Search results

+
  1. Tomeczki_Lionheart

    Aktualizacja 1.3

    Wreszcie ktoś napisał coś co i mnie ciekawiło. Może i nie mam bardzo dobrego sprzętu typu RTX z najwyższej półki, ale po premierze przy pierwszym przejściu Cyberpunk chodził bardzo dobrze w full HD i 60 klatkach. Po ostatnich aktualizacjach ilość szczegółów, oświetlenie jak i odległość...
  2. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Nie wydaje mi się, abym gdzieś widział zgłoszenia dotyczące tego achievementa. Nie ma sensu "na siłę" chodzić i liczyć ilości zabitych przy spowolnieniu. Zostaw sobie ten wszczep i z czasem osiągnięcie samo wpadnie. (y)
  3. Tomeczki_Lionheart

    Błąd w zadaniu pobocznym Kwestia Czasu

    Tak jak wyżej należy wcisnąć "X" i przejść do kolejnych braindeansów, których jest bodajże 3... Sam miałem podobny problem i musiałem oglądnąć to u kogoś na YT. Jest to rzecz do poprawienia, bo akurat w tym zadaniu nie mamy informacji u boku ekranu o użyciu tego klawisza.
  4. Tomeczki_Lionheart

    Ukryta Prawda - Prorok Garry ciągle śpi...

    Z tego co pamiętam prorok śpi ponad 2 dni? Przynajmniej u mnie tak to jakoś wyglądało... może nawet dłużej, ale jeśli już wstanie normalnie powinieneś mieć znacznik z zadaniem pobocznym w zaułku. Ewentualnie kolejna część tej misji może pojawiać się dopiero po osiągnięciu wyższego poziomu...
  5. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Siema. Gdyby ktoś był ciekawy to udało się również zaliczyć trofeum z Watson - nie wiem, w którym momencie, ale na pewno po kilku dniach (zarówno w grze jak i zwykłych xD) przy przeglądaniu mapy magicznie pojawił się nowy znacznik rozboju. Po wyczyszczeniu normalnie zaliczyło osiągnięcie. (y)...
  6. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Witam ponownie :) Tak jak pisałem wcześniej: Osiągnięcia wyświetlają się podczas gry w czasie ich zdobywania. Jeżeli chodzi o ustaweinia GOG-a to wszystko było w porządku. Problem stworzyła funkcja WIN10 :rolleyes: Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Co do "niezaliczania zadań" to zrobiłem też...
  7. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Hmmm... moja wersja to GOG Galaxy 2.0.36. W ustawieniach - zakładka: Ogólne - "publiczna beta" - zaznaczone Powiadomienia - "pulpit i overlay" - zaznaczone dla wszystkich powiadomień Właściwości gry - zarówno "osiągnięcia" jak i "overlay" zaznaczone Nie wiem czy są jeszcze jakieś inne...
  8. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Niestety, ale pokazywanie osiągnięć podczas rozgrywki dalej nie działa. Używanie skrótu klawiszowego (CTRL+SHIFT+TAB) nic nie uaktywnia. Jedyne co znalazłem to jakieś narzędzie Xbox-Game wbudowane pod WIN10, po uruchomieniu gry i włączeniu tego narzędzia mam sporo różnych okienek w tym dane...
  9. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Cześć jonusiescu. Dzięki za podpowiedź, przetestuje i zobaczymy czy coś zmieni. Co do zaliczania osiągnięć to u Ciebie wszystko działa? Też grasz na gog-u?
  10. Tomeczki_Lionheart

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    Witam! 1. Grając na wersji PC poprzez platformę gog galaxy - podczas gry nie wyświetlają się aktualnie zdobywane osiągnięcia (overlay w ustawieniach dla gier włączony). 2. Nie zalicza niektórych osiągnięć np. zestrzelenie granatu z rewolweru w trakcie lotu (na pewno wykonane kilka razy) lub...
  11. Tomeczki_Lionheart

    SOLVED Klucz gog.com - nie działa i nie da się wymienić?

    Dzięki za odpowiedzi, daję plusika. Jak będę miał chwilę to do nich napiszę, wstawię tutaj również odpowiedź, gdyby ktoś inny miał podobny problem. EDIT: Problem został rozwiązany - u mnie zadziałało przy pierwszej opcji z trzech, podanych przez support gog.com: Oryginalny tekst odpowiedzi...
  12. Tomeczki_Lionheart

    SOLVED Klucz gog.com - nie działa i nie da się wymienić?

    Czyli gdzie dokładnie, możesz napisać? Myślałem, że w dziale pomoc techniczna na forum odezwie się właśnie ktoś z supportu ^^?
  13. Tomeczki_Lionheart

    SOLVED Klucz gog.com - nie działa i nie da się wymienić?

    Klucz gog.com - nie działa i nie da się wymienić? Witam. Wiem, że takie tematy były, bo sam je już czytałem, ale mam "nowość"... Po nieudanych kilkunastu próbach rejestracji gry (odebrania wersji elektronicznej), Wiedźmin 2 z serwisu GOG.com poszukałem i znalazłem link na forum do strony, na...
Top Bottom