Search results

+
  1. M

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Tak, łudźcie się dalej, że nie będzie stron z taliami. Jeśli faktycznie, żadna by nie postała to tylko w przypadku gdy Gwint zdobyłby zerową popularność.
  2. M

    Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

    Arena wczytała się, ale nic się nie dzieje, nie mogę wykonać ruchu, przeciwnik też nic nie robi, poddanie gry nie działa. Rozumiem, że to bug/przeładowane serwery/kolejny nieprzetestowany patch. Mam nadzieję, że gdy naprawicie już wszystkie problemy będzie można liczyć na kolejny darmowy bilet.
  3. M

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    No Title Następnym razem pomyślcie o liczniku zwycięstw. Wiem że niby można śledzić to w profilu, ale w razie wątpliwości mam wszystko na piśmie! :D
  4. M

    Wkrótce koniec sezonu!

    Resetu raczej nie bedzie, jestem niemal pewny, że wspominano o tym przy przejsciu z zamknietej bety do otwartej. Nowi gracze mogą zawsze się pojawić, więc argument o niesprawiedliwości mocno nietrafiony, tym bardziej, że do open bety Gwinta dostęp nie jest ograniczony (jak sama nazwa wskazuje).
  5. M

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy są planowane jakieś zmiany w zadaniach dziennych? 1. Nie chcę być zmuszany do grania taliami, które mnie nie interesują (na razie). W związku z tym przydałaby się możliwość przelosowania zadania, trzeci tydzień wisi u mnie quest na wygranie 5 pojedynków Skellige... 2. Ok ruszyłem to...
  6. M

    Twitch Drops dlaczego nic nie wpada?

    Dropy działały tylko w trakcie turnieju, który był rozgrywany w weekend.
  7. M

    Grafika w Gwincie

    Stworzyłem Sklepa w wersji premium, wszystko fajnie tylko czemu karty które wybieramy jako jego efekt już nie są animowane?
  8. M

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Hej kolego grasz w betę :D
  9. M

    Omówienie aktualizacji podczas GWENT Challenger - 17.12.2017

    Nie rozumiem po co tworzyć oddzielne karty run dla każdej frakcji, nie wystarczyło dać neutralną kartę z opisem: "Stwórz srebrną kartę z Twojej frakcji"? Dla mnie to perfidny zapychacz beczek.
  10. M

    ZWINNE JEDNOSTKI — NOWA AKTUALIZACJA DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNA!

    Ja z kolei wskoczyłem z 11 poziomu na 16 i dostałem za to 500 golda, nie będę narzekał :P
  11. M

    OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 27 WRZEŚNIA

    Jakieś pomysły czym mogą być te duże zmiany w mechanice gry?
  12. M

    Faworyzowanie YouTuberów

    Przepraszam, ale czym handlujesz w Gwincie? ;D To CCG czyli Collectible Card Game. Reszta wypowiedzi z bólem dupy o beczki to zwykła cebula. Rozdawanie beczek/pakietów/ innej zawartości to zwykła praktyka jak forma podziękowania/wsparcia twórców contentu przez twórców gry.
  13. M

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Trochę pograłem i moim zdaniem opisy kart są mniej czytelne i nie tak oczywiste jak to było w CBT (grałem tylko do 10 poziomu) , nawet pomimo dodania słów kluczowych, np. nigdzie nie zauważyłem informacji (na kartach), ze dany efekt nie zadziała na złote lub srebrne karty. Najbardziej niejasny...
  14. M

    Kampania fabularna - spekulacje, pomysły, oczekiwania

    Wczoraj zapowiedziano coś co nazywa się Challange, różne wyzwania prezentujące mechanikę danej frakcji okraszone dialogami. Ten tryb zastępuje kampanię, czy może pracujecie nad nią dalej?
  15. M

    Zamknięta Beta - ogólne wrażenia

    Witam, u mnie jak wyżej, DC totalnie zniechęca do gry. Zacząłem grać na początku lutego, niestety przez DC'ki dobiłem tylko do 7 poziomu, bo zwyczajnie nie da się tak grać. Dziś wróciłem z nadzieją, że coś poprawiliście, niestety dalej to samo. W takim Hearthstone klient gry powalczy o...
Top Bottom