Search results

+
  1. Martinezik75

    Ranga 0 vs 22. Jakim cudem?!

    Niestety - muszę zgodzić się, że to prawda. Coś tam dodają z nowych kart, coś tam niby jest robione przy balansie, ale całościowo widać, że Gwint poszedł na boczny tor i zainteresowanie twórców jego rozwojem jest bardzo nikłe. A szkoda!... A szkoda, bo moim zdaniem ta gra ma duży potencjał...
  2. Martinezik75

    Forum już wstało

    Wczoraj wieczorem zaczęło się kaszanić, 2x wywaliło mnie z gry. Dziś od rana parę razy próbowałem, ale bez efektu. Nawet w desperacji odinstalowałem i zainstalowałem ponownie - także lipa. Ale jeśli forum już wstało - to może to dobry omen? ;)
  3. Martinezik75

    Nadeszło Czarne Słońce!

    To nadeszła Klątwa Czarnego Słońca...
  4. Martinezik75

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Mam to samo. Ekran z Renfri i wczytywanie bez końca. Bywa... Na angielskojęzycznym forum Redzi napisali, że będą coś z tym robić "to fix the issue". Na razie przerwa
  5. Martinezik75

    No-unit decki - patologia siegneła zenitu

    Pan Maruda znowu się uaktywnił...
  6. Martinezik75

    Błąd połączenia i łądowania danych profilu.

    OK. Dzięki za info! Czyli na razie - trzeba po prostu czekać? Wykorzystam ten czas na dokończenie przygotowania obiadu. ... a jak coś pójdzie nie tak - to pewnie i kolacji, obejrzenie meczu, wyjazd do Wrocławia (i powrót). Zależy, kiedy Redzi ogarną awarię ;)
  7. Martinezik75

    Błąd połączenia i łądowania danych profilu.

    Hmmmm... zrestartowałem komputer, przeprowadziłem aktualizację i... nadal wyświetla się błąd "ta wersja gry nie jest już wspierana". Coś mi tu nie gra Pojawiła się informacja, że plik aktualizacji miał 54 MB. Gra dalej nie działa
  8. Martinezik75

    Nilfgaard i manipulacja kartami

    xSikorX - czy Tobie w ogóle jakąś talią się fajnie gra? Wiadomo - nie jest fajnie, kiedy siadasz do rozgrywki (szczególnie na niebieskiej monetce) i przeciwnik kontruje wszystkie Twoje posunięcia. Nilfgaard bywa wkurzający - ale to taka specyfika frakcji - blokuje, osłabia karty na ręce...
  9. Martinezik75

    Rozpoczął się Sezon Niedźwiedzia!

    Echhh - po godzinie od odpalenia patchu już takie wnioski? Redzi też czasami mnie wkurzą nowym patchem, zwłaszcza jak pojawia się dużo błędów, ale na razie się na błędy nie natknąłem - może później coś wyjdzie, bo to aż dziwne, że nic? :p
  10. Martinezik75

    Komiksy

    Hehe - w czasach podstawówki zbierałem komiksy. Rywalizowaliśmy pod względem kolekcji z dwoma kumplami... Na topie były: "Kajko i kokosz", "Thorgale", "Yans", Funky Koval". "Kleksy" też czytaliśmy. Oj - łza się w oku kręci! Teraz moja córka jest na etapie pochłaniania komiksów - czyta "Kajko i...
  11. Martinezik75

    Rozpoczął się Sezon Wilka!

    Teraz jak się zastanowię - to faktycznie dwukrotnie było po zagraniu zatrutego ostrza. Na chwilę zatrzymanie ekranu, jak wtedy gdy przeciwnik poddaje rozgrywkę, a później komunikat o błędzie. Dzięki za podpowiedź! W tym sezonie "Klątwa Buga" padła na zatrute ostrze :LOL: I liczę na naprawę błędu ;)
  12. Martinezik75

    Rozpoczął się Sezon Wilka!

    Hmmm... na razie 2 rozgrywki i 2 zawieszenia, później komunikat "gra została przerwana po twojej stronie" (pomimo, że przeciwnik poddał partię), później jakiś dziwny "zdublowany" ekran. Chyba się na razie wstrzymam z rozgrywkami rankingowymi, bo wydaje mi się że coś szwankuje...
  13. Martinezik75

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Patrzę sobie na kartę Wiedźmina Szkoły Kota z talii Scoia'tael, patrzę sobie też na Wzmoconiony Trebusz KP. Obie karty kosztują 5 punktów prowizji, ale ich potencjał generowania punktów - hmmm.... powiedziałbym, że bardzo się różni. Prawdopodobnie Wiedźmina Szkoły Kota wkrótce czeka nerf, ale...
  14. Martinezik75

    Aktualizacja 7.0 — Lista Zmian

    Zacny projekt (y) Ja zaś użyczyłem swojego głosu Gordonowi Freemanowi w Half-Life 2 ;)
  15. Martinezik75

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Czy ktoś się orientuje czy będzie można jeszcze kupić planszę z pokładem statku? (nie Naglfara)
  16. Martinezik75

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Kawał dobrej roboty! Szacun. Muszę przyznać Lexor, że na początku Homecoming Twoje posty trochę mnie wkurzały, bo sprawiałeś na mnie wrażenie "przemądrzałego Smerfa Marudy". Teraz rzadziej zaglądam na forum, ale widzę, że jesteś cały czas aktywny i Twoje posty naprawdę często są wartościowe...
  17. Martinezik75

    gwintowe systemy nagradzania graczy: stary (korony) vs nowy (podróż)

    Zgadzam się - nowy system jest bardzo nieintuicyjny i - wg mnie w porównaniu z poprzednim - niewygodny. Do bugów które się pojawiły z tym patchem dorzucam Vanhemara - po jego użyciu w miejscu zniszczonej jednostki pojawia się "wesoła ognista kulka", która zostaje na ekranie do końca meczu...
  18. Martinezik75

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Z kartami nadmiarowymi jednak wygląda to trochę inaczej. Wcześniej zedytowałem mój wcześniejszy post, ale wkleję też tutaj: Dalsze badania wykazały co następuje: - nadmiarowe karty SĄ w podglądzie budowania talii (UFFFF!), tylko nie widać ich na ekranie głównym z racji braku przycisku do...
  19. Martinezik75

    Rozmiar dowódców

    Znakomita okazja, żeby przywrócić KARTY dowódców zamiast figurek ;)
  20. Martinezik75

    Aktualizacja 5.2 już dostępna!

    Drzewek szkoda, ale drzewka aż tak mnie nie bolą jak stracone karty, które "kisiłem sobie", żeby później zmielić i dorobić wybrane premki. Rozumiem ideę jaka za tym stoi - "Dajemy wam dużo, łatwo zdobyć skrawki i beczki - od dzisiaj koniec z tym". Niemniej jednak uważam, że wiadomość o tak...
Top Bottom