Search results

+
  1. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Już za dwa dni zobaczy kazdy z nas jak to będzie wyglądać. Pogra się i zobaczy! Jak narazie wygląda to wszystko rozsądnie i obiecująco. Z tego co wyczytalem to owszem odkrywanie zostaje, ale np. tak jak w przypadku Morvrana Voorhisa który niby dostaje dawną umiejętność Emhyra, odkrywa 3 karty -...
  2. M

    riposta w odzywkach

    riposta w odzywkach Brakuje mi riposty w odzywkach Geralta. Kilka wybranych z Wiedźmina. np. jedna z zadania "Masz słabe zaczepki każdy to wie. Nie marnujmy czasu! Bijesz się czy nie! lub zakładając dodanie innych postaci gdy po drugiej stronie byłby Lambert: "Chcesz usłyszeć fraszkę? Lambert...
  3. M

    Gra się zawiesza

    Kolejna zwiecha. Na koniec gry po 2 rundzie po przegranej nic się nie dzieje stół gry nadal aktywny muzyka leci w tle i tyle - nic nie mogę zrobić co najwyżej kląć "psia krew nie podoba mi się to" w nieskończoność i inne
  4. M

    karty zasadzki scoia'tael

    Mozs nie tyle zle operuje talia co dopiero ja buduje. Co do tematu to co mowisz zdecydowanie ma sens.
  5. M

    karty zasadzki scoia'tael

    Nie jestem pewien czy mnie dobrze zrozumieliscie. Chodzi o to by nie zostac z nieodkryta pulapka pod koniec rundy 3 kiedy wylosowalo nam juz tylko jedna karte ktora wlasnie jest pulapka odkrywana po 2 turach i nie mozemy jej zmienic, a calosc rundy trwa 1 ture. Zdazylo mi sie tak raz czy dwa.
  6. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    A gdyby tak zamiast ignorowac konstruktywnie podejsc do tematu i pochylic sie nad wyprowadzeniem nowego z bledu ktory w Twojej opini popelnil w toku swojego rozumowania. :)
  7. M

    karty zasadzki scoia'tael

    karty zasadzki scoia'tael Co powiecie na to by karty zasadzki scoia'tael ktore sa odkrywane po 2 turach byly odkrywane rownież na koniec rundy jesli ta skonczy sie po jednej turze. By wyeliminować problem ze grajac talia z zasadzkami dostajemy w 3 rundzie 1 karte ktorej najprawdopodobniej nie...
  8. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Traktowanie opinii mniej doświadczonego gracza z przymrużeniem oka jest ignorancją. Pamiętaj, że czasem świeże spojrzenie dostrzega coś czego Ty jako doświadczony nie widzisz. Może gdybym był graczem z większym stażem nie dostrzegał bym problemu tak jak Ty. Natomiast z perspektywy gracza, który...
  9. M

    Dostępność kart Premium

    Czyli według tego co piszecie raczej nie mam się co spodziewać takiej karty wcześniej jak w grudniu tego roku... :) Fakt z tymi kartami jest taki, że mi osobiście w ogóle ciężko jest trafić jakiekolwiek dobre karty frakcji którą głównie gram. Jeżeli już wypadnie to taka którą już mam albo...
  10. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Możliwość wymiany kart u przeciwnika przy jednoczesnej możliwości odkrycia 100% kart w jego ręku było by już mocnym nadużyciem. Znając moje karty i tak masz już dużą przewagę. Chyba, że wymiana taka była by możliwa tylko przy odkryciu góra 50% kart, a i samo odkrycie kart ograniczone do tych 50%...
  11. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Punkty punktami, ale co to za gra kiedy Twój przeciwnik zna CAŁĄ zawartość Twojej ręki... Graj w pokera w otwarte karty! Rozumiem Twój argument, ale to samo się tyczy innych talii i niektórych innych kart z umiejętnościami specjalnymi które są coś warte, ale żadna inna talia nie uzyska takiej...
  12. M

    Nowa umiejętność pasywna Nilfgardu

    Już i tak wystarczająco dobrze się Nilfgaardowi powodzi gdy odkrywa wszystkie moje karty w ręce... trzeba by było to ukrucić... ja rozumiem odkryć 50% kart ale do jasnej cho.. wszystkie?
  13. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Tak ogólnie o 2 taliach: o ile z balistami Królestw Północy a w zasadzie ich nadmiarem na stole jakoś jeszcze można sobie poradzić, o tyle w przypadku Nilfgaardu nie podoba mi się że przeciwnik może poznać (odkryć) CAŁĄ zawartość mojej reki a ja nie bardzo z tym coś mogę zrobić... Może jakaś...
  14. M

    Sugestia: Ilość kart przy otwieraniu beczek

    No w zasadzie to o czym piszesz jest nową wersją beczki. W gruncie rzeczy chodzi nam o to samo :) Np. w moim przypadku przydatna była by beczka wydarta pewnemu krasnoludowi z komanda spod Kaedwen. Zabierając tą beczkę myśleli że pełna fisstechu będzie a tu parz takie epickie karty ;P
  15. M

    Gra się zawiesza

    Zawiesza się także: - pod koniec rozgrywki już na samym stole po spasowaniu obu graczy - drugi przypadek miałem że zaliczyła zwis na edycji talii - trzeci natomiast chciałem wyłączyć grę, ale przyciski na okienku potwierdzenia zamknięcia gry po prostu nic nie robiły za to klikadło ręczne w...
  16. M

    Rewanż po przegranej grze

    Jak najbardziej chodzi mi o zwykłe potyczki.
  17. M

    Rewanż po przegranej grze

    Rewanż po przegranej grze Przydała by sie opcja propozycji rewanżu po przegranej. By mozna bylo zagrac ponownie z tym samym graczem.
  18. M

    zakładanie wątków

    zakładanie wątków Dlaczego nie mogę założyć nowego wątku w sugestiach skoro mam już wymagane 10 postów na forum?? Temat nieaktualny. Zalogowalem sie z innego urzadzenia i dziala.
  19. M

    Stół testowy

    Nawet przypadkowa gra z botem może dać jakiś pogląd na zachowanie się konkretnej karty w grze. Szczególnie w przypadku kart z jakimiś specjalnymi wlasciwosciami. Sam spotkalem sie z sytuacją w której stracilem scrapy na karte ktora mi nie odpowiadala. Jestem ZA!
  20. M

    Historia rozegranych partii

    Ja proponuje poprostu ujemne PD za zerwanie gry względnie zerowanie tej waluty za którą kupuje się beczki może jeszcze scrapów też. Albo jeszcze lepiej bonus dla gracza który pozostal w grze. Po namyśle i spotykając się z sytuacją w której gracz opuścił grę podczas rozgrywki zanim zaczęła się 2...
Top Bottom