Search results

+
  1. K

    Największe komba

    Największe komba Zagrywając dijkstre na stole pojawiło mi się 14 kart :P Dla mnie było to coś nowego, bo gram od niedawna ale nasuneło mi to pytanie jak największe komba da się stworzyć jednym zgraniem? Myśle tu raczej własnie o ilości kart a nie o zdobyczy punktowej. Wielu z was gra...
  2. K

    Dowódcy scoia'tael

    Dowódcy scoia'tael Wiem wiem , mój temat nijak ma się do mechaniki gry. Wiem również że informację o które zapytam mogę odnaleźć za pomocą pierwszej lepszej wyszukiwarki, ale świadomość że w gwinta gra masa fanatyków wiedźmina przekonała mnie bym tu podyskutował o tajnikach tej frakcji :) Moje...
  3. K

    Filrt kart, kolekcja.

    Filrt kart, kolekcja. Przy aktualnej ilości kart tworzących, losowych pożytecznym mógłby się okazać filtr ze względu na kategorie(rodzaj) karty. Z punktu widzenia początkującego gracza przy aktualnej ilości kart tworzących,losowych taki filtr dawałby lepszy obraz możliwości danej karty...
  4. K

    Prawidłowe działanie czy bug

    Prawidłowe działanie czy bug Parę pytań o karty nilfgardu mi się nasuneło przy planowaniu strategii :D Nie chciałem zaśmiecać wątku o balansie czy błędach i rozumieniu kart :) Znalazłem parę zagadnień tu wsomnianych ale albo były sprzed kilku aktualizacji albo nie wyjaśniały wątpliwości :)...
  5. K

    BŁĄD POŁĄCzENIA Z SERWEREM

    BŁĄD POŁĄCzENIA Z SERWEREM Od momentu wprowadzzenia aktualizacji nie można zaistalować gry.
  6. K

    Wyjśćie z gry

    Wyjśćie z gry W jaki sposób opuścić gwinta w momencie gdy utracimy połączenie internetowe? Pytam o jakie naturalne opcje opuszczenia gry (wszelakie ściąganie do paska, ctrl+alt+del itp wiążę się u mnie z ponownym restartem GOG). W pracy dosyć często mi urywa połączenie do tego jestem mocno...
Top Bottom