Search results

+
  1. Soobocz

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Wiecie kiedy patch noty?
  2. Soobocz

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    Na PC można już pobierać? Edit. Z tego co poprzednik napisał to tak :)
  3. Soobocz

    Aktualizacja 1.31

    To ja mam pytanie. Czy już poprawili brak możliwości podnoszenia niektórych przedmiotów? Czy dalej niektóre nie można podnieśc?
  4. Soobocz

    Aktualizacja 1.3

    Niestety ale nie mogę grać no nie mogę. Jestem z tych co strasznie mnie irytują takie bugi. Kurde naprawdę ponad pół roku po premiere i gra wygląda min. tak. Czas odstawić na dłuższy czas tą grę
  5. Soobocz

    Aktualizacja 1.3

    Wells wreszcie przeszedł przez drzwi windy nie przeniknął :) Gram dalej i na razie ok :)
  6. Soobocz

    Aktualizacja 1.3 – lista zmian

    Mnie tam interesuje czy usunęli ten błąd z Wellsem na początku ( co przenika przez drzwi windy )
  7. Soobocz

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    A tak w ogóle to mi się nie podoba forma zapowiedzi patchy. Niby takie fajne, ale ciężko zrozumieć o co chodzi.
  8. Soobocz

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    O właśnie Wells przechodzący przez drzwi na początku. Dla mnie to jest w pewnym sensie wykładnik czy grę połatali czy nie. Jak Wells przechodzi przez drzwi to dalej już z nawet nie gram :) Tylko czekam na kolejny patch aby sobie nie spojlerować i przechodzić non stop od początku :)
  9. Soobocz

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    Faktycznie, ale i to jest brzydko wg mnie zrobione. Zamiast ładnie się oddalać i przybliżać to jest takie cięcie :) Wiem, że się czepiam ale chyba można to jakoś było ładniej zrobić co?
  10. Soobocz

    Co nowego w Night City? [aktualizacja 1.3 oczami twórców]

    A co niby zmienili? Na filmiku nie widać aby minimapa się zmieniała.
  11. Soobocz

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Będzie tak samo jak z Andromedą.
  12. Soobocz

    Hotfix 1.22

    I co i już koniec? Miał być patch, miało być naprawianie i co? I koniec. Zero jakiejkolwiek informacji.
  13. Soobocz

    Hotfix 1.21

    Coś wiadomo o następnum patchu?
  14. Soobocz

    Hotfix 1.21

    A ja czekam na to kiedy naprawią takie mnie najbardziej denerwujące bugi i gliche jak np.
  15. Soobocz

    Aktualizacja 1.2

    A to dziwne. U mnie Jackie jak przechodził przez drzwi tak dalej przechodzi. 1617108053 No u mnie z pałeczkami jest ok. Kurde dziwne to, u jednych ok u innych nie. Tak samo jak z Jackiem na początku gry co jednym tak jak mnie przechodzi przez drzwi windy u innych już nie :p
  16. Soobocz

    Aktualizacja 1.2

    Jeste lepiej, ale nie idealnie. Dalej Jackie przechodzi przez drzwi w początkowej misji. Wiele itemów nie da się podnieść. Ale mam nadzieje, że kolejne łattki to poprawią.
  17. Soobocz

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Dobra :) Teraz pytanko. Kiedy ten paczyk udostępnią :)
  18. Soobocz

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Cyberbug 2077 martwa gra. Oszustwo. Moim zdaniem odpuszczą naprawianie. Będzie tak jak z Anthem i Andromedą. Anthem odpuszczony a Andromedę zaprzestali łatać i żadnych dlc.
  19. Soobocz

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Ciekawe czy naprawią hamowanie samochodów.
Top Bottom