Search results

+
  1. S

    Forum nieprzystosowane pod PS4

    Forum jest nieprzystosowane pod PS4 . Proponuje komus z dzialu technicznego , niech posmiga tu na padzie. Od razu wychwyci bledy.
  2. S

    Bledy po aktualizacji na PS4

    Po aktualizacji zaczelo wystepowac spore opuznienie podczas rozgrywki gra dlugo reaguje po zakonczonej rundzie. Dzis nie otrzymalem pelnej nagrody za dzienna misje, tylko 20 z 60 zlota . Ogolnie gra zaczela mulic . 1572554007 Update jesli idzie o zloto , reszta wpadla przy odkrywaniu elementow w...
  3. S

    Arena MIMIK

    Ale nikt nie może obalić faktu ze jest to skok na kasę. Wstęp na arenę można jedynie nabyć za złoto którego nie można kupić lub za prawdziwą kasę. Ma to jak najbardziej polot hazardu. Po przegranej gracz ma chęć spróbować jeszcze raz niestety gdy się kończy złoto zaczyna bolec portfel. Redzi...
  4. S

    Arena MIMIK

    Pytanko odnośnie nowego trybu areny MIMIK . Czy ten skok na kasę to wszystko na co was stać? Na jakieś 30 rozegranych walk ani razu nie miałem do czynienia z graczem chociaż zbliżonym do własnego lvlu. Grając na 16 przeciwko 96 to tak trochę jak próbować przywalić Pudzianowi. Fajnie że grasz...
  5. S

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Bez powitania od razu z kopa czy wy macie pojęcie jak lekko mówiąc jest skopany system doboru czyli matchmaking graczy? Rozpocząłem ponownie grę od zera na PS 4 i odbiłem się od niej jak od betonu. Na +/- 20 meczy 19 jest rozegranych z graczami od 3-6 lvli wyżej! Czy to jest normalne ? Co z...
Top Bottom