Search results

+
  1. B

    Sumaryczny koszt wszystkich kart w obecnej wersji 8.3

    Jak masz spore braki to lepiej zacząć od otwierania beczek. Dopóki nie zapełnisz kolekcji brązowymi kartami przynajmniej.
  2. B

    Syanna + Matta interraction

    In december this bug still exist.
  3. B

    Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

    Nie czaję Twojego toku myślenia. Przecież obie wersje zdobywa się jednocześnie, w dodatku przy premium dostajesz 3 zadania więcej co jeszcze bardziej ułatwia wbijanie poziomów. Więc skoro nie masz tyle czasu na gre a nie chodzi o kase to właśnie wersja premium jest pod Ciebie. @Gomola dostałeś...
  4. B

    Podróż powraca: dołącz na szlaku do Ciri!

    Gram na telefonie i tryb sezonowy jest grywalny. Potrafie wykonać akcje dowódcy i zagrać karte typu Anejromancja na kolejną karte wzmacniającą jednostki. Jak chcesz wykonać większe comba to po prostu musisz dostosować swoją talie pod limit czasu.
  5. B

    Wiedźmińskie Zlecenia w nietypowej formie?

    Za 5 lat to co najwyżej zapowiedzą.
  6. B

    Pełna historia pierwszej Podróży!

    @Lexor i dobrze, nie ma potrzeby aby wszystkie eventy zostawały w grze na stałe, to by strasznie zaśmiecało nasz sprzęt.
  7. B

    Aktualizacja 7.1 - Lista Zmian

    Szkoda mi Erupcji. Jest to wzmocnienie karty, ale dobrze wspominam grę pod pożeranie cmentarza i wygnania. Smutno mi, że unikalna i ciekawa umiejętność została porzucona. Tak to jest, jak się ujednolica wszystkie karty.
  8. B

    Seriale

    Odnośnie Dark, 3 sezonu jeszcze nie widziałem, a to tylko dlatego, że byłem rozczarowany końcówką drugiego. Mimo to uważam, że 3 sezon będzie dobry, jednakże nie zmieni to faktu, że wprowadzonie do niego jest słabe. Zapewne na dniach obejrzę.
  9. B

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    A jaki jest rozmiar tego dodatku na androidzie? Bo u mnie się pobiera 1,77 GB / 429 MB i nie przestaje. edit. Tak ponad 2,5 GB było jak się zaktualizowało.
  10. B

    Przepalanie kart

    Niedawna zmiana była niedopracowana i wywołala sporą fale niezadowolenia. Redzi pewnie inaczej by to widzielu, ale nie spodziewam się rychło jakiś zmian.
  11. B

    Przepalanie kart

    Tylko, że to nie wspiera graczy takich jak ja co nie potrzebują kart zwykłych gdy posiadają premium. Jeżeli nie chcę aby mi migały obrazki zawsze mogę wyłączyć animacje w ustawieniach.
  12. B

    Dobieranie przeciwników

    Tak tylko wspomnę, że gramy tu z innymi graczami, więc żeby ktoś wygrał to druga osoba musi przegrać. Oznacza to tyle, że w całej grze Winrate wynosi 50% i każdy gracz się do tego poziomu zbliża im dalej w rankingu zabrnie. Więc jeśli Twoja talia wygrywa co drugi mecz wcale nie oznacza, że jest...
  13. B

    Metoda monetyzacji dobra dla firmy i graczy .

    Można powiedzieć, że w pewnym sensie gwint to wprowadził. Oglądasz masz bonusu, ale to było Twitch drops.
  14. B

    Aglais - Pomysły

    Ta karta nie ma przyszłości, do talii trzeba włożyć zbyt wiele kart, które maksymalne value osiągają tylko z Aglais, a wszystko szlak może trafić jak przeciwnik ma kilka kontr lub dobre silniki. Edit. karta była bardzo popularna jak Franceska mogła grać każdą kartę specjalną ze cmentarza. Nie...
  15. B

    Darkest Dungeon

    Jest też darmowy dodatek dodający klasę postaci muszkieterka, ale niestety grając nim to bardziej utrudnienie, bo kopiuje wszystkie umiejętności i trinkety kuszniczki. W praktyce wychodzi na to, że dostajemy sprzęt na obie identyczne postacie, ale podpisane kuszniczka lub muszkieterka i nie...
  16. B

    Darkest Dungeon

    Darkest Dungeon ma co chwila promocje, czy to na podstawke czy też na dodatki. Osobiście mam wersje na Gog i w niczym mi to nie przeszkadzało, ale ostatnio wyszedł darmowy dodatek multi Butcher Circle, który jest jedynie na Steamie. Mam nadzieję, że wkroczy na Goga wkrótce. W sumie Gog nie w...
  17. B

    Darkest Dungeon

    Jesli żyjesz dla ryzyka w mroku podziemi, pomnij zabrać ze sobą kilka pochodni. Nie popadaj w obłęd, miłego grania.
  18. B

    Darkest Dungeon

    Na wstępie powiem, że Darkest Dungeon to moja ulubiona gra. Jednakże poziom frustracji jaki potrafi dostarczyć jest wręcz potworna, nieraz usuwałem zapis gry po nieudanym rajdzie, czy też odstawiałem grę na dłuższy czas udając się jak moi bohaterowie na terapie :) Samą grę zacząłem poznawać już...
  19. B

    Spis bezużytecznych, słabych, niegranych kart.

    Erupcja mocy jest super kartą, długo bawiłem się talią potworów z nią. Najwiekszy problem tej karty? Jak nie wylosowała się w 1 turze to niestety kicha, bo wchodzi za znacznie mniej punktów. Talia niezbyt grywalna, trudna do wykorzystania, ale uciechy daje dużo. Wykorzystanie kart z fatum...
  20. B

    Poznajcie uczestników turnieju GWENT Partner Open!

    Jest jakaś drabinka turnieju? Choćby nieoficjalna?
Top Bottom