Search results

+
  1. NKFpeace

    tome of the necromancer + necromancy does not work

    Hello. So i have self-eater on my graveyard. I have tome of the necromancer on the table. Whenever i PLAY bronze unit and i have it on my graveyard, tome summon copy of it. Necromancy - "PLAY bronze unit from my graveyard". So. Tome of necromancy summon if i "play" unit. Necromancy "play...
  2. NKFpeace

    Brak możliwości zapisywania talii

    Tak jak w nazwie tematu. Czasem dziwi mnie brak podstawowych funkcji w grze czy na stronie. Chciałem zapisać sobie deck, ażeby potem za nim nie scrollować jak np. zniknie z "głównej", ale nie ma nawet takiej funkcji. Czemu tak jest? Czynność zapisz deck -> wchodzisz w swój profil na stronie ->...
  3. NKFpeace

    Podgląd wygnanych kart

    Cześć. Zgłaszam się z prośbą do twórców (jeżeli to w ogóle sprawdzają) o uwagę/prośbę, aby dodać ślad po wygnanych kartach? Gramy róznymi deckami, nie znając wszystkich kart, czasami ktoś nam kartę przejmie na swoją stronę stołu. Mamy rękę, talię, cmentarz i gdy gramy na mill (wygnanie kart...
  4. NKFpeace

    Gwint tracker

    Witam a wiec korzystalem i dzialal mi kiedys gwent trakcer (overwolf) ale jak juz sie apke odpala to wyskakuje ze cos tam patch ze obecnie niedostepne (bedzie ktorys miesiac).... Gwentup... za kazdym razem jak pobieram i wyskakuje mi error zeby pobrac nowa wersje ze strony... usuwam caly folder...
Top Bottom