Search results

+
  1. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    ok dzięki za radę stary... mam nadzieję, że już wkrótce trafisz do jakiegoś TLG albo MSM z takimi pro tipami :) Pozdro!
  2. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    Kurde muszę grać bez najnowszych aktualizacji bo nie mam tej umiejki... a już Pro wbiłem :( Pewnie po aktualizacji zacznę od 30 rangi znowu...
  3. SoltysZadupia

    Zróbcie coś z talią ojcobójcza furia Nilfgaardu i tarczami KP

    Ojcobójcza furia Nilfgaardu?! Co to za nowa umiejka?!
  4. SoltysZadupia

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Scenariusz powinien dostać fatum przede wszystkim...
  5. SoltysZadupia

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Tak lorowo to ja zapytam dlaczego kontynuuje się przypisywanie do frakcji Potwory jednostek przynależnych do Ludu Olch? :(
  6. SoltysZadupia

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Między innymi z tego właśnie powodu odpuściłem sobie dogranie obecnego sezonu do końca. Co będzie dalej, zobaczymy. Może jakiś patch balansujący przy okazji premiery Syndykatu? A wygranej Nilfgaardu w pojedynkch frakcji, biorąc pod uwagę niewątpliwą dominację Skellige, nie potrafię sobie...
  7. SoltysZadupia

    Turniej "Z GWINT-a!"

    Witam i zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w turnieju online organizowanym przez Gwint24.pl przy wsparciu CDPR. Obecnie trwają zapisy (koniec: 22 lutego o godz. 18) a liczba dostępnych miejsc w turnieju to 256. Gramy tylko i wyłącznie taliami zawierającymi nowych liderów z Wojny Krwi -...
  8. SoltysZadupia

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy jest szansa by w przyszłości Gwint zyskał dodatkowe tryby gry jak np. liga, turniej itp.? Z pewnością byłoby to fajne urozmaicenie dla rozgrywek towarzyskich ale również spore ułatwienie dla organizacji większych turniejów społecznościowych :p
  9. SoltysZadupia

    This Week in GWENT 15.02.2019

    A myślałem że Paweł z trollami nie rozmawia :p
  10. SoltysZadupia

    Problem z limitem kart w ręce

    Wszak jest to swoisty ratunek dla zaczynającego rozgrywkę. Jeśli nie wytrzymuje tempa w R1, mogę spasować przy czterech kartach i mam praktycznie pewność, że do R3 wejdę na równych kartach z rywalem. Dodatkowe punkty jakie daje zaczynającemu przewaga taktyczna bardzo często nie wystarczają...
  11. SoltysZadupia

    Świąteczny Konkurs Emotkowy

    Cóż, na discordzie wygladają o wiele lepiej. W ogóle polecam by samemu nie zmniejszać rozdzielczości do 22 czy 44 pikseli... wiem, że z rozmiaru 128 na 128 wychodzą o wiele ładniejsze gdy Discord sam zmniejszy. Nie wiem jak z forum, ale mogę dostarczyć w większym rozmiarze jakby co. Zgadzam...
  12. SoltysZadupia

    Sprawdźcie co kryje Świąteczna Paka Trolla Sklepa!

    Ja nie widzę tu jakiejś wielkiej histerii i hejtu, za to sporo konstruktywnej krytyki i zwracania uwagi na oczywiste błędy, które pojawiły się po aktualizacji. Niedokładne opisy kart, błędy w tłumaczeniach, zrywanie połączeń itp. plus rzeczy drugoplanowe jak zmiana „szaty graficznej” na dość...
  13. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    No chyba, że zrezygnujesz z jednej karty złotej lub jednej srebrnej.
  14. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Innymi słowy trzeba mieć 26 wszystkich kart w talii. Warunek "dokładnie 2 egzemplarze każdej brązowej karty" wymusza konieczność posiadania ich łącznie minimum 16 :)
  15. SoltysZadupia

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Oj to się porobiło... jedyny plus jaki w tej chwili widzę, to połączenie menu tworzenia talii z tworzeniem kart, choć nie odpowiada mi wygląd nowego menu, które jest mało czytelne. Nie do zaakceptowania jest dla mnie z kolei zmiana grafik i dźwięków gry. Uniwersum Wiedźmina ma mroczny i gęsty...
  16. SoltysZadupia

    Gracz nie rzuca ostatniej karty, gra sie nie konczy, mozna tylko poaddać aby wyjsc

    Dzieje się tak najprawdopodobniej gdy rywal się rozłącza... ostatnio grałem ze znajomym, któremu zerwało połączenie i był właśnie taki objaw. Ale nie zawsze tak jest.
  17. SoltysZadupia

    Gracz nie rzuca ostatniej karty, gra sie nie konczy, mozna tylko poaddać aby wyjsc

    No Title Ja również trafiłem na ten błąd na samym początku rozgrywki. Gość po drugiej stronie nie wykonał ruchu w swojej turze, czas się skończył i nic... czekałem nawet kilkanaście minut, w nadziei, że coś się ruszy, ale tak jak u kolegi wyżej musiałem zamknąć grę i uruchomić od nowa. Gra nie...
Top Bottom