Search results

+
  1. M

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Służę uprzejmie. Jakby ktoś ogarnął o co chodzi z "Rozkaz" albo jakby zauważył, że ten wątek był poruszany gdzieś na FO to dajcie znać na PW. Przy otwieraniu beczek liczba kart uwzględnia tylko karty zwykłe lub premium - sądzę, że będzie to problematyczne i warto by zmienić licznik aby zliczał...
  2. M

    Skellige open beta - król bran

    Skellige open beta - król bran Talia Skelligijczykom bardzo dobrze znana, a ponieważ użyte w niej karty nie uległy żadnym zmianom, deck daje sobie radę. Jestem świadom, że to nic specjalnego, ale z beczek po CB wyciągnąłem Hjalmara, Sigfridę i Mistrza Areny, więc aż samo się prosiło o...
  3. M

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Błąd który zauważyłem jest już tutaj opisany dotyczy Atrapy - ma dodawać 3 siły, rzuciłem ją na Sigfridę i nie dodało do jej siły (może dodało do sumy rzędu, nie zwróciłem uwagi) ale oponent rzucił atrapę na Havekarskiego medyka i tam już dodało siłę. OCB. Spotakłem się tez z tym, pogoda niby...
  4. M

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    1. Dziwna ta strzałka fakt. 2. Z dobieraniem mam podobne wrażenie, widać to też czasem przy użyciu Myszowora. 3. Potwierdzam, sam zgłaszałem ze dwa razy błędy do REDzików, współpraca miodzio, szkoda że i tak wszystko zmienili ;( 4. Cóż, pogoda fakt, działa zupełnie inaczej, ale jak na moje jest...
  5. M

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Po pograniu trochę dłużej stwierdzam podobnie. Nawigator gonu (tak sie chyba nazywa) miał przyzwać jednostkę dzikiego gonu z deku. Rzucam go a tu tymczasem, nie dzieje się nic... Co więcej zaczął skakać po wszystkich rzędach zupełnie jak Odrin kiedyś mimo, że przeznaczony jest na linię...
  6. M

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Już sam ogarnąłem, niemniej jednak dzięki za odpowiedź. Co do otwartej bety... TYLE ZMIAN JEJU. Nie wiem czy to ogarnę. Tak jak ktoś wyżej napisał, opisy wielu kart sa dla mnie nie jasne ( byłem w zamkniętej becie). Cóż może wyzwania królestwa północy to za mało żeby ogarnąc. Wracam do gierki i...
  7. M

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Nie rozumiem dlaczego wchodzę w grę i próbuję zmienić język klikam na strzałki nic sie nie dzieje, pomocy @_@
  8. M

    Dobry moment na pass - poradnik

    Dobra robota, chociaż odstrasza ilość linijek, mogłoby być lepiej merytorycznie. Niemniej jednak dla początkujących to duża skarbnica wiedzy. ;))
  9. M

    Foltest

    No Title Taki tam Henselcik xD Z samego Trololo 50pkt, swoją drogą fajna kontra na mass pajączki. EDIT: Cholera pomyliłem tematy :D
  10. M

    Karty na stół! czyli wspólne granie

    Nazwa: MiSTiQue1 Poziom: 42 Ranking:11 Talie: Niemal pełna talia Północy (nie mam kart których nie potrzebuje w swoich taliach m.in Pavetta czy ten co usuwa karte z cmentarza rywala); talia Potworów którą obecnie kompletuje Dowódcy: Głównie Henselt, Foltest, Dagon i Ge'els Mogę czasem pyknąć 4fun.
  11. M

    Foltest

    No Title Odnośnie gry Foltestem. Czytałem gdzieś niedawno na forum (nie pytajcie gdzie, nie pamiętam :D ) o pomyśle na Foltesta opierającego się tylko na jednostkach. Pomyślałem spoko, sprawdźmy. Oto co udało mi się stworzyć. Ostatnio miałem lekką przerwę od Gwinta, teraz wciągnąłem się na...
  12. M

    Zamiana kart na początku gry/Talar

    Zamiana kart na początku gry/Talar Witam. Miałem ostatnio małą przerwę od gwinta i zauważyłem że sporo wprowadzono tutaj zmian. Podoba mi się to, że niektóre taktyki zostały mocno znerfione, inne z kolei zyskały na wartości. Tworzę ten temat jednak ponieważ zauważyłem pewną dziwną zależność...
  13. M

    Zamknięta Beta- sugestie, pomysły, propozycje.

    Jak na moje liczba kart w liczbie 25 jest jak najbardziej w porządku. O to właśnie chodzi abyś tak dobrał karty do talii żeby wiedzieć co możesz zagrać i robić to w odpowiednim tempie. Górna granica jest 40 o ile się nie mylę, zawsze można dać sobie więcej ; )))
  14. M

    Henselt

    To prawda, abym mógł zagrać coś sensownego, potrzeba mi na ręce Redańskiej Elity, Posiłków i Margarity bądź Wieży. Przemyślę to o czym napisałeś, wcześniej i owszem używałem Burej, ale doszedłem do wniosku że to opóźnienie może rzutować na efektywność. Yennefer posiadam, teraz zamieniłem...
  15. M

    Henselt

    Henselt Witam. W gwinta gram już jakiś czas, natomiast dopiero ostatnio poważnie wziąłem się za rozgrywki rankingowe. Oto talia z którą jak na ten moment dobiłem 10 lvl rankingowy. *Nie wiem czy moja talia jest czymś odkrywczym (to mój 1 post na forum :))). Gra mi się nią w porządku, jednak mam...
Top Bottom