Search results

+
  1. Old77

    Wesołych Świąt!

    Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda, każdy dom i każdego z nas, niechaj piękne będą dla Ciebie Bożonarodzeniowe Święta i niechaj niosą Tobie betlejemski blask.
  2. Old77

    Sezon Drakonidów!

    Dla mnie też najlepszy tryb sezonowy jak do tej pory. Sprawił że wróciłem do gry po miesięcznej przerwie. Chciałbym żeby został wprowadzony taki tryb na stałe.
  3. Old77

    Beczki Premium Novigradu w sklepie!

    Ewentualnie wbić 10 poziom prestiżu. Wtedy w każdej beczce będą dwie karty premium. :)
  4. Old77

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy w nowym Gwincie w kolekcji będzie można sortować karty wg ich rzadkości a nie tylko koloru? Bo mi teraz brakuje rozdzielenia brązowych na zwykłe i rzadkie.
  5. Old77

    Pytania do twórców GWINTA

    Ja mam pytanie odnośnie kolekcji po Homecoming. Czy jeśli teraz mamy pełny set podstawowy to jeśli w przyszłości będą dodawane nowe karty (dodatki) to czy będzie możliwość filtrowania kart po dodatku z którego pochodzą? Podejrzewam że to przydałoby się graczom z żyłką ko kolekcjonowania kart. W...
  6. Old77

    LUBIĘ GWINTA!

    Ja lubie za atmosferę, wygląd kart. Uwielbiam to zanurzanie się w wiedźmińskim świecie, dźwięki zagrywanych kart, animacje na kartach premium. Lubie przyjemnośc jaką daje rozgrywka. Mam nadzieję że na jesieni będzie się grało jeszcze przyjemniej i że powróci mroczny wygląd i klimat bo świat...
  7. Old77

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Dzięki Nexxurio. Rozwiałeś moje wątpliwości :).
  8. Old77

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Mam pytanie odnośnie niszczenia kart. Chodzi dokładnie o niszczenie nadmiarowych kart. Mamy w kolekcji karty zwykłe i premium. Czy te karty są liczone oddzielnie czy razem? Przykład: mam 3 kopie karty premium i 4 kopie zwykłe tej samej karty. czy przy niszczeniu nadmiarowych kart zostanie...
  9. Old77

    Wejdź na Arenę — przedstawiamy nowy tryb GWINTA!

    Ja na razie rozegrałem na arenie jakieś 8-9 gier (żona, dzieci, praca), będę nadrabiał w weekend. Tryb bardzo mi sie podoba i nic bym w nim nie zmieniał. Jedyna rzecz która mnie irytuje (jak na razie) to przegrany coinflip. Wszystkie gry zaczynałem jako pierwszy... Ale mam nadzieję że w weekend...
  10. Old77

    Pytania do twórców GWINTA

    Gdzieś wyczytałem że 10 kart które zostaną dodane dzisiaj to ostatnie karty w secie podstawowym. Czy ktoś z wydawców gry mógłby to potwierdzić albo zdementować? Bo nie wiem czy otwierać beczki czy trzymać je na nastepne karty...
  11. Old77

    GWINT ARENA

    Poprawione. kotwica407 - dzięki
  12. Old77

    GWINT ARENA

    A mi się podoba wprowadzenie nowego trybu i jego losowość. Bedzie to coś zupełnie innego od rankedów i potyczek czy PL. Sam też wolę taktykę i układanie synergii pomiędzy kartami w talii ale Arena wprowadzi coś nowego co po pierwsze może przyciągnąć nowych graczy. Po drugie sam czasami chciałbym...
  13. Old77

    Zakończył się sezon rankingowy!

    Szkoda że w robocie muszę siedzieć. :(
  14. Old77

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Cerys - licznik na niej zmniejsza się gdy przebywa na cmentarzu dlatego aby wskoczyła na stół musi się tam znaleźć w ten (odrzucenie) czy inny sposób...
  15. Old77

    Pytania do twórców GWINTA

    Mi osobiście brakuje jednej rzeczy w zarządzaniu kolekcją. bardzo fajnie można filtrować tam karty na różne sposoby ale brak takiej możliwości dla kart nadmiarowych. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwe abyście zastanowili się nad wprowadzeniem takiego filtra? Denerwuje mnie gdy chcę np...
  16. Old77

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Wczoraj nie mogłem poszaleć z GWINTEM ale po jednej grze stwierdzam że nowa strzałka jest okropna. odpowiednik strzałki z Bety był wg mnie dużo ładniejszy i klimatyczny.
  17. Old77

    "Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

    Ja dziękuję za Wiedźmina 2!!! Po przejściu jedynki jakoś czasu mi zabrakło na 2 ale teraz to nadrobię. A swoją drogą to po darmowych beczkach za rangę i level to czegoś takiego się nie spodziewałem. REDzi chylę czoła i jeszcze raz wielkie dzięki.
Top Bottom