Search results

+
  1. B

    Brak możliwości edycji talii-usługa została przerwana. Prosimy zwerfikować połączenie

    Brak możliwości edycji talii-usługa została przerwana. Prosimy zwerfikować połączenie Zacznę od tego że gram na w miarę porządnym sprzęcie(PC); -windows 7 -i5 trzeciej generacji(4 rdzenie) -8gb ramu -karta graficzna radeon 7850 -dysk ssd 240 gb( tak jest sporo wolnego miejsca) -internet...
  2. B

    Zmiany niegrywalnych kart-argumenty i propozycje

    Zmiany niegrywalnych kart-argumenty i propozycje Oczywiście jak w każdej karciance również w gwincie mamy masę niegrywalnych kart, na szczęście w odróżnieniu od chociaż by HS twórcy coś z tym robią, uważam niestety, że troszkę za wolno. Chciałbym w tym temacie dyskutować o zmianiach lub po...
  3. B

    Nie rozumiem zasady 10 postów

    Nie rozumiem zasady 10 postów Tak jak temacie, czemu możliwość pisania w działach innych niż wsparcie techniczne jest możliwa dopiero po dodaniu 10 postów? Dla mnie jest to jedna z najgłupszych zasad z jakimi się spotkałem. Ja np nie mam żadnych problemów technicznych i jestem zmuszony do...
  4. B

    Zdobywanie punktów rankongowych

    Zdobywanie punktów rankongowych Piszę w złym dziale ale to mój pierwszy post, więc nie mogę go dodać gdzie indziej. Jestem nowym graczem i zastanawiam się od czego zależy ilość zdobywanych punktów rankingowych. W tej chwili dostaje około 45 pkt za wygrany mecz i minus 20-parę za przegrany, mam...
Top Bottom