Search results

+
  1. O

    Does the Gwent store open for the naive only?

    I still play Gwent, from time to time, but I still play. Recently I hit 100 on Regis' journey and decided to convert it into premium. I purchased the content, I paid and I have confirmation that the money went to them. Meanwhile, day 5 has passed and there are still no items. They closed down...
  2. O

    Brak zakupionego kontentu w Gwincie

    Gram jeszcze w Gwinta, mocno od czasu do czasu, niemniej gram. Ostatnio wbiłem 100 w podróży Regisa i postanowiłem przekuć to na premium. Nabyłem kontent, tj. zapłaciłem i mam potwierdzenie że kasa do nich trafiła. Tymczasem mija 5 dzień a fantów jak nie było tak nie ma. W połowie zwinęli...
  3. O

    Gdzie jest wsparcie techniczne Wojny Krwi?

    Od kilku dni nie mogę się zalogować na stronie pomocy technicznej, aby wysłać zgłoszenie nie działającej Wojny Krwi. Wszystkie gry, znacznie wymagające graficznie, mam na extra detalach (gtx1060) i działają bez zarzutu, a ten badziew tnie sie co chwilę lub w ogóle jest ciemny obraz. Co to jest...
  4. O

    Limit kart

    Limit kart Temat pojawia się w kilku postach na forum, ale imho powinien być zaznaczony samodzielnie. Po kilku dniach gry i dotarciu do 10 lvl, zdałem sobie sprawę, że moja ilość kart ok. 40 wprawdzie daje mi możliwość ciekawej gry, ale nie bardzo przekłada się na wyniki. Zacząłem ciąć talie i...
  5. O

    Oprawa graficzna kart

    Oprawa graficzna kart Rozumiem, że oprawa graficzna samodzielnego projektu Gwint powinna być bardziej rozbudowana niż gra w Wiedźminie 3. No ok, ale ja tu trafiłem tylko dlatego, że spodobał mi się Gwint w grze, z całym stanem swojego dobrodziejstwa. Pierwsze co zniechęca mnie tutaj do gry, to...
  6. O

    Faroe, Żelazna Dziewica i Szmrane Interesy

    Faroe, Żelazna Dziewica i Szmrane Interesy Witam wszystkich. Drugi raz przechodzę grę i staram się pilnować detali. Mam dwa gwoździe :) na Faroe. 1. Żelazna Dziewica i zadanie otrzymywane od Jutty to zmierzenie się z Gundarem. A co z drugim wariantem, poszukiwanie miecza? Zanim trafiłem na...
Top Bottom