Search results

+
  1. S

    [BUG]Złe Wieści

    Przemedytuj po prostu i będzie dostępny ;)
  2. S

    Twój pomysł na kartę.

    Sugestia o nowe karty Witajcie! Zaprezentuje wam tutaj moje pomysły na nowe karty. 1. Bernard Loredo Temeria, Oficer Siła: 6 Srebrna Rząd: dowolny Frakcja: Królestwa Pólnocy Rozmieszczenie: Zrań wybranego wroga o 2, następnie zablokuj https://imgur.com/a/huqwd Tak wiem obraz do zmienienia :)...
  3. S

    Gdzie jest Myszowór

    Jeśli się nie myle, to jest w ew. przemedytuj to znajdziesz go w jego ,,domu"
  4. S

    Stosy Novigradu Bug

    Jedyny żebrak, który mi pomógł to ten a złodziej
  5. S

    Gdzie najłatwiej sprzedać zbroje i broń

    Polecam Zdravka z Beaclair lub Yoanne, jeśli się nie myle Velen ->Kasztel Wrońce
  6. S

    Problem z zadaniem ,,Pełna kolekcja kart,,

    I zadanie ,,Pełna kolekcja kart" może zostać zakończone z niepowiedzeniem jeśli
  7. S

    Problem z zadaniem ,,Pełna kolekcja kart,,

    Jeśli się nie mylę, to ostatnia karta dowódcy Foltesta i Emhyra znajduje się u kupca w tej wsi, gdzie musimy
  8. S

    Jak dostać się do południowej części Oxenfurt?

    Do tamtej części możesz wejść tylko, jeśli wybierzesz [opcjalny] wybór w ostatniej misji ,,Serca z Kamienia" ale to tylko na krótki czas potem musisz z niego wyjść i tam nie wrócisz.
  9. S

    Jak uwolnić tego kowala

    Hmm... Jeśli się nie myle jest w zwłokach z jednych bandytów. Jeśli w żadnym nie ma, to wczytaj save'a jak ci zależy :)
  10. S

    Miecz Berengara po wyspie mgieł i zebraniu sojuszników do Kaer Morhen

    Jak ja grałem to chyba nie, masz szansę z nim porozmawiać o tym tylko gdy jeszcze Uma nie jest odczarowany i najlepiej wykonać te zadanie przed wyspą mgieł. Jeśli tak chcesz to zadanie wykonać, to polecam wczytać save'a gdy jeszcze uma jest umą.
  11. S

    Zaklęte kryształy a harpie.

    Najlepszym sposobem było młynem je załatwić, ale najlepiej skupić się na królewnie Harpii
  12. S

    Iorveth czy Roche?

    Według mnie, ścieżka Iorwetha jest o wiele lepsza i ciekawsza. Krasnoludy mają spoko teksty xDD
Top Bottom