Search results

+
  1. eccentricmind

    Sezon jesienny nie działa

    Tak samo jak w poprzednim sezonie, tak w tym nie aktualizują mi się zadania. Zagrywam karty które są podane i po meczu mam dalej 0/x. Zgłaszałem już problem przez email jednak tam nie ma chyba komu pracować. Czy ktoś jeszcze ma takie problemy?
  2. eccentricmind

    Błędy po ostatniej aktualizacji

    Tak na szybko co rzuciło się po kilku minutach. Jeśli będzie tego więcej to będę tutaj aktualizował: 1. Nie działają niektóre zadania z Tryby Letniego czy jak tam on. Np. "Zagraj 10 szt. kart Scoia'tael z zestawu Wiedźminów". Zagrałem i nie aktualizuje. 2. Podczas tworzenia nowych karty...
  3. eccentricmind

    Krypto i NFT

    Czy CDPR myślał nad prowadzeniem tokenu kryptowalutowego oraz NFT do Gwinta? Przecież ta gra jest idealna do tego. Cała ekonomia oparta byłaby na tokenie który miałby użytkowe zastosowanie, można byłoby kupować i sprzedawać za jego pomocą zasoby. Spółka czerpałaby ogromne korzyści dzięki...
  4. eccentricmind

    Ozdoby w sklepie

    Pytanie za 100 punktów. Po co wyświetlają mi się do kupienia pakiety ozdób które już mam? Czy muszę być zmuszony do przeglądania wszystkich swoich bibelotów żeby uniknąć wydania bez potrzeby 4000 pyłu meteorytowego?
  5. eccentricmind

    Finał Masters sezon 1

    Ktoś wie czy finał pierwszego sezonu w ogóle ma się odbyć :ROFLMAO:?
  6. eccentricmind

    Dlaczego gram tylko 6 rund.

    Cześć, chciałbym odpowiedzieć na pytanie znajdujące się w opisie tematu i na podstawie własnego doświadczenia zaproponować nowy "system" który mógłby to zmienić. Gram prawie od początku Gwinta dlatego nie spędzam już przy nim tyle czasu co kiedyś. Teraz "najważniejsze" są dla mnie punkty...
  7. eccentricmind

    Brak karty ze szpiega

    Brak karty ze szpiega dziś miałem błąd polegający na tym że zagrany szpieg nie wyciągną mi kart do wyboru. Był to szpieg przeciwnika którego podniosłem emhyrem po czym zagrałem go, miałem jeszcze swojego na ręce.
  8. eccentricmind

    Implementacja pomysłu z pro laddera do normalnego

    Implementacja pomysłu z pro laddera do normalnego Pomysł przewijał się już na forum, gdzieś pewnie sam o nim pisałem / popierałem, mianowicie chciałbym aby redzi pochylili się nad opcją zapamiętywania najwyższego osiągniętego mmr w danym sezonie na zwykłym ladderze tak jak ma to miejsce na pro...
  9. eccentricmind

    Niedziałający pitty timer ?

    Niedziałający pitty timer ? witam, dziś na streamie jednego z graczy Gwinta dowiedziałem się że istnieje ponoć takie coś jak "pity timer" który to gwarantuje minimum jedną złotą kartę na 40 beczek. Chciałbym aby ktoś odniósł się do tego ponieważ ja mam aktualnie otworzone 129 beczek z czego...
  10. eccentricmind

    Zniknęły wszystkie karty z kolekcji

    Zniknęły wszystkie karty z kolekcji witam, chciałbym się zapytać czy znowu są jakieś ataki ddos ? Wchodzę teraz do gry i nie mam żadnej karty. Przy ostatnich problemach na FB Gwinta widziałem że jedna osoba pisała to samo, czekam na informacje, pozdro
  11. eccentricmind

    Godzina resetu daily

    Godzina resetu daily witam, czy w ostatnim patchu została zmieniona godzina resetu dziennego daily ? Już druga noc pod rząd jak po 1 godzinie mam dalej stary pasek postępu. Pozdro
Top Bottom