Search results

+
  1. M

    Karty Premium za skrawki

    Witam, dziś z racji wejścia dodatku i wiążącymi się z nim większymi zamianami zdecydowałem się po dłuższym okresie powrócić do Gwinta. Rozstaliśmy się z różnych powodów po wyjściu Homecoming'u, ale myślę że teraz jest znakomity moment do powrotu. Jednak "zdziwiłem się"(łagodne określenie) gdy po...
  2. M

    Nadzorca niewolników

    Nadzorca niewolników Po słowach Burzy o pewnych zmianach w kartach create rozgorzała burza na redicie :), może u nas też poruszymy temat? Pierwszymi podejrzanymi oprócz oczywiście run, są Nadzorca niewolników, Kołowrót oraz Elfi Zwiadowcy. Są to tak zwane autoinclud w swoich topowych taliach...
  3. M

    Make Gold great again!

    Make Gold great again! Od czasu kiedy złote karty straciły swoją nietykalność a karty brązowe oraz srebrne zyskały na ilości punktów generowanych, wiele z kart legendarnych przepadła w zapomnienie. Aktualnie dochodzą nowe legendarne karty, a stare dostają nie do końca trafne bufy które...
  4. M

    Kajdany z dwimerytu

    Kajdany z dwimerytu patch: 0.9.18 Karta aktualnie martwa po pierwsze z powodu małego value które generuje, po drugie często blokada jednostki mniej się opłaca niż wyjście z brąza który ma co najmniej 12pkt, po za tym mamy jeszcze srebra z blokadą. Proponuję aby karta kajdan również nadawała...
  5. M

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie. Witam, od początku patcha (0.9.18) mam problem z rozgrywaniem spotkań. Po wejściu do gry mogę rozegrać tylko jedna rozgrywkę, przy próbie wyszukania kolejnego meczu wylogowuje mnie z Gwinta i wyskakuje komunikat "Usługa została...
Top Bottom