Search results

+
  1. BlakeMelor

    Ohh, gadżeciki od CD PROJEKT RED!

    Daj proszę znać bo jestem ciekawy jak wygląda na żywo. Jakbyś jeszcze do tego jakieś zdjęcie zrobił to byłoby cudownie.
  2. BlakeMelor

    Ohh, gadżeciki od CD PROJEKT RED!

    Szkoda, że jedyna rzecz jaka mnie interesuje czyli kubek jest niedostępna. Fajnie będzie wyglądać na sesjach RPG :) Druga kwestia to przydało by się info o pojemności bo z obrazka ciężko ocenić.
  3. BlakeMelor

    Sezon Żmii!

    Tylko jednostkę. Nie działa z przewagą taktyczną, artefaktami, zaklęciami i czymkolwiek co nie pochodzi od jednostki. Z liderem nie działa również. PS. Naliczyło mi witalności dopiero po kolejnej grze więc jakieś opóźnienie było. Wszystko działa jak należy jak na razie. Wybaczcie zamieszanie.
  4. BlakeMelor

    Sezon Żmii!

    Gra nie zalicza w ogóle premii z witalności w trybie sezonowym przez co nie jestem w stanie zrobić pucharu, który wymaga 15 premii z witalności.
  5. BlakeMelor

    "zadawanie obrażeń" jednostce z tarczą - błąd czy prawidlowe dzialanie kart?

    Z ciekawości potestuje w wolnej chwili działanie Knuta i chętnie podzielę się uwagami i spostrzeżeniami. Czasami opis nie oddaje tego w pełni co karta robi bo nie uwzględnia on sytuacji wyjątkowych. Aczkolwiek jeśli Knut nie rani sojuszniczej jednostki tylko zdejmuje jej tarczę i zadaje...
  6. BlakeMelor

    "zadawanie obrażeń" jednostce z tarczą - błąd czy prawidlowe dzialanie kart?

    Chcesz mi powiedzieć, że masz sir Grzegorza, który powinien dostać 5 punktów obrażeń a zamiast tego nie dostaje nic a jedynie traci tarczę? Następnie Knut zadaje pełne 5 punktów wrogiej jednostce?
  7. BlakeMelor

    "zadawanie obrażeń" jednostce z tarczą - błąd czy prawidlowe dzialanie kart?

    To nie jest ten sam efekt, choć chciałbym dopytać o jedną kwestię. Od początku jednak. Obrażenia jakie zadaje Knut sojusznikowi to połowa jego punktów życia. Tarcza nie ma tu znaczenia, ponieważ nie ma żadnej liczby obrażeń. Jest po prostu pomijana bo jego obrażenia nie mają żadnej przypisanej...
  8. BlakeMelor

    Nowe beczki zawitały do sklepu!

    No dobrze. Kupiłem z ciekawości 20 beczek po tym jakże niekorzystnym kursie - szczerze to chyba lichwa jest bardziej opłacalna ;) - żeby sprawdzić. Wynik. Fragmenty 2250. Pył 3570. Zawsze to "trochę" pyłu. Rozumiem jednak próby ratowania ekonomii w tej grze, a właściwie wyrównania dysproporcji...
  9. BlakeMelor

    problem z zadaniem sezonowym

    Widzę, że nie chce Ci się szukać. A to na prawdę nie jest takie trudne. Jest kilka sposobów na zagranie 40 kart w jednej grze. Możesz spróbować samemu coś wytworzyć, jednak pamiętaj, że wszystkie karty, które "wzywają" inne karty i odchudzają Twoją talię nie są dobre (przykład Wiedźmini czy...
  10. BlakeMelor

    Problem z meczami rankingowymi, trybem klasycznym, mozaiką rangi.

