Search results

+
  1. C

    [Opinie] Scoia'tael

    [Opinie] Scoia'tael w konccu *** grywalini. W koncu muligan przezywa swoj renensans, w koncu trzeba dobrze sie nakombinowac ktore karty zmuliganowac a ktore zostawic. W koncu moge grac frakcja ktora mi najbardziej odpowiada. W koncu jakis kompetytywne talie scoia.ktore wymagaja kombinowania w...
  2. C

    cos poszlo nie tak

    cos poszlo nie tak Odpalilem geirke po aktualizacji, pierwsza gra przciwnik DC, druga gra- ja DC, trzecia gra przeciwnik itd. Zgaduje ze nie tylko jak mam takie kwiatki, CDPR obadajcie co jest bo to nie mozna sobie pograc. Ja napweno dzisiaj odpuszczam rankedy,,,
  3. C

    Płotko moja płotko

    Płotko moja płotko Płotka zawsze troche nieogarnieta byla, ale teraz to juz przegina. Jak saskia wskakuje na stol leniwa plotka grzeje dupsko w talii. To raczej nie byla zamierzona zmiana ?! Czy znowu cos przeoczyle ?
  4. C

    SOLVED Cos poszło nie tak

    Cos poszło nie tak Witam. Nazbierałem 100 złota i kupiłem beczkę. Pierwsze 4 karty... szalu nie ma, ale jak miałem wybierać piątą oczy mi sie zaświecily bo zobaczyłem Jorweta. Długo się nie zastanawiałem. Z bananem na twarzy przechodzę do zakładki z kartami a tu Jorweta brak. Pomyślałem, może...
Top Bottom