Search results

+
  1. W

    [AKTUALIZACJA] Nadchodzą zmiany dotyczące Pyłu Meteorytowego

    Pytanie troche dla laikow , co robic, transmutowac teraz legendarki za 400 pylu ? czy po zmianach za 800 pylu ?:)
  2. W

    [AKTUALIZACJA] Zmiany w ekonomii GWINTA oraz zasadach zwrotów pełnej wartości kart

    Troche to takie skaknie ze skrajnosci w skrajnosc, poszukiwanie zlotego srodka ? Co nie wydaje sie przeciez az tak trudne. Ktos tam sie mocno zatracil w pomysle na rozwoj gry i przyciagniecie nowych graczy. Przynajmniej ja mam takie wrazenie ... Coz pozostaje tylko trzymac kciuki z gwinta i zeby...
  3. W

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    no tak oczekiwanie kolejnych 6 miesiecy na nowe karty, granie w kolko z tymi samymi 4,5 dekami, mimo ze juz sie wkradla 2-miesieczna stagnacja... brzmi jak by to powiedziec delikatnie nie rzucajac miesem...malo zachecajaco ...
  4. W

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    czy to jest ta wspomniana roadmapa?
  5. W

    Pojedynki Frakcji: Scoia'tael kontra Skellige

    Nie do konca rozumie ten punkt. czyli, ze jak w tym sezonie gralem, juz Scoia i wygralem to jest to z automatu wliczone do ilosci zwyciestw ?? Wygrane zgromadzone przed wyborem frakcji również będą liczyć się do całkowitej liczby Twoich zwycięstw, o ile opowiesz się za jedną ze stron przed...
  6. W

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    moze chodzi o to ze znikna nagrody za kolejna range i tylko zostana te na koniec sezonu? sam juz zwatpilem
  7. W

    Nadchodzi koniec sezonu rankingowego i Pro Ladder!

    Az dziw bierze, ze nikt nie wspomnial o tym ze zmieni sie rowniez system nagrod za koniec sezonu. Niech kazdy zajzy w grze jakie beda nagrady za koniec sezonu i wszytsko staje sie jasne :)
  8. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    UPC wprowadzilo te zmiany stosunkowo dawno ... widac ewidentnie ze problem tej nowej adresacji lezy po stronie patcha .... poki co moge potwierdzic ze jest o wiele lepieij z laczeniem ...ale tak jak pisalem moze to byc przypadek
  9. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    Sluchajcie chyba jest rozwiazanie dla klientow UPC. Poweszylem troche sam bo dostawalem tylko puste frazesy od redow o podlaczeniu pod kabel i wylaczeniu przegladarki kotre moga zaklocac polaczenie. Oglonie zero jakies dobrej woli by rozwiazac problem mimo ze umoczylem w tej grze troche kasy...
  10. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    no to by sie zgadzalo mnie caly czas wywala, a tez mam UPC, ciekawe czy redzi juz pracuja nad rozwiazaniem problemu ?
  11. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    najciekawsze jest to ze w poprzedniej wersji nic takiego sie nie dzialo (ten nowy patch jakis ferelny)...naprawde zaczyna mnie to martic... konto rozwijane od CB ...
  12. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    na starym patchu zero problemow o co chodzi ???
  13. W

    Usługa została przerwana. Prosimy zweryfikować połączenie.

    mam ten sam problem ...ciezko sie z kims polaczyc...net stabilny po kablu z UPC
  14. W

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Z tym wyrzuceniem mechaniki przenoszenia punktow na kolejna ture to jakis zart, to byla jedna z ciekawszych mechanik pod kombinowanie, a oni ot tak ja wywalili. Do tego wiele innych uproszczen. Powoli kazda farakcja staje sie kopia tylko z innymi efektami. Bardzo martwi mnie kierunek w ktorym...
  15. W

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    9 kart w rzędzie ..kolejny element ktory splaca rozgrywke ...niestety
  16. W

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    Mysle, ze w interesie redow jest by gra nie upodobnila sie zbytnio do "wiadomo czego" gdyz, zwyczajnie ludzie wybiora juz sprawdzona marke. Trzeba pamietac, ze GWINT poki co jest gra genialna o czym swiadczy jej unikatowosc i skill. Wszystkie proby uproszczen i pojscia na skroty paradoksalnie...
  17. W

    Uruchomiliśmy Publiczny Serwer Testowy!

    mi się również zmiany w kartach nie podobają, pójście w większe RNG jest oczywiscie błędem, obecne RNG bylo na jak najbardziej odpowiednim poziomie. Bylo to widac na niedawnym challengerze w ktorym Ci co mieli gorsze rozdania (mniej szczescia) przegrywali. Takze RNG i tak juz ma duzy wplyw na...
  18. W

    Twitch Drops już dostępne w GWINCIE!

    Dokładnie taka informacja by się przydala ..super pomysl pilnuję tego miały ponad 1000 widzów ...
  19. W

    Twitch Drops już dostępne w GWINCIE!

    tytul obserwatora jest przyznawany za 5 h ogladania wiec moze jeszcze brakowac ... pozniej napisze czy mi cos przyznalo bo narazie to kiepsko wyglada (albo mam cos skopane) ..sam nie wiem
Top Bottom