    Dokładnie to samo miałem w ubiegłym tygodniu. Chyba w czwartek. Zorientowałem się po tym, że mimo którejś z kolei wygranej z rzędu nie mam żadnego elementu witraża a gier nie rankingowych w swoim "gwintowym życiu" rozegrałem może ze dwie. W każdym razie nie omieszkałem napisać do wsparcia...
  11. BlakeMelor

    Barnaba Beckenbauer nie działa prawidłowo

    REDzi są świadomi tego błędu. Taką samą odp otrzymałem zakładając ticket, ale... błąd wciąż istnieje ;) A tak poważnie (choć to wyżej też było). Błąd pojawił się w momencie wypuszczenia rozszerzenia. Wcześniej nie zauważyłem, choć prawie cały sezon poprzedni przegrałem Eithne, gdzie sympatyczny...
  12. BlakeMelor

    Zrobcie wreszcie porządek ze spamami efektow specjalnych!

    Tą talię wymyślono na potrzeby mety, aby odpowiadać na takiego Dettlaffa (głównie) i inną kontrolę. Kontrolne talie mają to do siebie, że nie generują dużej ilości punktów same z siebie - jednostki takie mają z założenia mało punktów. Podobnie jak talie oparte na silnikach, które z każdą kolejną...
  13. BlakeMelor

    Nowy hotfix już dostępny!

    W sumie mógłbym napisać, że zgadzam się z tym co napisał @luk757 ale postanowiłem dołożyć swoje trzy grosze jako "teoretyk" ze swojej praktyki ;) Status zablokowanie jednostki blokuje tak naprawdę opis karty. Właściwie jest tożsamy z jego "przekreśleniem". Statusy są oddzielną mechaniką ponieważ...
  14. BlakeMelor

    Nowy hotfix już dostępny!

    Mógłbyś rozwinąć z łaski swojej te zdanie, bo szczerze to nie bardzo wiem co miałbym Ci na nie odpowiedzieć?
  15. BlakeMelor

    Nowy hotfix już dostępny!

    Co do Dettlaffa i zmian z nim związanych to myślę, że jeszcze za wcześnie by mówić o jego pogrzebaniu. O ile w ogóle można tak o wampirze powiedzieć. To jest trochę smutne, że zamiast stworzyć lidera z ciekawą umiejętnością wymagającą gry kombinacyjnej to w ogólnym rozrachunku została nam...
  16. BlakeMelor

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    Naprawdę są tutaj ludzie, którzy uważają, że lepiej męczyć się cały sezon - a mamy dopiero początek - niż wprowadzić zmiany już teraz? Do czego to doprowadzi? Obecnie sytuacja w grze wygląda tak (dla niedoinformowanych), że mam swoistego rodzaju kamień-papier-nożyce. Mamy Dettlaffa, mamy kontrę...
  17. BlakeMelor

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    Jestem tego świadom :) nie zmienia to jednak faktu, że tych "synergii" jest zbyt mało aby dawały wymierne korzyści. Poza tym za 9 prowizji jest tyle dobrych kart, że Oriana nie ma jak zmieścić się w talii.
  18. BlakeMelor

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    Zagrałem jedną grę (serio) Ukrytym, aby zobaczyć jak skórka się prezentuje i czuć powiew premium ;) Szkoda tylko, że nieco przerobiona talia oparta na "zemście" lepiej wychodzi w rękach Dettlaffa niż Ukrytego. Nie chodzi o to, aby z Dettlaffa zrobić drugiego Eredina, ale z obecną umiejętnością...
  19. BlakeMelor

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    Nie twierdzę, że Calanthe powinna wyglądać jak bożyszcze nastolatków, jakby przed chwilą opuściła salon piękności, ale... nie przesadzajmy, że ludzie starzeli się aż tak szybko kiedyś. Owszem ci, którzy ciężko fizycznie od najmłodszych lat pracowali pewnie wyglądali na starszych niż w...
  20. BlakeMelor

    Krwawa Klątwa: Prezentacje Dowódców

    Sprawdziłem z ciekawości. Calanthe żyła 46 lat. Tak wygląda ta z opisu piękna kobieta o szmaragdowych oczach w kwiecie wieku 46 lat? Tutaj wygląda raczej jak sfrustrowana życiem, obsadzona w roli żeńskiego czarnego charakteru wiedźma. Skojarzyła mi się ze złą królową Bavmordą z filmu Willow...
Top Bottom