Search results

+
  1. C

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Talia: Scoia Karty: Krasnoludzki traper + Krąg przywołań Bug: Przeciwnik zagrywa krasnoludzkiego trapera, ja krąg przywołań. Przywołuje się pułapka zapalająca (bug, bo pułapka zapalająca jest Agentem, więc nie powinien na nią działać krąg). Nie wiem, jak to działa przy innych podobnych (np...
  2. C

    Komandos z gór sinych zagrany z ręki nie trafia na cmentarz

    Komandos z gór sinych zagrany z ręki nie trafia na cmentarz Po zagraniu komandosa z gór sinych, tylko przyzwane (2 z 3) jednostki trafiają na cmentarz, a zagrana jednostka działa tak, jakby była z powrotem wtasowana do talii. Czy tak ma być? Jest to trochę upierdliwe przy grze Scoia'tael ze...
  3. C

    Doppler/Runy stwarzają karty spoza frakcji

    Doppler/Runy stwarzają karty spoza frakcji Kilka razy już widziałem, że niedawno dodane karty: doppler i runy stworzyły karty spoza granej frakcji (np. Doppler zagrany z talii potworów stworzył nilfgaardzkiego emisariusza, runa morana stworzyła fałszywą Cirillę). Nie wiem, czy to przypadek, że...
  4. C

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Tak BTW to zmiany opisów niektórych kart niektóre bardzo na plus (w poprzedniej wersji poziom zrozumienia opisu Cracha nie zmieniał się wraz z ilością przeczytań), ale nie wydaje wam się, że niektóre są uproszczone aż za bardzo? Srsly, wszędzie zamiast "zablokuj lub odblokuj" teraz jest tylko...
  5. C

    Visual Bugs & Cards Being Stuck (Poll)

    No Title Just a visual glitch I noticed, the third time I played Auckes here (Dorregaray and Ekimmara), the lock wouldn't show up (though Ekimmara lost its resilience).
Top Bottom