Search results

+
  1. Goospo

    RedKit - Pytania i odpowiedzi

    Cześć, Co jakiś czas dostaję na PW różne pytania na temat RedKit'a i jak zrobić konkretne rzeczy w nim. Chętnie odpowiadam i pomagam na te problemy, często jednak się powielają i dobrze by było żeby inni początkujący mieli dostęp do najczęstszych problemów w jednym miejscu. Pomyślałem że warto...
  2. Goospo

    Problem z (mini)mapą

    Cześć wszystkim, Odkąd zacząłem bawić się RedKit'em, bardzo mnie zafascynował ten silnik. Wraz z poszerzaniem swojej wiedzy, starałem się pomagać ludziom proszącym o rady na forum. Teraz - ja potrzebuję waszej pomocy :) Przygotowałem do swojego moda mapę i minimapę wzorując się na...
  3. Goospo

    Witcher 1 in RedKit

    Hi, As many of Witcher fans, I was always wondering how Witcher 1 would look like on more present-day game Engine. Since I was learning RedKit already for some time, I wanted to recreate one of Witcher 1 levels. I've decided to choose Vizima Outskirts because it's my favorite level from W1...
  4. Goospo

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Cześć, Jak wielu fanów Wiedźmina, zawsze się zastanawiałem jak wyglądałby pierwszy Wiedźmin na jakimś bardziej współczesnym silniku. Od jakiegoś czasu, w ramach nauki RedKit postanowiłem samemu spróbować odtworzyć którąś z mapek z pierwszej części serii. Zdecydowałem się na podgrodzie Wyzimskie...
  5. Goospo

    Question about 'expanding dialogue tree'

    Hi again, I'm working on my map on which, the specific character should show additional dialogue options after completing other sidequests or dialogues with other characters. What I mean, is that for example, one dude has assigned specific dialogue options, and after talking with someone else...
  6. Goospo

    [RedKit] How to force Geralt to walk on meshes?

    Hey All, Some of You might already see my question on the polish side of this forum but since I've received no answer, I thought that I should also write here. I have been working on my RedKit map for some time but I have one obstacle that I can't find a workaround for. The thing is if you add...
  7. Goospo

    [PL/ENG] Wymuszanie poruszania po path area 'Path Area'

    Witam Panie i Panów. Mam pytanie czy da się wymusić poruszanie Geralta po terenach które nie nadają się do poruszania po zwykłym przefiltrowaniu przez RedKit -> navigation mesh etc... Załączam screeny obiektów które sprawiają problemy: https://ibb.co/dPF9BPF https://ibb.co/d7PBgKM Są to główne...
Top Bottom