Search results

+
  1. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Uwaga kubolmema celna, odpowiedź Hekate zawiera część upragnionych przeze mnie argumentów. Dodaję, że w czasie kolonizowania Nowego Świata zginęły całe kultury i cywilizację Indian, aby Europejczycy mogli się rozplenić i stać Amerykanami. Najazd Aen Elle na Świat Aen Seidhe oznaczałby w każdym...
  2. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Jeszcze przy żadnym poście się tak nie uśmiałem... :)
  3. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Celne uwagi, o ludzkim, nieraz wręcz grupowym, zakłamaniu; i o demonizowaniu "wroga", którego jedyną realną winą jest to, że z jakiś pokręconych powodów społeczności wygodnie jest go zniszczyć.
  4. A

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Zachęcam i zagrzewam do pracy! Nie wiem jak, więc najprostszych słowach. Nie możecie zapomnieć mnie zawiadomić, jak Ciasto będzie gotowe! Bywajcie
  5. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    REDpoint za artystyczne kowalstwo słów: Przekleństwo Braku Myślenia 8-)
  6. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Faktycznie, tak się złożyło, że nie zaznaczyłem, że wcześniej Księżna zrobiła na mnie znacznie lepsze wrażenie. Zdecydowanie z jakim niszczy jedwabną suknię, aby popędzić na ratunek swojemu rycerzowi... Czy to nie jest ciekawe odwrócenie bajki o rycerzu wspinającym się konno na kryształową górę...
  7. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Punkt dla Ciebie. Nazwałaś trafnie to, do czego ja nie umiałem dobrać słów. Tylko, że ja to widzę tak, że wszystkie zakończenia Gonu, KiWu i SzKa takie są. Każde jest dobre, jeśli się weźmie pod uwagę wiedzę i indywidualne spojrzenie wybierającego je gracza, a żeby nie dostrzec przy każdym...
  8. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Droga Hekate, publikujesz tak wiele uwag, do których chciałbym się donieść, w tak krótkim czasie, że nie nadążam, i muszę wybierać. Podzielę Twój ostatni post wg trzech głównych kampanii gry o których wspomniałaś. Dzięki temu odpowiem na trzy kwestie, choć mogłoby ich być więcej. Dziki Gon...
  9. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Trafna uwaga :) Ten brak happy endu, liczne odcienie moralnej szarości, wiernie nawiązują do filozofii Sapkowskiego. To jego "mniejsze zło", czy to, że jak kiedyś wspomniałaś Hekate, każda postać, z Geraltem włącznie, posiada swoją mroczną stronę. Myślę, że pisarz mógł oprzeć swe historie na...
  10. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Witam Cieszę się, że zostałem zaproszony do tego wątku. Bardzo podoba mi się toczona tutaj wymiana zdań, wypowiadające się osoby ujawniają wysoko rozwinięty zmysł literacki, konkluzje są nierzadko zaskakujące. W swojej "recenzji" chciałbym jednak zwrócić uwagę na odmienny aspekt sprawy. Krew...
  11. A

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    Cieszy mnie, że ktoś odpisał. Odniosę się do kolejnych punktów wg tej samej numeracji. 1.) Dziękuję, dobrze takie rzeczy wiedzieć. Podejrzewam, że Jaskier w winnicy chyba by mi tylko przeszkadzał. 2.) Moja znajomość Uniwersum Wiedźmina nie jest stuprocentowa. Czytałem kilkakrotnie pierwszy...
  12. A

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Zauważyliście, że zmiana poziomu trudności wcale nie jest konieczna? Masz 10 level i Ci za łatwo? Przejdź się na Krzywuchowe Wzgórza i sprowokuj Leszego (wystarczy zioła zbierać). Za Łatwo Ci na 30 poziomie? Dostań się do Posiadłości Von Evereców albo weź się za co trudniejsze ze zleceń...
  13. A

    [SELEKTYWNIE OSPOILEROWANE] Zakończenia - poradnik

    Witam, To ciekawe, że przykładacie takie znaczenie do politycznych skutków decyzji Geralta, zwłaszcza możliwości wsparcia Radowida bądź Emhyra, wybierając dodatkowo pomiędzy Dijxtrą i Rochem. Zaskakuje mnie również to, że na Wasze stanowiska mają wpływ Wasze realne poglądy polityczne i...
  14. A

    Nie można przywołać konia

    Są takie miejsca z których Geralt nie może przywołać Płotki: wnętrza budynków, okolice murów miejskich, wzniesienia lub sterczące głazy. Wystarczy się trochę przenieść i zagwizdać znowu. I jak?
  15. A

    Wiedźmin - moje opowiadania.

    Profesjonalne pisarstwo to jeszcze nie jest, ale trzeba zauważyć talent. Rozmach, rozpęd słów i wyobrażeń, otwarty umysł i umiejętność spojrzenia na Świat świeżym okiem. Odmęty umysłu nader słoneczne! :) Jestem jeszcze w trakcie lektury a już poprawił mi się nastrój. Dobra Robota! Pozdrawiam...
  16. A

    Problem z misją "Żyli długo i szczęśliwie"

    Witam, Kacper jestem. Chętnie pomogę. Miałem też problem z tą walką. Grałem na poziomie Miecz i Opowieść, rozwijając umiejętności z drzewka alchemii. Iris zadaje niewielkie obrażenia ale w każdej chwili może odnowić całą swoją żywotność uciekając do któregokolwiek z obrazów, walki nie można...
Top Bottom