Search results

+
  1. R

    Karty na stół! czyli wspólne granie

    Czy jeśli na gram na xboxie i a mój znajomy na pc to czy istnieje możliwość zaproszenia go do gry?
  2. R

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Jest tu mowa o prezentach takich jak karta Geralta. Czy były rozdawane jeszcze jakieś oprócz tej karty?
  3. R

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Dziękuję za odpowiedzi, chciałbym poruszyć jeszcze jedna kwestie. Czy myśleliście o tym, aby założyć serwer discord zrzeszajacy osoby skupione wokół twórczości CDP Red? Aktualnie jest aktywnym użytkownikiem takiego serwera EA. Wszystko bardzo dobrze się sprawdza. Myślę że był by to bardzo...
  4. R

    Pytania do twórców GWINTA

    To ja także zapytam bo nie widziałem odpowiedzi. Czy planowane są jakieś osiągnięcia na konsolach i czy dodana będzie możliwość korzystania z jednego konta na różnych platformach? Dodatkowo chciałbym zapytać, czy osoby biorące udział w becie dostaną coś w pełnej wersji gry czy wszyscy będą...
  5. R

    Pytania do twórców GWINTA

    To ja także zapytam bo nie widziałem odpowiedzi. Czy planowane są jakieś osiągnięcia na konsolach i czy dodana będzie możliwość korzystania z jednego konta na różnych platformach? Dodatkowo chciałbym zapytać, czy osoby biorące udział w becie dostaną coś w pełnej wersji gry czy wszyscy będą...
Top Bottom