Search results

+
  1. R

    Wiedźmin: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści | Oficjalny Zwiastun Premierowy

    Kończę Aedirn i gra mi się świetnie! Ciekawe jak się gra sprzedaje, bo nie ukrywam, że liczę na kolejne odsłony "Wiedźmińskich opowieści". Pojedynki czy zagadki nie są jakoś specjalnie wymagające, nawet na najwyższym poziomie trudności (może to wynika z mojego w miarę dużego obycia z Gwintem)...
  2. R

    Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

    Pewnie dlatego, żebyś nie ograniczał się tylko do aren ;)
  3. R

    Bug "Fałszywa Cirilla"

    Dzięki za wyjaśnienie. Aż nie chce mi się wierzyć, że tego nie zauważyłem :facepalm: . Starość idzie;)
  4. R

    Bug "Fałszywa Cirilla"

    Bug "Fałszywa Cirilla" Przeciwnik zagrał Fałszywą Cirillę, na stole miałem tylko Oficera Vrihedd z 5pkt siły. Przy mojej turze Fałszywa Cirilla zbufowała się do 9pkt siły. Postanowiłem ją spalić za pomocą, stworzonej przez Shirru, pożogi. Niestety pożoga spaliła co prawda Cirillę, ale...
  5. R

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    Otrzymaliście już nagrody?
  6. R

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    Vastorka Nie przypominam sobie, żeby dziką kartę dostał zawodnik, który niczego nie osiągnął. W Wimbledonie startuje 128 tenisistów, więc jest miejsce na dzikie karty i tych teoretycznie słabszych. Zapewniam Cię jednak, że nie są to amatorzy, tylko ludzie, którzy regularnie biorą udział w mniej...
  7. R

    Czemu amatorzy nie mają szans zagrać w turniejach?

    Nie wiem czy będąc sportem chciałbym, żeby ktoś poświęcił całe moje życie ;) A tak na serio. Zawodowiec w sporcie, to ktoś, kto na danej profesji zarabia i to często nie mało. Rozumiem, że nagrody finansowe otrzymują gracze, którzy biorą udział w chalengerze. Drogą kwalifikacji jest Proladder...
  8. R

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Nie wiem czy dobry dział, ale karta "Harpia" wchodzi na stół z talii nawet wtedy gdy to przeciwnik zniszczy moją jednostkę bestii. Czy to prawidłowe działanie tej karty? Z opisu wydaje mi się, że wejście tej karty na stół z talii ma zastosowanie tylko wtedy, kiedy to my sami zniszczymy swoją...
  9. R

    Promowanie trollingu w daily questach? Fix it.

    Chyba nie ma znaczenia na co ma się daily. Ja miałem tak samo na KP, pod koniec pierwszej rundy był rage quit i licznik wygranych został w miejscu. Faktycznie, frustrujące...
  10. R

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Wbiłeś 21 rangę, gratuluję. Masz wszystkie karty, gratuluję. Zauważ, że nie każdy ma tak jak Ty. Nie mam wszystkich kart i jestem od osiągnięcia maximum jakieś 200-250 beczek, więc te parę beczek robi mi różnicę. Poza tym tu nie chodzi o żadną pazerność... Popatrz na sprawę w sposób logiczny...
  11. R

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Nikt tego nie neguje. Natomiast faktem jest, że jeżeli chcemy więcej nagród to "opłacalne" jest zbić mmr do minimum, żeby kolejny sezon zacząć od jak najniższej rangi. Podsumowując: im więcej mmr na koniec sezonu tym mniej nagród w kolejnym sezonie.
  12. R

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Da. Zaczniesz następny sezon od niższej rangi niż gdybyś nie zbijał mmr. Co za tym idzie będziesz miał szansę zdobyć nagrody za kolejne rangi od powiedzmy rangi 5. No chyba, że mmr nie ma wpływu na rangę, od której się zaczyna kolejny sezon.
  13. R

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Czyli nagrodą za zdobycie wysokiego mmr w danym sezonie jest to, że zabiera się szansę na zdobycie większej ilości nagród w sezonie następnym? No przecież bez sensu.
  14. R

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Spokojnie, zaraz będą hotfixy i trochę to poukładają. Faktem jest, że moment na patch niefortunny bo koniec sezonu. Odnośnie kart RNG, to przecież nikt nie każe nikomu nimi grać ;) Pamiętajmy, że to wciąż jest "tylko" wersja Beta.
  15. R

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Nie mogę się doczekać tej aktualizacji. Dużo nowych kart, dużo nowych pomysłów na decki, no i ten moonlight - dla mnie kozak pomysł ;) Przydałaby się zmiana grafiki na kartach "brzask" i "przełom", to samo z "moonlight" i "blood moon"(pewnie takich przypadków jest więcej), tak żeby można je...
  16. R

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (SCOIA'TAEL)

    Od razu kijek. Nie wszystko wszystkim musi się podobać. Jednego bawi Kabaret Olgi Lipińskiej, innego głośne pierdnięcie. Cóż, są tacy i tacy, ale osobiście wolałbym coś bardziej wyszukanego, mniej oczywistego, taki prawdziwy smaczek (nie psujący klimatu Wiedźmińskiego). A tutaj Redzi zafundowali...
  17. R

    AKTUALIZACJA ŚWIĄTECZNA - NADCHODZĄCE KARTY (SCOIA'TAEL)

    Kiepski pomysł psujący klimat gry...
  18. R

    Coinflip, kolejny pomysł.

    MaroonJack Faktycznie, gapa ze mnie ;) Ori00 Miecz ten można by usunąć z pola bitwy? To nic innego jak handicap punktowy. Nie jestem co do tego rozwiązania przekonany. Sam już tracę pomysły. Martinezik75 Nie sądzisz, że nie do końca punktacja MMR oddawałaby wtedy umiejętności danego gracza? Że...
  19. R

    Coinflip, kolejny pomysł.

    MaroonJack Zależy jak miałoby to być liczone, bo prowadzi to do tego, że jesteś w stanie przewidzieć czy zaczniesz następną grę, czy nie. Jeżeli wolisz zacząć, to wyjdziesz z rankingu i machniesz potyczkę przegrywając coinflipa. Następnie wchodzisz na ranking i zaczynasz. Pewnie można to liczyć...
  20. R

    Coinflip, kolejny pomysł.

    Odszedłbym od pomysłu z jakimkolwiek handicapem punktowym, dostać punkty z powietrza to tak troszkę, moim zdaniem, bez sensu. Mam wrażenie, że z coinflipem wszystko rozbija się o przewagę kart. Gdyby nie to, to najprostszym rozwiązaniem byłoby: ten kto zaczyna pierwszą rundę nie zaczyna drugiej.
Top Bottom