytuacjach jest to nawet buff. Radek, wciąż jest...
Top Bottom