Search results

+
  1. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    wiedźmin szkoły żmii - zmiana bazówki na 3 rębacz an craite - zmiana bazówki na 7, będą wtedy bardziej podatni na removal plus talia z nimi będzie miała wolniejsze tempo początkowe
  2. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Dodatkowo można mu dać 10 siły bazowej, żeby miał jej więcej od innych blokerów którzy mają coś extra.
  3. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Karty, które według mnie absolutnie wymagają nerfa : kołowrót - utworzona maszyna dostaje fatum rębacz an craite - mniejsza siła bazowa Brouver - nie może zagrywać szpiega oficer vrihedd + awangarda vrihedd - może po prostu odebrać awangardzie możliwość buffowania elfów gdy jest...
  4. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja jestem za tym, żeby znerfić rębaczy ze skellige. Ta karta jest za mocna i tyle. Osłabienie bazówki byłoby dobre.
  5. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Po co sobie komplikować życie jakimiś tagami. Odebrać umijętność buffania przy wymianie, a jako rekompensate dodać 1 pkt. bazówki.
  6. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Awangarda Vrihedd jak najszybciej potrzebuje nerfa, jest to jedyna brązowa karta która według mnie psuje balans obecnej mety. Moja propozycja jest taka żeby odebrać jej możliwość wzmacniania sojuszniczych elfów gdy się wymienia tę kartę. Przez tak działające karty jak obecna Awangarda nie chce...
  7. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ja bym chciał, żeby Cyprian odzyskał możliwość eliminowania pułapek, był to fajnie skill a przy tym karta ta nie była ani trochę OP. Drugą kartą którą chętnie widziałbym w poprzedniej wersji jest Morean. Jej obecne działanie jako pułapki w ogole nie ma sensu, już lepiej jakby była " zwykłą "...
  8. P

    Publiczny Serwer Testowy już działa!

    Ja również jestem za tym, żeby egzekutor brygady impera miał działanie z poprzedniej swojej wersji. Ta karta w obecnej formie jest " chora ". Morenn niby cały czas jest wzmacniania, ale mi się dużo bardziej podobało gdy ta karta mogła zblokować np. Klucznika, kapłanki, medyków itp.
  9. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Chodzi mi o to że wcześniej można było egzekutora jak tylko się pojawił na planszy usunąć, jeśli się miało taką możliwość, a teraz ta karta bezkarnie wchodzi pod koniec rundy i nabija punkty często bardzo łatwo eliminując kluczowe cele. Kolejną kartą która niepotrzebnie została zmieniona jest...
  10. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Egzekutor brygady impera był znacznie bardziej zbalansowany w poprzedniej wersji. Teraz jest zbyt łatwo wejść tą kartą za milion pkt. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?
  11. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Po kiego wała arcygryfowi odebrano możliwość kradzieży brązowych kart z cmentarza ? Czyżby szefostwo gwinta było pro - skelligijskie ? Tylko nie piszcie komentarzy w stylu, że w ramach rekompensaty dostał 10 pkt. bazowych.
  12. P

    Pytania do twórców GWINTA

    Dlaczego umiejętność zemsty nie aktywuje się przy przejściu z jednej rundy na drugą ? Czy to celowa zmiana czy po prostu jakiś bug ? Nawet nekker nie przywołuje innego nekkera.
  13. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Caranthir na obecną chwilę jest za słaby. Ja bym proponował 9 pkt. bazowych i możliwość przesuwania dwóch jednostek.
  14. P

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Obecnie KP są tak bardzo mocne, że nawet debil grający tą frakcją bedzie trudnym przeciwnikiem. Amen.
  15. P

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Karta mahakam marauder jak dla mnie powinna zostać zmieniona. Obecna jej forma jest chora. Ja bym proponował żeby się wzmacniała tylko gdy zachodzi z nią dodatnia interakcja, natomiast gdy coś zadaje jej damage to się nie " buffuje ". Drugi rodzaj edycji tej karty jaki widze to zostawić ją w...
Top Bottom