Search results

+
  1. Pijany_Rycerz

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    Dobrze, że są zmiany i nowości - według mnie w większości na plus ale niepokoi mnie jedna rzecz. Kart w grze jest dużo a czasu do końca roku coraz mniej. Z mojej perspektywy niskie tempo zmian oznacza, że według CDP jest mało kart, które wymagają interwencji. Hm... No właśnie.
  2. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    PODDANO DO STOŁU! Mmm... pyszna zupka elfio-cebulowa :love:🍜🍲 Najnowszy odcinek Gwint Funny Moments PL już przestygł i nadaje się do konsumpcji :beer: Zbieram materiały do następnych odcinków, serdecznie zapraszam do partycypacji! Pospieszaj na Discord ➜ https://discord.gg/fRtNqSy6hb 💪
  3. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Mem inspirowany talią Królestw Północy, która od czasów bety Gwinta sprawiała wszystkim dużo problemów. Poznaj swoich starych druhów już dziś i młóć karcianych oponentów tą (prawie) nową talią Rębaczy z Crinfrid! 🔥 Link do talii: https://www.playgwent.com/pl/decks/guides/370112 Pospieszaj na...
  4. Pijany_Rycerz

    2023 i GWINTfinity, część 1

    Bardzo podoba mi się szczerość zamiast nabrania wody w usta jak zapewne zrobiłaby pewna konkurencyjna firma :smart: Jednocześnie oświadczam, że nie planuję rezygnacji ze swojego contentu, który tworzę z Gwinta, to tylko powierzchowna rana! Do zobaczenia w następnej turze :beer:
  5. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Tego NIKT się NIE SPODZIEWAŁ *byli w totalnym SZOKU!* Nowy ᴋᴇɴɪᴄᴅᴏ Gwint Funny Moments właśnie wjechał na kanał, zacnie! :howdy:
  6. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Witajcie podróżnicy! 🍻 W nowym Gwint Funny Moments PL zebrałem swoją drużynę urwipołciów! :smart: 😅 Zobacz wszystkie odcinki ➜...
  7. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Nowy odcinek Gwint Funny Moments PL w którym dowiemy się dlaczego Piotrcns streamuje ze studni (tak na prawdę się nie dowiemy) :coolstory: Wystąpili: Pjoter knur Pawloexu Snajper Grosik Fan Cerys Agraiven Agraiven Inni Zobacz wszystkie odcinki ➜...
  8. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Nowy odcinek Gwint Funny Moments PL "Wiedźmini Szkoły Flaszki" już na kanale :smart: Zobacz wszystkie odcinki ➜...
  9. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Pan Bagietka za Nami ale w nowym Gwint Funny Moments PL cały czas pozostajemy w klimatach pieczywa! W odcinku: poradnik zasłony, memy ze strażniczką, słabe talie na Skellige, Cantarella fajna kobita oraz Habadzibadło Sklepa, czyli kącik humoru absurdalnego Wystąpili: wszyscy. PS: Zostawcie...
  10. Pijany_Rycerz

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Podróż jest wyśmienita ale nie mogę kupić premium. Komunikat (w Gwincie): "Włącz GOG Overlay" - lecz on jest już włączony. Ktoś coś?
  11. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Dodatek Pan Lusterko już wkrótce, tymczasem Gaunter o'Dim już dziś ma dla Nas garść zagadek, sucharów oraz najlepszych polskich klipów. Zapraszam na Gwint Funny Moments PL z gościnnym udziałem Pana Bagietki :) Link do odcinka -...
  12. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Poradnik dla początkujących w którym wytłumaczymy podstawy gry na przykładzie niepowodzeń polskiej społeczności Gwinta. Osoby przedstawione w filmie łączy jedno - wszyscy przegrali! :D Wystąpili: AgraveiN, Piotrcns, Ili_dann, Ciriell, Drwal Rębajło i inni (dokładny spis i linki do kanałów w...
  13. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Wszystkiego dobrego w 2020! :beer: Po długiej przerwie wracamy z najlepszymi klipami polskiej społeczności Naszej ulubionej karcianki. Motywem przewodnim nowego odcinka jest mem "Kiedyś to było" w wykonaniu Pana Janusza. Pragnę napomknąć, że nie wszystkie materiały są nowe ale nie ominąłem...
  14. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Sklep pojechał na wakacje do Novigradu! 🍻 Nowy odcinek Gwint Funny Moments PL już na kanale 💪 Wystąpili: Tailbot, SadFury, Suchy, Kondzio, Anieyo, Oulena, Ciriell, Tata i Syn, Pajabol, Brzoza, Milomex i inni gwintownicy 😅 Ciekawostka: W tle miniaturki za Sklepem jest Chorwackie miasto...
  15. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Witajcie podróżnicy! W odcinku nowe twarze: Ciriell, Oulena, Scorpio, LordOfGwent oraz stare wygi: SadFury, Kondzio, Pawloex 💪 Rozsiądźcie się wygodnie, zaopatrzcie się w kufel ze swoją ulubioną zawartością i rozpocznijcie weekend z kompilacjami Rycerza, a jakże! Wasze zdrowie! 🍻 Nowe...
  16. Pijany_Rycerz

    Co wy z tą grą zrobiliście...??

    To ja się wypowiem pod kątem contentu od społeczności. Otóż... Kiedyś było wszystkiego więcej i było z czego wybierać. Mogłem praktycznie co tydzień robić kompilację po 10 minut (wyselekcjonowane około 30 klipów) a wszystko to tylko na polskim Gwincie. Teraz po miesiącu (!) miałem materiału na...
  17. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Kompletny brak losowości, super Koral oraz... grubas Caldwell najlepszą kartą ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Zapraszam na nowy odcinek serii z najlepszymi klipami polskiej społeczności Gwinta, Wasze zdrowie!
  18. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Dzięki za odpowiedź ;) A jakie treści uważasz za mało "żywe"? Każdy filmik trwa ponad 10 minut, prezentuję ponad 30 klipów. Muzycznie planuję pełny zakres - od szybszych po wolniejsze. Wskaż fragmenty, które nie do końca odpowiadają Twoim gustom a wezmę je pod uwagę. Takiego ogólnego komentarza...
  19. Pijany_Rycerz

    Gwint Funny Moments PL od Pijanego Rycerza

    Witajcie podróżnicy! Od grudnia 2017 tworzę polskie kompilacje Gwint Funny Moments PL :) W swoich filmikach zbieram najciekawsze, najlepsze akcje polskich graczy Gwinta i montuję je w interesujący sposób. Czasami to nie lada wyzwanie ale nawet premiera Homecoming mi nie przeszkodziła i...
  20. Pijany_Rycerz

    Laptop HP, ogromne zużycie CPU w Gwincie

    Jak używasz głównie GPU a nie CPU to spróbuj dać wszystko co ma związek z grafiką na minimum. Możesz mieć też odpaloną opcję, która obciąża kartę graficzną zamiast procesora. W tym przypadku zamiast poprawiać wydajność, może to szkodzić.
Top Bottom