Search results

+
  1. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    Honestly we can all agree that within a community you'll always find voices of dissaproval. I myself complained about lack of ballance, back when scoia-swarm, henselt-machines, and greatswords were only 3 viable decks. The thing is, the game just before HC was to me.. pretty neat, i still...
  2. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    Yeah, i came back to try again with the Gwent, and jesus its even worse now, than i remember. This game is just one hot mess. Can you REDs please bring back pre-homecoming gwent? I really feel like if you run *BOTH* hc and old gwent, at the same time most people would just turn to old, even if...
  3. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    your *2 rows* was used as example.. in an answer regarding my "feelings are literally how you percieve game, ergo how good the game is" So it had nothing to do with what i wrote... its not directed at shabman either now who was giving his reasons. And i was being accused of generalisation. Now...
  4. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    i feel more and more shame, cause i think im just being baited by troll here... Cause for heavens sake priest, arguing with you looks like arguing with flat earth society... You are being delivered points that people do not like about the HC alone, or things they do not like about HC compared...
  5. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    I really feel like you're just circling back to quoting random lines of my post, saying you dont agree, or that something needs to be fixed, with some general statements like its good for the game, or that it was major issue in BETA, so why are we complaining now. Im out of this dialog for now...
  6. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    Archpriest come on... i agree with Mashajab on this one, you cant just take a list of complaints and slap "thats not true bro" combined with "its just a ballance issue" on top of everything... So my 7 point list with things I personally (and apparently a lot of other players) have Issue with...
  7. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    Well so once again, maybe this time more concentrated version of what I personally dont enjoy about HC: its CHAOTIC: 1 - chaotic deckbuilding - with those ration points (they seemed like cool idea) I feel like the decks now contains roughly 40% DEAD WEIGHT cards, that you just put into deck...
  8. J

    And GWENT is uninstalled... sadly

    I've gotta say, HC is huge dissapointment to me aswell.. been giving it a try for few days, but this game became so chaotic! -Building a deck alone is now frustrating math homework, we're getting more punished for BAD DRAW than ever, since there are very few opportunities for deck-thinning. i...
  9. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nie grałem w gwinta ze 3 tygodnie bo mnie zwyczajnie znudził i wkurzył obecną metą.. zajrzałem dziś rano, nowy sezon - no dobra, zagramy.. > Spamm Scoia. GG EASY. > ...dobra... nie ma co się denerwowac głupotami, jedziemy drugą... > SPAM JEGO MAĆ SCOIA.. > rzut oka na gwentup. > mhm. Czyli...
  10. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    AAAaaaa, przyjrzyjmy się dokładniej! jest to może 6 w kolejności winrate - tyle że dwa 'wyższe' należą do królowej, i haralda którzy mają 4,6 oraz 1,1 popularności, z czego wynika że są niegrywalni. Możemy zatem przyjąć że calveit ma 4 winrate w obecnej mecie. kto go przebija? skellige, brouver...
  11. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    AkvQQ stary muszę się wtrącić, bo twoje argumenty są naprawdę tragiczne :D Pominę na moment moją opinię o tej karcie, ale argumenty że karta nie jest mocna bo "jeden gość z turnieju miał 2 kopie a nie 3 w decku" albo "jeśli karta jest OP to wrzucam max jej kopii" ... no nie.. no.. no nie...
  12. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Dagon mrozu już nie rzuca, tylko deszcz albo mgłę. Ja mam talię dagona zrobioną pod sklepa, i bardzo sobie chwalę. Dagon tworzy mgłę, przyzywa mglaka, mgła zadaje 2. jest to 14 punktowy swing, no i mamy pogodę na stole. Z tymi pogodami faktycznie teraz trochę marnie, bo każda talia ma maga...
  13. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Wiecie co, staram się zachować merytoryczne podejście, ale czasem jak czytam niektóre argumenty to mam wrażenie że za bardzo lubicie tak zwany meta-slave'ing, czyli rycie bez litości tego co akurat jest w mecie żeby zgarnąć łatwe wygrane.. Nie stawiajmy na jednym poziomie żmiji z assasynem -...
  14. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    no wyszczególniłeś 4 jednostki Scoia. Jednak 5, bo jeszcze ten tasak w pierwszej rundzie z brouvera w szpiega... Cholera z Saskią chyba masz dobry pomysł, bo ona dosłownie służy do recyklingu avangardy.. Karta która jest grana po 8-10 razy na rozgrywkę, a na stole ląduje ZE DWA RAZY na koniec...
  15. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mnie skellige od zawsze irytowało właśnie tym założeniem, że *powinieneś* (musisz) przeciw nim wygrać 1 rundę, bo inaczej w drugiej cię będą bleedować, i trzecią dostaniesz w papę, bo macie po 1-2 karty na łapie, a kolega z drugiego końca stołu jakimś jednym durnym wskrzeszeniem (mimo że w ciągu...
  16. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Chłopaki tu się spierają kto ma *GORZEJ* biedna alchemia (tak mało kontroli..) czy biedni rębacze (o jak mało wskrzeszeń..) czyli dodajemy elfy i nadal gramy 3 deckami :D
  17. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    No właśnie, była mowa o ubogich archetypach, teraz jest mowa o problemie Mulliganu Scoia. A te dwie rzeczy są bezpośrednio powiązane - Wyklarowały się w tej mecie (moim zdaniem;- można się z tym nie zgadzać, i na pewno zaraz ktoś mnie poprawi), TRZY, zaledwie trzy decki: Czarni z alchemią...
  18. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Pozazdrościć szczęścia - ja dostałem 3x wspominane scoia pod rząd, potem na deser czarnych z alchemią - rzucanie jednostki castującej piwo za 14 punktów, albo wiedźmina za 5+10 dmg. Do tego nadzorca niewolników który rzuca takie brązy jak ja, tylko że dodaje 1 punkt więcej od siebie, w dodatku...
  19. J

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Kilka razy próbowałem grać złotą pogodą, i chyba najlepiej ją porównać do octvista - jeśli grasz tę kartę mając już 1 wygraną rundę, a przeciwnik nie ma kontry to wygrałeś życie. Inaczej jest to tragiczne zagranie za 6-8 punktów. Octvist powinien dostać pancerz żeby był w stanie wytrzymać...
  20. J

    GWINT ARENA

    Straszny chaos przy tworzeniu talii... Proponuję, żeby przy tworzeniu decku najpeirw wybierać wszystkie brązy, potem dopiero srebra i złota - są to często karty UZUPEŁNIAJĄCE archetyp. Przed chwilą grałem deckiem z Barclayem (bez NAWET JEDNEGO INNEGO KRASNALA W DECKU) i hattorim, do...
Top Bottom