Search results

+
  1. K

    Jak sprzedać dużo beczek i zarobić przed Świętami? Wypuśćmy 109 nowych kart. LOL

    Zgadzam się ze wszystkim co tutaj piszecie. W innym wątku wspominałem też o tym, że tworząc sobie złotą kartę premium, ze skrawków i pyłu, użyłem jej tylko raz bo opis nie oddaje zasady działania karty. Mowa o nowym Isengrimie. Skąd miałem wiedzieć, że "Stwórz srebrna jednostkę Scoia'tael"...
  2. K

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Utrzymanie gier/aplikacji na różnych platformach to normalna rzecz. W firmie w której pracuje tworzymy soft zarówno na wielkie maszyny, jak i telefony. Koncepcja graficzna musi być podobna, to wiadome, ale takich zmian jak tutaj to nigdy nie widziałem. No chyba, że to wcale nie chodzi o...
  3. K

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    No Title A powiedzcie mi, czy jest gdzieś legenda wszystkich słów kluczowych? Rozmawiałem z jedną z osób obsługujących fanpage Gwinta ( tak jak pisałem wyżej, wyjaśnienie i ewentualny refund skrawek karty, której opis pod nią nie pasuje do działania ), i twierdzi, że wszystko jest w grze. Ja...
  4. K

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Albo "Wygnaj karty ze swojej ręki i dobierz ponownie losowe karty talii podstawowej, losowej frakcji" :D
  5. K

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Ja tylko się powtórzę z góry, i podciągnę do ghs'a, który pewnie też stworzył dowódcę Nilfgaardu za skrawki. Czy jest szansa na ich zwrot, przy tak nie dokładnym opisie kart? W ogóle mam wrażenie, że teraz trzeba będzie się 5 razy zastanowić co tak na prawdę dana karta zarobi, i sprawdzić na...
  6. K

    Aktualizacja Świąteczna jest już dostępna!

    Nie będę powielał większości tego, co już wielokrotnie napisano, ale dopóki, i o ile w ogóle szata graficzna nie powróci do poprzedniej zostawiam Gwinta. Jeśli miał to być test interfejsu na komórki, żeby użytkownicy posprawdzali skalowanie na różnych konfiguracjach, to można było napisać...
Top Bottom