Search results

+
  1. R

    Gwint nie działa

    Lexor ty chyba nie rozumiesz. Oni mają to naprawić szybciutko i dobrze a nie że użytkownik ma odtańczyć taniec deszczu trzy razy obrócić się przed kompem usiąść wstać i usiać i dopiero odpalić grę by działała. Po aktualizacji mój fr zapytał czy pozwalam na adostęp dla gg i gwinta i dwa razy...
  2. R

    Gwint nie działa

    Jak wyżej włączam gwinta i gra się loaduje w nieskończoność i nigdy nie wchodzi do menu. Co mogę zrobić bo na support cd red ne ma co liczyć bo zawsze sobie w kuki lecą i sam muszę szukać rozwiązań. Ps wczoraj wszystko działało normalnie.
  3. R

    Królestwa

    Nie rankedy normalne rozgrywki. Ponadto wielkie brawa dla redów za te głupie wyzwania szupa nie można normalnie pograć bo wszyscy kończą rozgrywki od razu, nawet ne potrafili tego porządnie nazwać bo wygląda jak by ktoś to tłumaczył z ang. ten co to robił to zrobił to źle.
  4. R

    Królestwa

    Mam więcej zastrzeżeń do mm i nie wierze w przypadki kiedy poszczególnymi taliami spotykam tylko 3-4 talie przeciwnika kiedy zmienie talie i frakcję spotykam nowe talie i nie spotykam poprzednich nie wierze że to nie jest ustawione z góry na co będę grał. Testowałem to cały ostatni tydzień i...
  5. R

    Królestwa

    Nie chcę panikować ale od czasu kiedy wróciłem grałem różnymi frakcjami. Jednak moje ulubione KP wydaje się strasznie słabe w porównaniu do bety. Naprawdę żeby wygrać muszę się nastarać i napracować by wygrać mecz. Mimo że gdy gram innymi frakcjami jak Nifgard enslawe Potwory zemsta czy...
  6. R

    Avatar dowódcy WTF

    Nie pomogło jakieś inne pomysły? 1573073895 Ok jedyne co pomogło to stworzenie nowej talii i usunięcie poprzedniej.
  7. R

    Avatar dowódcy WTF

    Wybrałem dowódcę królową Maeve ale zawsze wychodzi Foltest WTF?
  8. R

    Wojna krwi

    Jeśli zakupię wojnę krwi, to czy mogę grając w nią odblokować jakieś rzeczy w gwincie? Jak premki niektórych kart czy rewers wojny krwi, ramki albo portrety?
  9. R

    Dostałem inna kartę WTF!

    Pomyliłem nazwy nie mandragora a Mardroeme a medyk teraz terapia. Terapia była pierwsza druga była Taktyka Ostatnie Przygotowania a na końcu Mardroeme i na tego kliknąłem bo inne były bezwartościowe w tej sytuacji na stole a dostałem terapię pustą kartę więc jeszcze raz pytam WTF.
  10. R

    Dostałem inna kartę WTF!

    Użyłem Triss i dostałem trzy karty do wyboru wybrałem mandrone a dostałem medyka o co tu chodzi??
  11. R

    Ciekawostki po roku przerwy

    Wróciłem do gry po roku przerwy o paździa zeszłego roku do niedawna kiedy wróciłem. Wiele się zmieniło w grze na lepsze i gorsze. Bardziej mi się interfejs podoba. Zwłaszcza po ostatniej łatce. Doszła nowa frakcja o kurcze super ..... a to tylko novigrad chlip chlip wciąż nie ma Zerrikanii ani...
  12. R

    Support

    Jak zrobić zgłoszenie do supportu bo nigdzie nie mogę tego znaleźć. Chciałem zrobić ticket ale nie ma jak są tylko gówno warte porady o różnych błędach na waszym suporcie, nie dość ze dawniej można to było zrobić normalnie teraz nie można w ogóle. Zapewne redzi uznaliście że skoro i tak w długo...
  13. R

    Savolla o co tu chodzi?

    Przepraszam piałem nie wykorzystał innej karty, nie dodałem że tej spaślaki nie było na stole wiem o co z tym chodzi dlatego jestem wściekły (użył jej w rundzie pierwszej) , miał tam tylko te zmutowane psy i te kartę co się buffuje jeśli ma barykadę. Savolla był 3 karta przedostatnią w meczu.
  14. R

    Savolla o co tu chodzi?

    Grałem rankeda przeciwnik zagrał Savolla miał dwie monety a i tak stworzył Przerazę. O co tu do *** biega w opisie jest że musi wydać 9 złota Savolla daje dwa przeciwnik miał 2 złota plus 2 to 4 nie wykorzystał umkidowódcy ani innej karty przeraza wyszła i jeszcze miał 4 monety dalej co to ma...
  15. R

    Rozpoczął się Sezon Kota!

    Ten sezon to najgorsze co ostatnio zrobili. Tego co wymyślił sezon tylko dla jednej talli powinni wywalić na zbity pysk.
  16. R

    Test Lojaności czy ta karta w ogóle działa?

    Użyłem karty TEST LOJALNOŚCI "utwórz jednostkę z talii początkowej przeciwnika a następnie ją zagraj" Jednak gra nie dała mi jednostki a w trakcie gry przeciwnik używał jednostek czyli w talii początkowej były miał też z 8 kart w rezerwie albo macie zepsutą grę albo opis waszej karty jest do...
  17. R

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Hola Hola czyli odbiorą mi cały meteorytowy pył z moich kart który zbierałem i po który nie raz grałem 24x2 by zdobyć ?
  18. R

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam kilka pytań o moją kolekcję. 1 Co się stanie z kartami które zbierałem dotychczas? 2 Czy jeśli zostaną mi odebrane dostanę rekompensatę? 3 Jaka to będzie rekompensata bo rozumiem że dostanę skrawki i pył z tych kart? 4 Po jakim kursie bo wiele z tych kart kupowałem po 400 800 skrawków i...
  19. R

    Brak ramki z areny

    Ten komentarz był obraźliwy bo sugeruje że jestem debilem albo co najmniej niedowidzący.
  20. R

    Utracone połączenie

    Kolejny raz zerwało połączenie na arenie straciłem jedną szansę w kontrakcie przy tym wygrywałem mecz. Jak ta gra przyznaje winę za rozłączenie? Mam program który monitoruje czy miałem przerwy w połączeniu i nic żadnych problemów.
Top Bottom