Search results

+
  1. P

    Nie dostałem punktów za wygraną

    To norma. Dzieje się tak notorycznie. CDPR o tym wie i nic z tym nie robi.
  2. P

    Karty Premium

    Gwint jest koszmarnie zoptymalizowany, więc potrafi się ciąć sam z siebie nawet na najniższych ustawieniach, a karty premium są zawsze wyświetlane w najwyższej rozdzielczości i strasznie obciążają procesor.
  3. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A część nie ma czasu na to, by myśleć. Składanie talii zajmuje mnóstwo czasu, którego ludziom brakuje, o ile nie są nolife'ami bez obowiązków. Jak mówiłem, każdy deck na czymś się opiera i jeżeli schemat zostanie skontrowany, to czeka nas porażka i tak działa każdy konkretny deck. Sam grałem...
  4. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Akurat Pożerka to zły przykład. Rozwalisz Vrany i nie będzie czym żreć, a to oznacza właśnie przegraną. Jednak abstrahując od pożerki, to nie rozumiem do czego zmierzasz. Zawsze jest szansa na trafienie podobnej talii no i tyle?
  5. P

    Tryb turniejowy

    Pomysł wspaniały. Problem w tym, że ludzie tacy nie są. Zaraz namnożyłoby się *** cwaniactwa, które zarzynałoby Gwinta na wskroś, trzepiąc surowce i sprzedając konta. O botach nie wspominając. Turnieje - Tak Jakakolwiek opcja wymiany czegokolwiek pomiędzy graczami - nie.
  6. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    No ale tak jest. Schemat to schemat - niezależnie od zastosowanych kart. Pożerka też polega na pożeraniu i - jeśli się uda - rzuceniu Żalnicy. To jej główny cel, choć da się wygrać inaczej, jeśli mamy jakieś sukkuby czy inne Nekkery. Gdyby było więcej kart pokroju Strażników Dol Blathanna, to na...
  7. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Każda ma dokładnie jedno: wygrać. Każda talia oparta na jest na jakimś głównym założeniu (bufowanie, pożeranie, odkywanie etc.), które należy wspierać kartami. Większa ilość założeń, to rozbicie talii na dwa archetypy, a to wymaga kolejnych kart.
  8. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A jaka taktyka nie jest "jednowymiarowa"? Każda talia jest oparta na jakimś założeniu, które należy realizować, by wygrać.
  9. P

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Te pomysły są coraz lepsze... :facepalm:
  10. P

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Ludzi nie trzeba do niczego zachęca. Sami będą grali frakcją, jaką zagrać będą chcieli. Wedle gustu czy wedle jej siły, albo stylu gry, zależnie od tego, na jakiej podstawie dobierają sobie frakcje. To nie jest żadna zachęta, tylko kolejny system wspierający ludzi, którzy już się nachapali kart...
  11. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    To nie Cień jest do zmiany, tylko karty potworów, a najlepiej, jakby dostały nowe. Umiejętność cienia jest bardzo dobra i potrafi się mocno przydać. Problem w tym, że karty na które działa robią w ten sposób niewielkie value, a dodatkowo trzeba rzucić 2/3 karty + Cień, by wykorzystać...
  12. P

    Zasadzki i Spell'Tael

    Zasadzki i Spell'Tael Drodzy deweloperzy. Wspominaliście o tym, iż macie na oku "zasadzki" we frakcji Scoia'Tael i planujecie rozbudować ten archetyp. Otóz nie wiem, czy to dobry pomysł. Mam wrażenie, że jeśli zaczniecie bawić się zasadzkami, to może wam z tego wyjść Trap'Tael. Spell'Tael...
  13. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ta karta ma synergię z Komandosami z Gór sinych i Strzelcami Wyborowymi z Dol Blathanna
  14. P

    Grave Hag (Żalnica)

    To nie są bajania, tylko fakty. Nie zależy mi na tym, by was do czegokolwiek przekonywać. Wystarczy mieć oczy, rozum i obserwować działanie systemu. Częstotliwość występowania tych zjawisk jest własnie dowodem. CDPR nigdy nikomu nie powie jak działa system, co oczywiste, a bez dostępu do danych...
  15. P

    Najnowszy hotfix do gwinta już dostępny!

    Bezsensowne rozwiązanie, które karałoby graczy za nieposiadanie kart do innych frakcji.
  16. P

    Grave Hag (Żalnica)

    Tak, jak na złote karty w Beczkach masz określoną szansę na ich wyciągnięcie, tak masz określoną szansę na wyciągnięcie kart określonego koloru z talii. I właśnie dlatego czasami zdarza wam się dobierać po 3-4 złote karty w pierwszej rundzie, a przez kolejnych kilka partii nie dobrać ani jednej...
  17. P

    Grave Hag (Żalnica)

    Kolor ma ogromne znaczenie, bo system dobierania kart oparty jest na procentowych szansach dociągnięcia karty danego koloru właśnie. Dlatego złote karty trudniej jest wyjąć z talii, nawet, jeśli ją odchudzimy. Tak samo, jak znaczenie mają sety kart, na które prawdopodobieństwo jest zwiększone...
  18. P

    Grave Hag (Żalnica)

    Wywalić na stół - dodałem słowo, którego tam zabrakło, by niektórzy nie mieli problemu ze zrozumieniem, nie wiedząc najwyraźniej, jak działa Tibor. Ten brązowy chłam nigdy nie będzie wart z 10 punktów, o ile nie masz wyłożonego stołu, co przy pożerce jest kluczowe. A do tego musisz go mieć, bo...
  19. P

    Grave Hag (Żalnica)

    Ta, na pewno karta, na którą musisz się tylko wyłożyć, by zebrała te 23 punkty (i jeszcze zagrać ją jako ostatnią) jest lepsza od innej, która daje ci instant 23 w zamian za co daje ci jakiś brązowy chłam. Jak widzę takie bzdury, to kolki dostaję. No i jeszcze musisz mieć tego coin flipa, co...
  20. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Radykalne czy nie - miałoby sens. Problem z zabójstwem jest taki, że działa tak sam, jak kajdany, oraz od razu usuwa jednostkę ze stołu. Tyle, że karta o takim działaniu mogłaby być srebrna. Pożoga działa na najsilniejsze jednostki, więc równie dobrze mozna nią spalić więcej niż jedną. Egan...
Top Bottom